Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Nusipirkau bilietus savaitgaliui į Rygą traukiniu. O jau sistemos durnumas... Nerekomenduoju  :oh:  :mega_shok:​ 

Kad turbūt kitaip tų bilietų nelabai įsigysi?..

Papasakok, kaip kelionė. Traukiniu nuo paauglystės nesu važiavusi, dabar atrakcija būtų :) 

Atsakyti

Saintlina,susinešiojau,pasivaikščioti irgi gerai.20 tenuskyniau 6 palikau šiltnamyje dar,mažiukus irgi dar palikau,gal augs dar? ax.gifVakar kalbėjo per tv apie mozaikinį kažkokį virusą arbūzuose,pas mane ant dviejų jau ta mozaika buvo.Įdomu viduje ką rasime? blink.gif

aš ir vieno 8-9 kg nenoriu nešt į kalniuką. Imu karutį arba mergelę. Pas mane apie penkiasdešimt. Jau nė vištos nelesa.

Tiap, pas mane irgi pradėjo virkščios džiūti. Bet arbūzai super.

Atsakyti

Uždaviau kačių temoj klausimą apie benamių kačių sterilizaciją. Viena moteris atsiliepė netoli gyvenanti, bandys padėt nemokamai sterilizuot. Jei gausis. 

Atsakyti

aš ir vieno 8-9 kg nenoriu nešt į kalniuką. Imu karutį arba mergelę. Pas mane apie penkiasdešimt. Jau nė vištos nelesa.

Tiap, pas mane irgi pradėjo virkščios džiūti. Bet arbūzai super.

Kokius augini?

Atsakyti

Tai mes irgi važiuojam dėl atrakcijos.

Studentavimo laikus prisiminti :wub: . Vilnius - Ryga traukinys tais laikais būdavo naktinis, važiuodavo 4,5 val, užsukdavo į Kauną. Ir kaina buvo1,5 rublio su studentu bilietu  nuo Kauno iki Joniškio . Kai autobusu 4,5-5 rubliai. Priedo bilietų visada gausi . Autobusu prieš šventes sunkiai, nebent iš anksto pirkti. Nors esu važiavusi ir autobusu, 5 valandas stovėdama ant vienos kojos ir nekvėpuodama  :D  :D  :D . Jaunystė, visai nesunku buvo  :P.

Lėktuvo bilietus lengviau nupirkti , negu su ta durna geležinkelio sistema susidurti. O ką daryti vyresniems ?  Aš taigi gal biški moku su visokiomis ten sistemom  susitarti , net darbas liepia  :hmm:  :B . Kažkas tokio durno kaip GPaisas ... 

PS buvom savaitgalį televizijos bokšte. Kainos kažkoks kosmosas... 16 Eur žmogui pakilimas. Tai nemažai sakyčiau . Ir bare kava  nuo 4,5 o pyragėliai nuo 6,5. Turėjom dovanų kuponus teko išleisti .

Televizijos bokšte buvau nebuvusi 20 metų gal ? Pasisekė, kad giedra diena buvo , gerai matėsi . 

Išplanavimas kažkiek priminė Bordo vyno muziejų. Visiems taip pasirodė.

Atsakyti

Kokius augini?

lietuviškus. 

Atsakyti

PS buvom savaitgalį televizijos bokšte. Kainos kažkoks kosmosas... 16 Eur žmogui pakilimas. Tai nemažai sakyčiau 

ten visada nepigus pakilimas buvo. Senokai ir aš bebuvau.

Atsakyti

mergiotės, ar kuriai nors darbe reikalinga naujoji Sabis sistema?

Atsakyti

lietuviškus. 

Tik kiemintus?

Atsakyti

Tik kiemintus?

taip. Gavau kadaise sėklas iš paties Nedzvecko ir jokių kitų neauginu, kad nesusikryžmintų. Nors garantijos, aišku, nėr jei kur nebaisiai toli kas nors kitokius pasisodinęs.

Tik jis man šituos arbūzus Sniegiais pavadinęs. Sakė, buvo Kiemintai, bet kai kartą birželį juos užsnigo ir jie išgyveno, perkrikštijo :) 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 19 rugpjūčio 2024 - 12:30

mergiotės, ar kuriai nors darbe reikalinga naujoji Sabis sistema?

 Man tai ne ... Kol kas tikrai nenaudosim. 

Atsakyti

Dusia, nuvažiuosiu ryt į šiltnamį, ieškosiu Mildų. Jei yra, padarysiu sėklų, jei be bėdų arba pasikuisiu sėklose. Nepamenu, kuriuos šįmet sėjau- Mildas ar Skarius.

Jei tik turėsiu, būtinai pasidalinsiu.

Atsakyti