Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Anidanda @ 2024 08 17, 12:36)
Juk pas tave daug vaikų. Negi nei vienas šeimos kurt nenori?</p>

Oi tai,kad pas mane viskas aukštyn kojom.Visi susitvarkę gyvenimus,atrodo tik vaikų trūksta?Vyriausias sūnus pakeitė lytį,pragyveno su žmona 10 metų ir nieko,tvarkėsi gyvenimą,kol pakeitė lytį,išsiskyrė su žmona.Nors sperma laikoma spermos banke,gal kada gyvenima,kas pasikeis?(37 metai)
Sūnus pakeitė butą į didesnį,na jau galvojame,gal čia kas bus?Kažin kažkada sūnus prasitarė nereikia jiems vaikų.(33 metai).
Mažoji 28 metai irgi pasakė jie neturės vaikų,geriau šanukas.
Taip,kad svajonė tolsta. ax.gif
Nors buvo atvažiavę svečiai,moteris sakė pirmą gimdė 35,po kelių metų dar dukrą.Sakė vyresnių protingesni vaikai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 17 rugpjūčio 2024 - 14:08

Keistai dabar jaunimas mąsto. Daug kas iki30 is vis net Neplanuoja. Mano vyresnysis norejo šeimos ir vaikų prieš kelis metus. Bet martele nenorėjo. O dabar jau ir jis nebenori. Bet čia turbūt labiausiai nuo moters priklauso vyrų norai ir nenorai tuo klausimu 

Atsakyti

O tas kur pakeitė lytį vaikas, dabar turi kažkokį partnerį? Ar viena gyvena?

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 08 17, 14:13)
<p>O tas kur pakeitė lytį vaikas, dabar turi kažkokį partnerį? Ar viena gyvena?</p>

Draugę turi,kartu gyvena.
Atsakyti
Prisimenu praeities leksikona.Bent mano aplinkoje.18 metu - gili senatve.6 men po vestuviu nesilauki - bergzdzia karve.Vestuves su pilvu ant nosies- babilono blede.Pas mus buvo trys tokios seimos ant kryzkeles- bledziu segmentas.Vienas vaikas - lepunelis vienturtelis,trys vaikai - seima neatsakingi antisocialai.Zodziu pataikyt teisingai gyvent buvo sunku.Pavydziu toms kas sugebejo.
Rusu kalboje viskas dar baisiau skambejo - dolzhen.Iki 18 visi sugebedavo isiskolinti visuomenei iki kaklo.
Todel bent as savo vaikams sakydavau ,kad jos jau nieko niekam neskolingos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 17 rugpjūčio 2024 - 16:06
Nu jo,23-trejų tekėjau,jau beveik senmergė. ax.gif
Tinginio diena nuo pietų,papraščiausiai tingisi,žinau reiktų braškių šiltnamį tvarkyti.Bet gal palauks?
Gal palis pas mus pagaliau,sausa,net treška. bigsmile.gif
Gandrų visa šeima vaikšto po lauką,jau skaičiau kiti gandrai Turkijoje. bigsmile.gif
Spalio 1 nuomninkai išeina iš buto,naujas galvos skausmas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 17 rugpjūčio 2024 - 16:24
Baigia sudegt ta turkija, siaubas kas darosi.Internetas ten apribotas,info tik privati.
Atsakyti

Mb sakė Lenkijoj 35

Atsakyti

Pas mus dar kartą palijo, kol mes Vilniuje pramogavom. Galėsiu ryt sodinti braškes.

Mano supratimu šeima yra žydų sugalvota struktūra, kad lengviau perduoti savo genus ( ty vaikų auginimui) . Vieniša mama jų neapgins. Bet šiuolaikinėje visuomenėje tai nebėra aktualu.

Gerai ir įdomiai gyvenau iki santuokos. Kalbų nesureikšminu, žmonės visada kalba. Man nesvarbu , ką kas kalba, svarbu gerai su savimi sutariu...

Negirdėjau pasakymų iš  savo vaikų, kad  jie savų vaikų neturės. Anksti dar jiems truputi.  Vyrams iki 30 nereikia susilaukti vaikų. Per jauni. 

Atsakyti

Labai patenkinta savaitgaliu ir savim 😃

Pasidariau mišrainę, attinksu mažojo drabužius, vaikus parvežiau sveikus ir laimingus 😃

Labai smagu, kad sūnus su tokiu fainu jaunimu bendrauja 😃

Sesės tai abi į mamą. Labai fainūs vaikai 🥰

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas.
Dusia ,zmones skirtingi.Ne kazkokie ten zmones man tai sake, o tie su kuriais vienuose namuose gyvenau.Seima ,gimines,exas,exo gimines.
Tai jau senoves istorija,bet randai kazkaip negyja.Savo jausminguma jau net vaistais slopinu,senatve,armagedonas,, o svarbiausia - kad ir kokia pernelyg emocionali esu , i adikcijas as nelinku,taipogi i azarta.Taigi tikiuosi ,kad nepagausiu kablio , o jei pagausiu negi as viena tokia.Turiu tapti akmeniu,tokia mano ideja fix dabar.
Mano kazkada skelsiu prakalba apie kortizono pusiausvyros atstatyma. biggrin.gif
Nemanykit kad as kazkuo labai skiriuosi nuo kitu zmoniu gyvenime.Fasadine elgesio puse visada islaikoma. Tesiog SM susikuriam savo alter ego kazkoki.Nemanau kad ir tu dusia esi fasiste ir eitum kokiu gudu saudyt su kasciunu.Na bent jau tikiuosi ,kad tu saudyt nemoki biggrin.gif
O del vaiku ,susitvarkiusiu gyvenimus,tai mano dukros gal dar nera tokios tvarkingos.Vaikai inesa pastovia netvarka, pastovu rupesti ,pastovu nerima.Labai netvarkingi jausmai.Ir kam ju reikia.
Atsakyti