Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas,

Viskas pavyko kuo puikiausiai :yahoo:  Kūgelis toks purus gavosi  :wub: mamukas ir MB valgydami vis gyrė ir gyrė, o anyta tylėjo, et  :ax: . Ką sutarė giminė aš nežinau o ir man neįdomu,tegu eina, kad į patvorį, čia jau jų bėdos :rolleyes: Kaip gera nusipurtyti kitų rūpeščiu...nu va galiu pasirodo. Šiandiena iki pajūrio,viešnias namo išvešiu o ryt po mišių namo :) va ramybės labai jau reikia, kažkokią disharmonija tvyro ore....

Apie mišias aš niekad nesakau pirkti, aš užsakau mišias, gal kam tas pats, bet aš taip sakau. Energetiškai nusiųsta mintis, tas pat energijos pliūpsnis ir ypač iki keturnedelio mano manymu labai padeda vėlelei, na čia aš taip manau. Tikrų kunigų kurie laiko mišias už mirusiuosius su litanijimos ir t.t. vienetai...man toks jausmas kaip žvakutes elektrines galima uždegti tai tuoj kunigai nuotoliniu būdu laidos...

O aš vakar visą dieną uošvį mačiau bevaikščiojanti po sodą taip tolėliau....kažkaip vienu metu taip suspaudė krutinę, nuėjau šalin, kad kas nematytu...Išėjo senelis, jau kitoje plotmėje, atsisveikino....

Atsakyti

Mukute  :wub: 

Užsakyti ar užpirkti ... Tarmės reikalas, tarmiškai pagal gimtinę, tai tai visi sako mišias reikia užpirkti . Kodėl nežinau ?

Atvažiavom vakar vakare iki Kauno , reikalų šiandien truputi. Kaip blogai miegasi Kaune :P . bet nuo rugsėjo jau kraustysiuosi atgal. O tai sulaukėsiu .

Atsakyti
Labas rytas.
Dusia,jei as protetantiskai nesutinku su jusu monetizuota kelione i roju ,reiskia reikia isvadint mane lunatike.Zinoma, tai labai katalikiska. biggrin.gif Sveikatos linkiu.
Atsakyti

O aš vakar visą dieną uošvį mačiau bevaikščiojanti po sodą taip tolėliau....kažkaip vienu metu taip suspaudė krutinę, nuėjau šalin, kad kas nematytu...Išėjo senelis, jau kitoje plotmėje, atsisveikino....

Kaip graudžiai nuskambėjo.. 🥹

Atsakyti

AA reikia ar norėtumei ?

Nėra kito pragaro ar kito rojaus TEN, ką susikuriam čia tą ir turime TEN. Jei galvoje pragaras tai  nei pinigai , nei graži aplinka nepadės.  Aš taip galvoju , kiti gali galvoti kitaip. Ko prašai tai ir gauni , kaip tame anekdote apie angelą sargą...

PS protestantai taip pat užpirkinėja mišias už mirusius. Kapinių šventė  kaip ir kalėdojimas gaunasi ?  O metinės , krikštynos, mišios už mirusius - viskas mokama. Man tenka sudalyvauti :) 

O jei labai rimtai , tai man nerūpi , kas su kuo sutinka, kas nesutinka... 

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 08 16, 11:17)
<p>AA reikia ar norėtumei ?</p><p>Nėra kito pragaro ar kito rojaus TEN, ką susikuriam čia tą ir turime TEN. Jei galvoje pragaras tai  nei pinigai , nei graži aplinka nepadės.  Aš taip galvoju , kiti gali galvoti kitaip. Ko prašai tai ir gauni , kaip tame anekdote apie angelą sargą...</p><p>PS protestantai taip pat užpirkinėja mišias už mirusius. Kapinių šventė  kaip ir kalėdojimas gaunasi ?  O metinės , krikštynos, mišios už mirusius - viskas mokama. Man tenka sudalyvauti smile.gif </p><p>O jei labai rimtai , tai man nerūpi , kas su kuo sutinka, kas nesutinka... </p><p></p><p></p>

Gerai pasakyta.
Baznyciu viesasis administravimas vistiek dubliuojasi su valdisku.Tai is religijos ,nelikus viesojo administravimo funkcijos teliko pramogu verslas.
Gerai tau ,kad gyveni rojuje.Kai kas sugebejo sau pragara uzsikurt.Sotus alkano neatjaucia biggrin.gif
Atsakyti

Vaje kaip užsimaniau db tarkuotų ant keptuvės keptų bulvių 😍 daug metų nevalgiau, buvau net pamiršus šį patiekalą  Žodžiu, mano auksinis vyras pasiaukojo ir išvažiavo į ofisą užskaityti pinigų į sąskaitą. Pats pasisiūlė. Kodėl kaži čia toks neapsakomas gerumas 🤔
Aš kartais kepu su spirgais.  Labai skanu su kokiu kefyru
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 16 rugpjūčio 2024 - 15:37

Aš su dičiu, jo "sesėm" ir dar viena drauge kaime. mb su mažu išvarė į Vokietiją broliui padėt. Pergyvenau, bet lyg ok ta kelionė.

Atsakyti

Atveža tau exas savo žmonos dukras?

Atsakyti

Anidanda, 16 Rug 2024 - 23:25, parašė: Atveža tau exas savo žmonos dukras?
Pati paėmiau iš namų ir parvešiu. Jie su mažiais pajūry.

 

Šiaip realiai fainūs vaikai 🥰

Visos į mamą 😍

Atsakyti

Net mano tėvai, kuriems ne visi žmonės patinka labai fainiai su visais pirty pasibuvo :) Labai vykęs gavos laikas 🙂

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 16 rugpjūčio 2024 - 22:52

Man šiaip patinka vaikai, nes su jais lengva, nes jie nekelia streso 😃

Tiek, kad reikalų yra...maisto gamyba 😁

Atsakyti