Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas,

Dusia kokias ir iš kur pirkai braškes, reikia man 10 daigų, daugiau nesodinsiu, o ir vietos neturiu.

Anyta mestelėjo, kad labai yra ką daug tvarkyti sode/darže, apsimečiau, kad negirdėjau...ale įgėlė...ai tam yra anyta ...

Kažkaip šiandiena na labai rudeniu padvelkė...

Atsakyti
Muka,taip neskaniai susiskaitė dėl anytos. 4u.gif 4u.gif Kaip bijau būti bloga anyta.Atrodo stengiuosi kuo mažiau kištis. ax.gif
Dusia,žinau tą puslapį,žinau savo klaidą,mažai vandens įpyliau,sausoka ir skilinėja,tokios uogos.
Dabar pasiskaičiau slyvų pastilės turėtų būti skanu su kakava.Slyvos prasideda mėlynos.
Šokinėja spaudimas,vakar negėriau miegui tabletės tik Ashwaganda tabletę,suėmė miegas savaime.Bet nubudau 5 ryto ir atsikėlus,nukritęs spaudimas.Išgėriau kavos,pakilo spaudimas,išgėriau nuo spaudimo,kaip kasrytą galva praėjo.Bet toks šokinėjimas. ax.gif
Atsakyti

Ai Ingrida nurašiau metam, visgi 94...

Atsakyti

Sveikutės.

Dusia, turiu Mildą pasodinus, galėsiu duot sėklų!

Lyja, lyja lietus.

Muka, užsileidai ant galvos. Bet jau per vėlu ką aiškinti, senas žmogus. Tegu.

Atsakyti

nieks nelyja. Visiškai.

Noriu rudens ir kokių +12...  :wub:​ 

Atsakyti

Muka va čia 

https://www.londukis...iu-daigai-rumba

Man netoli kaimo , tai susitikom autostradoje , siųsti nereikėjo.

Ir mirtinai reikėjo šitos veislės daigų. O tavosios visai neleidžia ūsų ? 10 tai nedaug, gal kokiam turgelyje rasi ?

Mano AA anyta buvo labai tolerantiška. Arba manęs privengė :) Jei ką norėdavo "pamokyti" visada savo vaikui į ausį. Kad aš negirdėčiau ...

Mano charakteris irgi ne pyragai...  Toks tokį pažino  :D . Buvo  labai valdinga- bet tas valdingumas  ne per pakeltą balsą ir tt... Kai visi bijo triukšmo  . Tyliai ramiai. Ir aš tokia pati.  Riksmas pagalbos šauksmas   :D . Kuo tyliau pasakai tuo įdėmiau klauso ...

Mukut mano atsakymas visad būtų - sakykit savo vaikui. 

PS nesu susipykusi nei su anyta nei su MB gimine :) Visus reikalus tegul sprendžia  pats. Kaip ir su mano šeima - sprendžiu aš , tegul nesikiša.

Kokia aš būsiu ? Nežinau ... Tikra marti bus ta kuri anūkus pagimdys ir visai nerūpi ar bus štampas pase ar ne :)   Va šitą mylėsiu labai vien už tai :) Kad ir kokio charakterio bus...  Man šeima tai tėtis mama ir vaikas ( vaikai ). Taip aš  nešiuolaikiška. 

 

Saintlina pas mane turėjo lyti nuo 6 ryto. Dar nei lašo nesulaukiau. Nors žadėjo 57 mm. Kai  6,30 išėjau į kiemą, pamačiau kad rasa ant žolės tai ir supratau , kad iki 12 sunkiai lietau sulauksiu . Aš kaimo vaikas  :P  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 21 rugpjūčio 2024 - 09:19
Ingrida, beveik į visas pastiles dedasi keptas obuolys. Na, ar koks bananas. Norint gauti gerą tekstūrą, reikia su kiekviena uoga atidirbinėt receptą. Labai svarbu pektino kiekis - jo skirtingas kiekis net skirtingų veislių obuoliuose, na, ir uogose labai skirtingas. Kai kur būtinai reikia dėti medaus ar cukraus, nes skilinėja ir viskas. Su j.serbentais man pvz. pirktiniais viskas gerai, o su maniškiais paprastai suskilinėja. Prieš pradėdama gaminti dienų dienas leidau internete, rinkau informaciją, o ir praėjus 5 metams vis nueinu į youtube - informacijos rusų k. labai nemažai, sakyčiau, daugiau, nei anglų k. Ir vakar pažiūrėjau kelis naujesnius įrašus. Su tom pastilėm lyg ir viskas labai paprasta, lyg ir kažkiek sudėtinga.
Atsakyti

Sveikutės.

Dusia, turiu Mildą pasodinus, galėsiu duot sėklų!

 

Lyja, lyja lietus.

 

Muka, užsileidai ant galvos. Bet jau per vėlu ką aiškinti, senas žmogus. Tegu.

Dėkui  :wub:  :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 21 rugpjūčio 2024 - 09:18

Ps išviriau 1,5 litro tarybinės obuolių tyrelės.  Prisimenate  tokią ? Mano vaikai jau nevalgė , bet sesių vaikai tikrai valgė. Saldžius sunokusius obuolius nulupau , supjausčiau , truputi vandens , paviriau , subalenderiavau ir į stiklainius. Laikosi gerai .  Čia tiems , kas privengia cukraus . Tipo sveikiau :) 

Atsakyti

Dusia, tokia ir man labai patinka. Apskritai, labai mėgstu obuolius ir bemaž viską iš jų.

Atsakyti

Dusia ačiū!!! reiks man užsisakyti o gal tikrai turguje rasiu, nes neauginsiu daug, nėra kam valgyti.

O dėl anytos toli ir ne dažnai....

Dar nieko nedariau, bet bręsta reikalas doroti kelias paršiukines cukinijas, gal padarysiu mišrainės...ale kokios...gal su pomidorų naminiu padažu....

Šiemet pas mus ramu su obuoliais, pramečiavimo metai, MB džiaugiasi :)o ir aš neliūdžiu dėl to.

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 21 rugpjūčio 2024 - 10:42

Muka , kaip Tavo daugiamečiai česnakai ?
Kokio dydžio galvos užaugo per du metus ?

Atsakyti