Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

O, fainulka 🌞

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kaitina nuo ryto.
Atsakyti

Aha kaitina kaip reikiant. Pas mus dar vejas didelis ir karstas kaip fenas

konservuoju pomidoru padaza jau antra kart. Nesuvalgom niekaip svieziu pomidoru

Atsakyti
Geari,bent šioks toks vėjukas.
Aš tai suskyniau kiek įmanoma viską ir vežame sostinėnė,vaikams,bent dviems. mirksiukas.gif
Atsakyti

konservuoju pomidorų padaza jau antra kart. Nesuvalgom niekaip svieziu pomidoru

Aš irgi.. vėl karutį atsivežiau. Kitais metais jau gal tik dešimt reiks sodint, nes iš dvidešimt daigų baigiu sandėliuką užstatyt. Ir dar tų pomidorų gyva pekla bus.

Atsakyti

Mums ir 8 per daug 🥵

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 08 25, 14:17)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Anidanda" data-cid="73160445" data-time="1724582230"><div><p></p><p>konservuoju pomidorų padaza jau antra kart. Nesuvalgom niekaip svieziu pomidoru</p></div></blockquote><p>Aš irgi.. vėl karutį atsivežiau. Kitais metais jau gal tik dešimt reiks sodint, nes iš dvidešimt daigų baigiu sandėliuką užstatyt. Ir dar tų pomidorų gyva pekla bus.</p>


LAbos,Saintlina,is 22 daigu mano trus seimos maitinasi pomidorais.O tu tik su mamuku..
Ryte atsikeliau,saulye,pasidariau kavos ir isejau i kiemeli gert saulytej kava,tik staiga pyst pyst-lietus nei is sen nei is ten.Vejas plesia viska savo kely,nors nebelyja,saule yra,silta ne labai.
.
Atsakyti

LAbos,Saintlina,is 22 daigu mano trus seimos maitinasi pomidorais.
.

Pas mane dar penkios šeimos maitintis tais pomidorais galėtų. 

Atsakyti
Saintlina,mojavau mojavau Tavo rajone,o Tu pasirodo kaimuky.
Bet faina ten prie jŪsų tame pušynėlyje?Žmonės ir šašlykus kepa,visos trys šašlikinės dirba ir sporto kiek įrengimų.Šanuką pavedžiojome ir su vaikais prasiėjome. mirksiukas.gif
Atsakyti

Labos iš ryto,

Jaučiu katė jau išvedė kačiukus, nesimato, ateina tik etatinis...gaila man jų, ale niekaip man jų nesugaudyti:(

Svečiai išvažiavo, lėkėm iki dukters, tarėmės dėl žolės ką daryti, samdyti 3000 eur, bandysim savom jėgom...kad tik kojos pagerėtų..naktį jau ibuprofeno gėriau, šiandiena lyg geriau.

Švečiai...et...kažkaip, praėjo, gerai, kad žiurkė šaldiklius ir sode prisikimšusi  :ax:, afgano puodas stebuklus daro  :nail: 

Ruduo .... agurkai į pabaigą, pomidorų kol kas dar nevekavau, nebuvo kada, gal ši savaitė bus ramesnė, tai žadu cukinijų mišrainę daryti, dar kažką iš pomidorų, bet visai be fantazijos.... :oh: 

Gražios ir darbingos savaitės.  :4u:​ 

Atsakyti

Saintlina,mojavau mojavau Tavo rajone,o Tu pasirodo kaimuky.
Bet faina ten prie jŪsų tame pušynėlyje?Žmonės ir šašlykus kepa,visos trys šašlikinės dirba ir sporto kiek įrengimų.Šanuką pavedžiojome ir su vaikais prasiėjome. mirksiukas.gif

na va, teks pro kaimą važiuot mojuot ))

Visos tos šašlykinės ir sporto įrengimai buvo kitoj pusėj gatvės, bet ten statybas pradėjo ir viską perkėlė. Manau, irgi laikinai, nes ten irgi viskas jau suprojektuota verslo centrams ir daugiabučiams. Bet kol kas tikrai dar yra kur pasivaikščioti. Aplamai tas rajonas toks labai dėkingas, labai žalias, visur yra kur pazylioti. 

Atsakyti

Labos iš ryto,

Jaučiu katė jau išvedė kačiukus, nesimato, ateina tik etatinis...gaila man jų, ale niekaip man jų nesugaudyti:(

Svečiai išvažiavo, lėkėm iki dukters, tarėmės dėl žolės ką daryti, samdyti 3000 eur, bandysim savom jėgom...kad tik kojos pagerėtų..naktį jau ibuprofeno gėriau, šiandiena lyg geriau.

Mukut, o kas kojytėms? Pervargus taip skauda ar nuolat kokia bėda? 

Ką ten su ta žole reik daryt už tiek pinigų?

Atsakyti