Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

P.S. ir aš paskaičiai, kad Saintlina neskina. Man šilauogės viena skanesnių uogų. Aš turbūt strazdas anksčiau buvau. 

Atsakyti
Ingrida, nusiunčiau. Tik paskutinių 3 man peržiūroje tik nuorodas rodo. Tai nežinau. Parašyk, jei nematysi.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 08 20, 13:33)
<p>Ingrida, jūs suvalgot visa tai, kiek tu prigamini vien iš uogų? </p><p>Aš jau net šilauogių nebeskinu, nes nebesuvalgom tiek, kiek jų yra. O perdirbinėt man jau ir savęs, ir laiko gaila, nes vis tiek po to nieks nevalgys. Su avietėm tas pats. Tam kartui paskinu, kitas jau tiesiog palieku.</p>

Nieko aš nebe gaminu Saintlina.Tai va ankščiau į uogienes,kompotus suvarydavau.Avietės iš viso į turgelį keliaudavo,plantaciją mieste turėjau,gerai pirkdavo.Dabar reiktų ankti suskinti ryte,vežti į miestą,nebe apsimoka. ax.gif Į vyną suvarome jei ką.Mieste noksta nemažai vynuogių,kur dėti?Į vyną.
Oi šiluoges aš suvalgau. ax.gif
Sedulų du medžiai,bet ant tiek pilni. blink.gif
Šilkmedį lapės suvartojo,švariai. ax.gif
Dabar žiūriu į aroniją,šakos iki žemės nulinkę,siūlau svečiams valgyti,nedrįsta ar nenori? ax.gif Bandysiu į pastiles. ax.gif
Matau matau Kavute.Kaip meniškai.Kokios spalvos.Na kaip nepirkti tokius šedevrus? wub.gif wub.gif Ačiū,semsiuosi idėjų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 20 rugpjūčio 2024 - 14:47

Tu ką? blink.gifO aš pinigus moku cry.gif

Nu žiauriai daug jų šiemet pas mane. Bliūdais ėdam visą vasarą. Bet ant kai kurių krūmų tokios smulkios uogos, tai šitos ir lieka, nes valgymui praktiškai tik dideles skinu. Niekad negalvojau, kad gali taip būt, nes pirmi metai toks kiekis. Šiaip man jos irgi labai skanios. Didelės tuoj baigsis, tai gal tada ir tos mažytės paeis? )) Anksčiau mažų uogų ir nebūdavo, šiemet gal nesugebėjo užaugint tokios gausybės kai kurie krūmeliai. O šilauogės man skanios tik šviežios, visiškai nepatinka šaldytos. Uogienės virt nebandžiau, nes nematau prasmės - nieks uogienių nebevalgo.

Atsakyti

Ir visi 18 krūmų tokie buvo.. ant kai kurių dar daugiau.


Pridėta:

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 08 20, 16:22)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kavasucitrina" data-cid="73160130" data-time="1724156250"><div><p>Tu ką? vartotojo įkelta nuotraukaO aš pinigus moku vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Nu žiauriai daug jų šiemet pas mane. Bliūdais ėdam visą vasarą. Bet ant kai kurių krūmų tokios smulkios uogos, tai šitos ir lieka, nes valgymui praktiškai tik dideles skinu. Niekad negalvojau, kad gali taip būt, nes pirmi metai toks kiekis. Šiaip man jos irgi labai skanios. Didelės tuoj baigsis, tai gal tada ir tos mažytės paeis? )) Anksčiau mažų uogų ir nebūdavo, šiemet gal nesugebėjo užaugint tokios gausybės kai kurie krūmeliai. O šilauogės man skanios tik šviežios, visiškai nepatinka šaldytos. Uogienės virt nebandžiau, nes nematau prasmės - nieks uogienių nebevalgo.</p>

Man tai gamybai tik reikia, pati uogų nemėgstu... Nu, šilauogės dar prie valgomų rolleyes.gif Kaip ir avietės su braškėm. Iš bėdos galiu suvalgyt keletą, bet tik tiek smile.gif
Atsakyti

Kavute, o ką tu su tom šilauogėm darai jei nevalgai? 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 08 20, 17:33)
<p>Kavute, o ką tu su tom šilauogėm darai jei nevalgai? </p>

Taigi sakau, kad gamybai. Šaldau, iki kito sezono pastilėms šaldytas naudoju.
Atsakyti

A, daba supratau, kad pastiles )

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Turbūt į aronijos pastiles reikėjo papildomai kažką dėti?Per sausos uogos,trupa.Gyveni ir mokaisi. ax.gif Na dar ir nepilnai sudžiūvę. ax.gif Vat su avietėmis jokių problemų.
Atsakyti

Labas rytas, Pas ką lyja? Žada 60+- mm mano kaime. Tai daug.  Kažkaip nieko nespėju... ar laikas toks ar čia jau apsukos nebe tos? Ingrida FB yra grupė neatrastas džiovinimo menas. Gal rasi gerų idėjų? 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 21 rugpjūčio 2024 - 07:15

pagal telefoną tai pas mus pylė nuo vidurnakčio iki šiol su žaibais ir perkūnais. Realiai du lašus ant mašinos mačiau išėjus.

Atsakyti