Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Pavydziu triju K moterims.Kinder ,kuchen,kirchen.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 23 rugpjūčio 2024 - 11:27
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 08 23, 09:17)
https://www.youtube....h?v=bvKui78gSew
Kas pazista tuos gimines,reikia jiems pranest ,kad ju gimines nupuole nuo koju. biggrin.gif



biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Labas rytas,
pradejausu dziugia nuotaika,del AA smaikstumo.
Muka,ne amzinai tie sveciai,vieni isvaziavo,kiti atvaziavo nu ir gal apstos.Kaip nors persirisi per juos ,juk ne keliom savaitem,tik keliom dienom.Cia as ieskau pozityvo,kad nebutu taip liudna tau. 4u.gif 4u.gif
Dusia,mezgu Stephen West garsiaja color popportuniti kojine.Vienas malonumas.Kazkur skaiciau,kad verke arde ir vel mezge,nu man tai ne,viskas aiskiai parodyta video,parasyta labai aiskiai,einasi lengvai,kaifuoju del nauju techniku ir vis galvoju,nu kaip jam kilo ideja sitaip megzt kojines??Be man tai tikrai kaifas didelis,neyprasta,ne nuobodu,smagu.
Atsakyti
Luety,tau su teksto suvokimu prastai?Muka ir jos vyras iesko traumiko chirurgo.Jie nuo koju nupuole abu.Ir kazkodel isistikine ,kad turi suteikt servisa giminems.
Atsakyti

Pavydziu triju K moterims.Kinder ,kuchen,kirchen.

O tokių dar yra?

Atsakyti

O tokių dar yra?

Mano marti pvz

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 08 23, 12:03)
Luety,tau su teksto suvokimu prastai?Muka ir jos vyras iesko traumiko chirurgo.Jie nuo koju nupuole abu.Ir kazkodel isistikine ,kad turi suteikt servisa giminems.


Tai gi as taip ir supratau,tik tavo atsakymo forma prajuokino.

Nu bet tai ka daryt?Sakyt ne,negaliu,nu as taip negaleciau pasakyt giminei,tik zinoma issakyciau,kad nebeturiu sveikatos,nepaeinu,kojos skauda,teks patiem daugiau pasirupint savim paciais,ar kazka tokio,pg gimines laipsni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 23 rugpjūčio 2024 - 14:47

Mano marti pvz

Kad vaikų tai neturi? 

Ir maistą gamina? 

Ir kas savaitgalį bažnyčion?

Tokia būti lengva. Sunkiau darbe  vadovauti, o namie apsimesti blondine... va čia tai menas.

Atsakyti

Kad vaikų tai neturi? 

Ir maistą gamina? 

Ir kas savaitgalį bažnyčion?

 

Tokia būti lengva. Sunkiau darbe  vadovauti, o namie apsimesti blondine... va čia tai menas.

Vietoj vaikų pas juos augintiniai

Dėl bažnyčios nežinau, kažkaip niekad neklausiau.

Maistą gamina visada 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 23 rugpjūčio 2024 - 18:05
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas, 

Luety, man Westo mezginiai visi gražūs. Nežinau ar nešiočiau,  bet iš kur pas žmogų tiek fantazijos? 

Riedam Rygon. Traukinys pilnas, žmonės keliauja. Paskutinis vasaros savaitgalis :( . Graudu man. Visai nepasiilgau Kauno, kamščių, susirūpinusių veidų ir tt. Įprasiu vėl. 

Atsakyti
[quote=Anidanda,2024 08 23, 19:01]
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Dusia37" data-cid="73160362" data-time="1724421319">
<div>
<p>Kad vaikų tai neturi? </p>
<p>Ir maistą gamina? </p>
<p>Ir kas savaitgalį bažnyčion?</p>
<p> </p>
<p>Tokia būti lengva. Sunkiau darbe  vadovauti, o namie apsimesti blondine... va čia tai menas.</p>
</div>
</blockquote>
<p>Vietoj vaikų pas juos augintiniai</p>
<p>Dėl bažnyčios nežinau, kažkaip niekad neklausiau.</p>
<p>Maistą gamina visada </p>
[/quot
Labas rytas.
Tai jei vaikai pakeisti augintiniais ,tai religija galima lengvai uzskaityt sedejima internete.Su dideliu telefonu,ilgais dekoruotais priklijuotais nagais.Niekur nesiskiriant su tuo telefonu.
Dar vienas pastebejimas,tokio jauno zmogaus ko nors paklausus ,jis atsako - ka negali pasiguglint ,seniena.Telefono neturi?
Per toki atsakyma jau noriu atsisakyt savo megstamiausio restiko ir mylimo kurorto.Del kurorto ,tai dar gal galima atleisti,ten buvo cigonai skalbykloje,toje skalbykloje buvo vienintelis tulikas artimoje aplinkoje.Ir dar kurorta pernai potvynis nuplove su visa infrastruktura.Dabar ten isvis laukinis krastas biggrin.gif
Grubumas ir blogas elgesys su klientais yra apskritai bulgarijos isskirtine atrakcija biggrin.gif
Atsakyti

Atvažiavom kaiman, o verandoj du kačiukai sėdi. Kaip įlėkė Lesius, kačiukai gretimoj slyvoj atsirado.


Pridėta:

Atsakyti