Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Saitntlina tavo kaime tuoj šalnos bus naktimis :D

Kugelio ir aš noriu. Netgi keptuvytes  kaip pas Ate nusipirkau.

Mano mama kugeliui keletą bulvių sutarkuodavo burokinė tarka. Stambia. Būna tada tvirtesnės konsistencijos.  Ne toks košinis. Ir aš dažnai taip darau, vaikystės skonis :D

Vaje kaip užsimaniau db tarkuotų ant keptuvės keptų bulvių 😍 daug metų nevalgiau, buvau net pamiršus šį patiekalą 

Žodžiu, mano auksinis vyras pasiaukojo ir išvažiavo į ofisą užskaityti pinigų į sąskaitą. Pats pasisiūlė. Kodėl kaži čia toks neapsakomas gerumas 🤔

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 08 15, 09:04)
<p>Saitntlina tavo kaime tuoj šalnos bus naktimis biggrin.gif </p><p>Kugelio ir aš noriu. Netgi keptuvytes  kaip pas Ate nusipirkau.</p><p>Mano mama kugeliui keletą bulvių sutarkuodavo burokinė tarka. Stambia. Būna tada tvirtesnės konsistencijos.  Ne toks košinis. Ir aš dažnai taip darau, vaikystės skonis biggrin.gif </p>


Labos, 4u.gif
prisijuokiau is jusu postu,Alta su Dusia pakele nuotaika. bigsmile.gif bigsmile.gif
Siaip diskusija idomi.
Pas mus lektuvu svente prasideda nuo 11ryto,bet graziausias displejus bus is Red arrow 2:30.Kiti visoki kai skraido ,man neidomu.
Vakar vakare 22 val buvom prie juros,ten kiekviena treciadieni po koncerto ant juros kranto pastatytam vadinamam band stand,beje statyta 1812m.,buna fejerverkai,5 min.Vedemes Margo pasiziuret.Tuo paciu prasivaiksciojom pries miega.
Kugeli mums dviem as irgi tarkuoju per burokine tarka rankom,man skanesnis.





Atsakyti

O iš niekur nieko gerumo negali būt? )) 

Atsakyti

Naktį kažkas prikakojo ant terasos. Pagal dydį sprendžiant, gal lapė 🤔. Negi jau ant tiek išnaglejo, kad eina tiek arti prie namo 

Atsakyti

O iš niekur nieko gerumo negali būt? )) 

Nu vat dabar mąstau 🤣, gal nusikalto kažkuo slapčia 😂

Atsakyti

Viena mergiotė pasakojo, kaip pajūry vyras batus lauke prie durų paliko ir lapė pažymėjo. Paskum išmetė tuos batus, nes kcapo išnaidint nebesugebėjo.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 08 15, 11:12)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Acqua Alta" data-cid="73159650" data-time="1723709318"><div><p>Nu vysks.Dabar as tau trinkteliu ir einu skust bulviu.Ziurek kad kainorastis but ikeltas ,kai grisiu.</p></div></blockquote><p>Nebus. </p><p>Mėnulis pilnėja... jaučiasi.</p>

Na va pavalgiau bulviu.
Tai sakai kainos orientacines ,ziemgaloje,liuteronu artimoje aplinkoje yra demokratiskos.
Zinok zasliu baznycia gilaus socializmo laikais,apie 1998 musu dievo metus,buvo isigudrinus imti privaloma baznycios desimtine ,per visa sovietmeti.Galvoju ,jei dabar nesudegsim greituoju budu paziuret i vietini zampolita,bent i jo palikuonis , ot apsileidimas.
WOOO , SHE WOLVES biggrin.gif,Pries prigimti nepasokinesi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 15 rugpjūčio 2024 - 11:57

Vaje kaip užsimaniau db tarkuotų ant keptuvės keptų bulvių 😍 daug metų nevalgiau, buvau net pamiršus šį patiekalą 

Žodžiu, mano auksinis vyras pasiaukojo ir išvažiavo į ofisą užskaityti pinigų į sąskaitą. Pats pasisiūlė. Kodėl kaži čia toks neapsakomas gerumas 🤔

O aš bulvių tarkuotu stambia tarka ir keptų ant keptuvės negaliu valgyti . Pilvelis jautruolis . Labai daug riebalų prigeria. Mama sutarkuodavo stambiai 2-3 bulves ant didelės skardos kugelio, kitas su tarkavimo mašina, aš irgi taip darau . Man tada tvirtesis gaunasi . Kas mėgsta lipnią košę nepatiks.

Anidanda, tu tvirtų nervų moteriškė :) Aš jau senai būčiau nulėkusi ir viską pati padariusi ... Ir net MB nebūtų sužinojęs kad esu žioplė  :D  :B .  Man ramybė yra svarbiausia . 

Muka  :4u:  :wub: 

Mano nuomone, tai yra vaikų reikalas susitarti kas ir kaip . 

Bent aš užauginus porelę vaikų norėčiau , kad kai man bus +- 90 metų jie susikalbėtų. Nes man gal jau neberodys protas kaip reikia elgtis. 

Ir daugiau vilčių dedu į sūnų . Vyras vis tik. Gal nesugadinau savo rūpesčiu , gal kažko ir iš tėvo išmoko ?

Atsakyti

Kad 120 km iki ofiso esam, tai žiauriai tingėjau važiuot 🤣

Atsakyti

Nu vat dabar mąstau 🤣, gal nusikalto kažkuo slapčia 😂

Mato žmogus, kad nerviniesi. Pagalvojo, kad sugaiš porą valandų ir bus ramu. O tai nerimsi cielas dvi dienas ir gal ir jam ramybės neduosi ))

Atsakyti

Dusia, ačiū. Kitąkart ir aš bulves taip įtarkuosiu. Man patinka ta košė, bet kartais norisi padoresnio vaizdo.

Aš tai būčiau už, kad kavinėj po mišių visi pasėdėtų. Ir mano artimieji tai norėtų, lad kuo mažiau klapato būtų. Anyta norėtų tradiciškai karste, Tėvai urnelėje, kaip kad ir aš. 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti