Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Aha, įdomu tikrai kaip tie stebuklingi česnakai pas Muką ))

Atsakyti

Oi visai pamiršau papasakoti  :P Na buvo koks 25 % apie 7 cm skersmens o visi kiti likę apie 4 cm, derlius tikrai nemažas, dėžutė nemenka prisirinko. Tai vot pasirodo gali būti ir tokių monų  :P 

Atsakyti

susidubliavo  :B

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 21 rugpjūčio 2024 - 12:28
QUOTE(Muka @ 2024 08 21, 07:12)
<p>Labas rytas,</p><p></p><p>Dusia kokias ir iš kur pirkai braškes, reikia man 10 daigų, daugiau nesodinsiu, o ir vietos neturiu.</p><p>Anyta mestelėjo, kad labai yra ką daug tvarkyti sode/darže, apsimečiau, kad negirdėjau...ale įgėlė...ai tam yra anyta ...</p><p>Kažkaip šiandiena na labai rudeniu padvelkė...</p><p></p><p></p>



Labos,pas mus irgi sauleta,bet vejuota,nu bet ir uz tai aciu.
Muka,ne be reikalo sako,kad anyte-velnio pramanyta.As irgi anyta,tai marciai,kol padedi ko praso,gerai,po to jau esu bloga.Zentui dzin kokia as.Niekur nebesikisu visai,gyvenkit savo gyvenimus,kaip jus suprantat,paklausit,paaiskinsiu,jei sugebesiu,o visa kita stengiuos nematyt.Taip ismoke gyvenimas,noras palaikyt gerus santykius.Stengiuosi nieko nemokint,nieko pirstu nepointint.Bet pagiriu ,jei matau jog yra uz ka.To linkiu visoms anytoms,esamoms ar busimoms.

QUOTE(IngridaB @ 2024 08 21, 07:33)
Muka,taip neskaniai susiskaitė dėl anytos. 4u.gif  4u.gif Kaip bijau būti bloga anyta.Atrodo stengiuosi kuo mažiau kištis. ax.gif
Dusia,žinau tą puslapį,žinau savo klaidą,mažai vandens įpyliau,sausoka ir skilinėja,tokios uogos.
Dabar pasiskaičiau slyvų pastilės turėtų būti skanu su kakava.Slyvos prasideda mėlynos.
Šokinėja spaudimas,vakar negėriau miegui tabletės tik Ashwaganda tabletę,suėmė miegas savaime.Bet nubudau 5 ryto ir atsikėlus,nukritęs spaudimas.Išgėriau kavos,pakilo spaudimas,išgėriau nuo spaudimo,kaip kasrytą galva praėjo.Bet toks šokinėjimas. ax.gif


Ingrida,nematuok spaudimo daznai,nestresink saves.Praeitas etapas.Geriu pastoviai tabletes,spaudima matuoju metuose karta,siu metu nesiekia 150 virsutinis,laikosi apie 145/147 ir tai puiku.Ne puiku,kad reikia tabletes gert.
Del miego nesiparinu,man nedamiegojimas netrukdo,o va MB labai trukdo,nors jis ismiega ir visas 7 val,bet jei jau koks CH P,tai ojojoj kiek dejavimo.Nors jis ir diena pora kartu nesmnusta,bet jam naktis turi but be sutikimu.Matyt energingi zmones praranda energija,kai maziau pamiega,na,o mano energijos lygis vidutinis,tai batarkes neissikrauna,jei nepamiegu,o sekancia nakti krentu,kaip lapas iki ryto.
Tai va,visi skirtingi esmi.
Atsakyti

Oi visai pamiršau papasakoti  :P Na buvo koks 25 % apie 7 cm skersmens o visi kiti likę apie 4 cm, derlius tikrai nemažas, dėžutė nemenka prisirinko. Tai vot pasirodo gali būti ir tokių monų  :P

Ir laiko taupymas gavosi - sodint/kast mažiau reikėjo )))

O augo antrais metais jie irgi po vieną galvutę? Neprižėlė iš kiekvienos skiltelės?

Atsakyti

Labas dienas :)

Šian paryčiais tikrai kiek palijo. Tikiuosi, išsipildys ir ta prognozės dalis, kur iki +20 žada.

Šian turiu laisvą dieną, norim su drauge važiuot kur nors pasivaikščiot. Tik nesugalvojam, kur. Jūra toli, čia aplink daugmaž išzyliota. Gal pasakysit kas apie Kauną gražaus lankytino yr?

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 08 22, 06:39)
<p>Labas dienas smile.gif</p><p>Šian paryčiais tikrai kiek palijo. Tikiuosi, išsipildys ir ta prognozės dalis, kur iki +20 žada.</p><p>Šian turiu laisvą dieną, norim su drauge važiuot kur nors pasivaikščiot. Tik nesugalvojam, kur. Jūra toli, čia aplink daugmaž išzyliota. Gal pasakysit kas apie Kauną gražaus lankytino yr?</p>

Man šiemet Kulautuva įspūdį padarė. Bet gal tau ir nedomu bus...
https://www.kaunoraj...lt/kulautuva-1/

Dar Kadagių slėnis nieko gal.

Ai, dar Žiegždrių geologinis takas patiko, bet tai ten tokia smulkmena, reikėtų prie jo dar kažką prijungt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: 22 rugpjūčio 2024 - 06:57
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sunkiai sekasi be tabletės gyventi.Nuo pusės trejų prasikankinau.Gal šiąnakt bus jau lengviau?
Atsakyti

Labas rytas,

Saintlina koks 70% buvo iš vienos skiltelės, anyta sakė, kad giliai pasodinau, bet iš rudenio sudygo, tik pavasarį numirė lapai...ai žodžiu būna ir tokių monų :)

O kas aplink Kauna, na čia toliau Kaimelio dvaras https://www.kaimeliodvaras.lt/

Atsakyti

Man labai patinka Kernavė .

Kaune nuo Santakos iki Akriuko paupiu, saloj pasivaikščioti ... Visai km susidaro .

Šalia manęs yra daug lankytinų vietų . Budelių piliakalnis, Laukagalio akmuo , vienuolynas ir tt. Labai gražus kelias nuo Vievio iki Paparčių . Vienas gražesnių man matytų. 

Oras tai biški neramina. Nes kai pirkau bilietus Rygoje žadėjo 20-21, dabar jau 28-30. Mieste nesmagu , kai taip karšta netgi man :hmm: 

Iš smagesnių naujienų , tai dukrytės draugai pas mane kojinių žiemai užsisakė  :D . Net pinigus pasiruošę mokėti :D . Na dar  galiu sau leisti padovanoti  :P , ne dėl pinigų mezgu :) 

 

Atsakyti

Labas rytas,

Saintlina, jei nebuvus Pažaislio pusėje, tai jį aplankykite, o už Kauno HE'so, - Jiesios atodanga, Žiegždrių geologinis takas, Šlienava su paskendusiu kaimu (iki Kauno marių nusileiskit) - ten ir pavėsinės yra labai fainos Rekreacinis takas Girionys-Laumėnai-Žiegždriai | Kauno rajonas

O čiut kitoj pusėj, - Dubravos  rezervatinė apyrubė ir Kadagių slėnis. Labai, labai gražios šios vietos.

Atsakyti
Labos,
pas jus dar vasara?Pas mus jau rudu.Pilka,salta,lyja,vejas 40km/val.ir daugiau,zmones bega susitrauke,apsikutoje,nu bet gal laikinai,negali dar but rudens,man dar saules buvo mazai.
Dukra Monciskese,maudesi,bet vejad matosi baisus.
Dusia,oho,koks pasisekimas.Nebutina dalint,galima siulu verte pasiimt,o sugaista laika skaityt sau,kaip malonuma mezgant.
Ner kada paruost kojines dezutei,arba lyja,arba tamsu fotkint ,o kai geras oras,uzmirstu apie jas. biggrin.gif
Atsakyti