Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Auginu Mildas. Obet tačiau-buvo rudoji dėmėtligė užėjus. Išskabiau pačioje pradžioje. Neplinta. Ar imti sėklų?

 Imk . Dėmėtligė taigi grybas, kalio permanganate pamirkysiu , grybas žus. Va virusą tai sunkiai nužudysi.

Gal ir ne virusas pas mane, tik nokimas toks pamargintas.  O kietumo  ir žalumo prie koto irgi nerandu. Ne tokie gražūs kaip prieš metus jie pas mane , tai  ir kauliju sėklų.

Atsakyti

Dusia nuvažiuosiu iki sodo pažiūrėsiu ar sodinau Mildas, būtinai pasidalinsiu.

Atsakyti

 Imk . Dėmėtligė taigi grybas, kalio permanganate pamirkysiu , grybas žus. Va virusą tai sunkiai nužudysi.

Gal ir ne virusas pas mane, tik nokimas toks pamargintas.  O kietumo  ir žalumo prie koto irgi nerandu. Ne tokie gražūs kaip prieš metus jie pas mane , tai  ir kauliju sėklų.

Šiemet dėl temperatūrų drastiškų permainų blogai pomidorai mikro elementus savinosi. Galji tikrai ir kalio trūkt...

Atsakyti

 Man tai ne ... Kol kas tikrai nenaudosim. 

gerai tau.. pas mus viešieji pirkimai yr, nori nenori privalu naudotis.

Atsakyti

Kokia tvankenybė lauke.....

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 08 19, 08:08)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Dusia37" data-cid="73160010" data-time="1724050233"><div><p></p><p>Saintlina, o kodėl namuose kondicionieriaus nepasistatot, jei taip nemylit šilumos.</p></div></blockquote><p>buvom išsikvietę meistrą vasaros pradžioj. Pasirodo, problema, Ant sienos kabint negalima, seniūnija neleidžia. O balkonas pas mus prie kambario prijungtas, ten nepastatysi. Ir nėr kur padėt tos dalies, kuri į lauke sumontuota turi būt  blink.gif​ </p>


Yra stacionariniu tokiu kondicionieriu,jie gerai,jei istisai nereikia,tik vedint kazkiek vasara arba Ispanijoj pasisildyt ziema.Dazniausiai naudoja tie,kurie tik vasara saldosi.Pats kondisinas ant ratuku,pro langa iskistas vienas galas slangos,plataus vamzdzio,o viduj kitas.Kiek ta triuba leidzia,tiek pavezi i buto viduri.Pas juos ddddtriju kambariu butas,atvesta migom.Jokiu leidimu tokiam nereikia.Tik reikia lange padaryt anga apvalia.
https://www.heatersh...1AaAsktEALw_wcB
Papildyta:
Buvom sode,nuskyniau lapus iki puses koto pomidorams,nes jau po kelias kekes isskinta,iskarpiau visokius iuglius,pasiliejau siltnami.Zodziu toki begom darbeli pasidarem,isdalinom darzoves ir namo.
Reikia vaziut ravet jau,braskes tvarkyt,laukiu lietaus,kad but smagiau,dabar viskas sausa.
Atsakyti

Luety, du tokius turim. Kol įjungtas, pora laipsnių vėsiau, ne daugiau. Išjungi - vėl tas pats. 

Atsakyti
https://www.tv3.lt/n...09DTyYZMMvglyPA
Pas mus vėl sausa bus.
Atsakyti

Mes irgi turim tokį stumdoma name, tai ūžia siaubingai, o vėsina nelabai efektyviai. Nepalyginsi su tikrais, bute yra normalus įrengtas, tai pasaka, per kelias minutes atvesta kambarys, o garsas minimalus 

Atsakyti

Pradėjau šiandien online mokymus el parduotuvės kūrimo per shopify. Tai pasijaučiau žiauriai durna 🤣. Žiūrėsim ar pradėsiu čia ką nors suprast 🤣

Ar žinot kad kartą per 5 m galit pasinaudoti 500€ valstybės parama mokymuisi? Kam įdomu, pažiūrėkit kursuok.lt. Aš ten radau savo mokymus

Atsakyti

Mes irgi turim tokį stumdoma name, tai ūžia siaubingai, o vėsina nelabai efektyviai. 

Tiap, ir pas mus labai garsūs. TV nelabai girdisi. Vienas dar sakyčiau senas, galvojau dėl toks neefektyvus ir garsus. Bet tai nusipirkom  naują - tas pats.

Atsakyti

bet ir straipsnis.. 'orai vis labiau primena rudenį'. Man tai +30 dienom ir +22 naktim kažkaip rudens neprimena.

Atsakyti