Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Mukute,bet cia gi artimi gimines,ne kokie kolegos ar draugai.Gi galima ir artimiau pasikalbet .O beto artimai giminei atvykusiai be kvietimo as nesijauciu isipareigojusi.Tegu patys verda,keicia patalyne ir plauna grindis.Ir dar tegu soda tvarko, gi anyta sake kad tvarkyt reikia.As laukciau su darbu sarasu .Rimtai.
Atsakyti

Labos :)

Nėra man sunku,bet dabar nė vieno ramaus savaitgalio, jei ne mes privalome važiuoti, tai pas mus nori atvažiuoti. MB giminė, skrenda atostogų, o mes pakeliui, tai kelias dienas pabus... Ale tik pasidžiauk,kad jau šis bus ramybė...tai kur tau...Na žodžiu Muka keisk požiūrį  :hmm:

Aš be navigacijos važiuoju, mano navigacija MB :ax: Ale ir važinėju mažai kur, sodas, darbas, namai, Klaipėda, vieną du kart metuose Vilniaus oro uostas :ax:

Na ką lekiu patalynes keisti ir triobas valyti....O ką dar vakarienei darysiu net nežinau, atvažiuoja u 

Suprasčiau nakvynei. Vakarui...

Atsakyti

Saintlina,priprantama prie karscio,tam butina laikyt kraujagysles tvarkingas,na kad ausinimo sistema veiktu be uzsikimsimu. biggrin.gif
Saintlina,o be navigacijos jau nebegali? Zinok abstinencija buna baisi,varo zmogus priesinga pusen nuo namu ,nors eina namo.Ir dar ne senatvine silpnaprotyste, tesiog nebemokejimas be navigacijos gyvent.Uzmirsta kur gyvena. biggrin.gif

Tikiu, kad priprantama ilgai gyvenant panašiom sąlygom. Bet tai ką čia pratintis, jei tuoj reiks atprast :)

Neee, be navigacijos jau neeee... kur gyvenu dar moku be navigacijos sugrįžt, bet visiškai naują vietą surast jau vargas būtų. Pradžiai bent jau smulkaus žemėlapio reiktų, kad jį išblusinėt. O daba paprasta - suvedei ir veda tave. Aišku, kai pripranti ir atsiranda kokių kliūčių, tai bėda. Kai mes Saaremoj buvom. Dingo ryšys ir psio, važiuok kur nori )))

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 23 rugpjūčio 2024 - 09:46

Apie navigaciją: mano kelionė į-iš kaimo autostrada. O ten daug visokių dalykų atsitinka. Tai avarija, tai nežinia dėl ko kamščiai . Visada patikrinu ... Kelią žinau , atbula užrištomis akimis pareičiau. Ar pvz reikia pas manikiūristę į kitą miesto galą. Pasitikrinu, ar kamščių nėra. Ne dėl to , kad kelio nežinočiau  naudoju. Gaila laiko praleisto kamščiuose... 

Muka , galiu patarti , ką Tau padaryti , kad taip ateityje nebūtų. Būtent PADARYTI, o ne susipykti , pasakyti , paauklėti ... 

Mano   dabartinis gyvenimo kredo - man tinka, aš darau. Nedejuoju. Man netinka, aš to nenoriu - vadinasi turiu pasikeisti pati ... tada ir aplinka pasikeis...

Atsakyti

.O beto artimai giminei atvykusiai be kvietimo as nesijauciu isipareigojusi.Tegu patys verda,keicia patalyne ir plauna grindis.Ir dar tegu soda tvarko, gi anyta sake kad tvarkyt reikia.

puiki mintis ))))

Na tikrai, galėtų Mukutė grįžt ramiai po darbo apie septintą/aštuntą, o iki to laiko svečiai bent jau vakariene tai tikrai galėtų pasirūpint. O ryte Mukutė vėl darban, tesižino anie patys. Išalks - suras kur parduotuvė.

Atsakyti
AA nei plaus, nei valys … va net akys ant kaktos išlipo kaip MB sesuo lėkštutes nunešė nuo stalo… per 30 metu pirma roza, nes MB su ramentų o aš irgi raiša. Et viskas Ok, pabėdavojau, paraudojau, garbanas papurčiusi varau tvarkytis smile.gif
Dusia žinau, kas reikia keistis ale į kuria puse …
Aciu visom 4u.gif
Atsakyti
https://www.youtube....h?v=bvKui78gSew
Kas pazista tuos gimines,reikia jiems pranest ,kad ju gimines nupuole nuo koju. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 23 rugpjūčio 2024 - 10:19

nelabai žinau, kuri čia tiksliai vieta. Panašu į Žaliąjį taką, jis šalia Spindžiaus ir Stankos eina. Tai ten buvus, tikrai labai gražu. Bet eičiau juo prie gerokai žemesnės temperatūros nei dabar, abo jis ilgas. Ir norėčiau privažiuoti iš kitos pusės nei mes kad buvom :) nes mes ilgai ėjom mišku kol priėjom ežerą, kur pats grožis. O paskui išėjom į asfaltuotą kelią prie pat ežero ir nuo jo apsisukom atgal. Tai va smagu būtų privažiuot iš ten, bet navigacija ten neveda :)

O nuo kur pradėjot eiti? Nuo Stankos ežero? - Jis prie Strėvos kaimo, šalia kelio. Ten yra kur pasėdėti, daug informacinių stendų. Akmenimi grįstas kelias per kaimuką. Labai graži vieta. Ir taip, ten tikrai ilgas pažintinis takas, bijau suklysti, bet lyg apie 10 km.

Ar nori nuo Spindžiaus pradėti?

Atsakyti

Mukut, tai ir sakau reikia keisti elgesį...

Vakarienei padėklas sušių iš kavinės arba  Kojevo kotletai iš IKi . Ir vienkartiniai indai.

Kita,  kaime gali pasibaigti kava arbata duona ir tt...  Galima maloniai pasakyti , kad nuvažiuotų iki artimiausios parduotuvės. Nes tu grįši labai vėlai.

Ir su nieku nereikia pyktis, sakyti kažką nemalonaus :) 

Po 50 nebereikia norėti visiems patikti  :P 

O jei savaitgalis taigi  gali atsirasti mirtinų reikalų pas mamą, dukrą ir tt... Fantazijos reikia. Nesakau , kad reikia badu marinti - palieki marinuotus kepsnius, tegul kepasi ... 

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 08 23, 08:58)
As nieko pries naujoves.As tesiog uz saika.
Ingrida,tavo kraujospudzio reguliavimo vaistai labai susije su tavo miegojimu.Bet tu hyperaktyvi,tesiog turi tai priimti ir jokiu budu neturi kitu tempti prie savo standartu.Tau dar pasiseke,kad tavo vyras tave pakencia.As savo hyper exo negalejau pakesti ir gyvent su juo be reikalo.Nepadejo nei atskiri miegamieji ,atskiri namai ar atskiri kontinentai.

Alta,aš dabar pradedu gyventi. mirksiukas.gif
Juk ankščiau mb buvo varomasis varikliukas.Man,kas vaikai ir dar kartą vaikai.Verslas,mb atsakomybė,samdomi žmonės,tikrinimo institucijos,klientai,visas gyevnimas baimėje.Ne duok dieve prisiminti.
O dabar,kas-laisvė.Pradžioje dar įsitempimas buvo,ar tiks ar patiks.Dabar žiūriu viskas einasi kaip per sviestą,jau ir ramiau.Aš dabar GYVENU.Gaila tik dar kiek ? ax.gif
Šiaip buvau mėmė,gyvenimas užgrūdino,kaip mama sako į ką tu?Mūsų giminėje nėra tokių. biggrin.gif
Atsakyti
Labai svarbu suvokt ,kad gyvenome ir tada kai auginome vaikus,kai buvo sunku ,kai buvo pavojinga.Man save tuo reikia itikinti tuo irgi. biggrin.gif
Nes tais laikais buvo nuomone ,kad pagyvensime kai vaikai uzaugs.Tai toms kam pasiseke gyvent su tuo paciu ir tame paciame .Yra kam ir nepasiseke,tenka vel is naujo pradet. O dabar jau pradet reikia salygomis,kai viska reikia vel paciam daryt- but bankininku,dispeceriu,savitarnos kasininku- cia nauju veiklu visiems milenialai pridejo ai dar registraturos seselem,kompiuteriu operatorem.Baisiai jau multifunkcine musu karta.
O is jaunosios kartos reikia mokytis pasakyti -NE.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 08 23, 10:41)
O dabar jau pradet reikia salygomis,kai viska reikia vel paciam daryt- but bankininku,dispeceriu,savitarnos kasininku- cia nauju veiklu visiems milenialai pridejo ai dar registraturos seselem,kompiuteriu operatorem.Baisiai jau multifunkcine musu karta.
O is jaunosios kartos reikia mokytis pasakyti -NE.

Oi turiu dabar savo bankininkus,kompiuterių operatorius,buhalterius. mirksiukas.gif Na regsitratūros seselėmis tenka pabūti patiems. biggrin.gif
Atsakyti