Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Acqua Alta, 15 Rug 2024 - 09:39, parašė: Tai suni i grybus iskeitei,kad isejai su suniu , o grizai su grybais? As cia is pavydo,grybu.Pas mus juros eziu ir juros arkliu atsirado.
Šuns aš į nieeeekąąą neiškeisčiau )) O pas jus anksčiau nebuvo jūros ežių? Maniau, kad piečiau jų visur yr. Jūros arkliuko natūralioj aplinkoj išvis nesu mačius.

 

Pas jus vėl pekla? Čia irgi savaitė apie 30 nusimato. Ale bent kol kas kaime naktim gerai atvėsta. Šian +8 buvo. 

Atsakyti
Vakar ir uzvakar buvo apie +40C,bet vakar buvo високи вълни, силен прибой. Алат Мелтем,tai jau miegojom kambary.
Siandien vel sirocco ,tai biesas zino ,jauciu nebebus taip gaivu.
Noriu kugelio.
Atsakyti

Kitą dieną nusiųsti tai ir man buvę. Bet įdomu kaip būtų jei tik šeštadienį ta padaryčiau 🤔

Ko gero tik antradienį pinigai įkristų. 

Bet negaliu pažadėti. 

Atsakyti

AA pagal mano supratimą velioniui dzin maistas ir gėrimas. Gal malda svarbiau, jei jis buvo religingas? Bet gyvenam tokiais laikais kai kiekvieno ego yra svarbiai negu kažkokia mirusiojo valia. Visi daro kaip patogu... 

Netikičiam perka mišias, nes ką giminė ir kaimynai pasakys. Senų pažiūrų žmogų sudegina, nes taip patogiau ir tt... 

Ar dažnai pasikalbam su artimais? Ar žinom jų valią? Ne. Nes tam nėra nei laiko nei noro... svarbu mano ego. 

Ilgos kalbos... neturim laiko gyviems, ką kalbėti apie mirusius.

Atsakyti

Ko gero tik antradienį pinigai įkristų. 

Bet negaliu pažadėti. 

O kodėl antradieni?🧐nors jokio  skirtumo, aš pvz bijau kad iš vis jie neikristu. Man yra buvę kad bankas atmetė tiesiog viena mokėjimą, ir grąžino pinigus pirkėjui, nes buvau užmiršus kelias dienas nusiųsti atsiskaitymus. Bet nepamenu kiek dienų ten buvo. Internete hansab rašo, kad jei atsiskaitymai nenusinciami kitą dieną, tada jie negarantuoja lėšų įskaitymo. Tai nekonkrečiai taip viskas 

Atsakyti
Apie ka cia kalbi? Mes ir esam tos pirmos eileje ,neturiu jokiu senesniu giminaiciu uz save ir jau senokai.Penktos eiles ir beru kumeliu gimines nesiskaito.
Ir tu nesi kazkokia pavasarine vistyte,taigi po kiek laiptai i dangu? As zinau po kiek autobanas i pragara biggrin.gif
Dusia ,paaiskink,kaip babkes uz misias pades mirusiam.Dievas sunus izenges i sventove isvijo kasininkus,kiek pamenu? Ar as klystu? O kur dar Martino Liuterio epizodas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 15 rugpjūčio 2024 - 10:07

Saitntlina tavo kaime tuoj šalnos bus naktimis :D 

Kugelio ir aš noriu. Netgi keptuvytes  kaip pas Ate nusipirkau.

Mano mama kugeliui keletą bulvių sutarkuodavo burokinė tarka. Stambia. Būna tada tvirtesnės konsistencijos.  Ne toks košinis. Ir aš dažnai taip darau, vaikystės skonis :D 

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 08 15, 11:04)
<p>Saitntlina tavo kaime tuoj šalnos bus naktimis biggrin.gif </p><p>Kugelio ir aš noriu. Netgi keptuvytes  kaip pas Ate nusipirkau.</p><p>Mano mama kugeliui keletą bulvių sutarkuodavo burokinė tarka. Stambia. Būna tada tvirtesnės konsistencijos.  Ne toks košinis. Ir aš dažnai taip darau, vaikystės skonis biggrin.gif </p>

Nu vysks.Dabar as tau trinkteliu ir einu skust bulviu.Ziurek kad kainorastis but ikeltas ,kai grisiu.
Atsakyti

Alta dėl pinigų kreipkis į popiežių. Nusipirksi iliuziją.

Nedirbu Vatikane buhaltere nežinau.

Ps mišias už mirusius perkant kiek susidūrusi visada sako kiek galite tiek aukokite. Bent jau mano kaime. Gimtuos kraštuos. Kas neturi duoda 10 pinigų,  kas  nori 100.  Vienodos jos būna....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 15 rugpjūčio 2024 - 10:34

Nu vysks.Dabar as tau trinkteliu ir einu skust bulviu.Ziurek kad kainorastis but ikeltas ,kai grisiu.

Nebus. 

Mėnulis pilnėja... jaučiasi.

Atsakyti

Apie ka cia kalbi? Mes ir esam tos pirmos eileje ,neturiu jokiu senesniu giminaiciu uz save ir jau senokai.Penktos eiles ir beru kumeliu gimines nesiskaito. Ir tu nesi kazkokia pavasarine vistyte,taigi po kiek laiptai i dangu? As zinau po kiek autobanas i pragara biggrin.gif Dusia ,paaiskink,kaip babkes uz misias pades mirusiam.Dievas sunus izenges i sventove isvijo kasininkus,kiek pamenu? Ar as klystu? O kur dar Martino Liuterio epizodas?
Ne pirklius išvijo. Jei netiki, nepadės, jei tiki padės. Man padeda. Gal ir jiems. Kažkada sužinosim visi kaip ten yra. Aš nežinau. Aš tikiu. Gaila ne į mokslą, nesu pažangi. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 15 rugpjūčio 2024 - 10:17

O kodėl antradieni?🧐nors jokio  skirtumo, aš pvz bijau kad iš vis jie neikristu. Man yra buvę kad bankas atmetė tiesiog viena mokėjimą, ir grąžino pinigus pirkėjui, nes buvau užmiršus kelias dienas nusiųsti atsiskaitymus. Bet nepamenu kiek dienų ten buvo. Internete hansab rašo, kad jei atsiskaitymai nenusinciami kitą dieną, tada jie negarantuoja lėšų įskaitymo. Tai nekonkrečiai taip viskas 

Taigi viskas  aiškiai parašyta  tada.

Pas mus yra buvę , kad dingsta elektra arba internetas kai sistema turi nusiųsti automatiškai .  Tai kitą darbo dieną siųsdavo rankiniu būdu .O dirba 6 dienas per savaitę parduotuvės. Šeštadienio duomenis siųsdavo pirmadienį . Bėdų nėra buvę. Jei suma reikšminga aš važiuočiau ir išsiųsčiau.

Turi būti kokios tai konkretaus kortelių skaitytuvo taisyklės pridėtos? Kas jas skaito ...

Atsakyti