Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Bet man skystesnis skaniau nei kietas. Gal, kad Močiutė aukštam britvone kepdavo bandas, tad vidua toks būdavo šilkinis, o išorėj skrebutis.

Atsakyti

Gal kuri nors darbe naudojat bankinių  korteliu skaitytuvus ir žinot per kiek laiko būtina priduoti atsiskaitymus, kad tos dienos pinigai nebūtų grąžinti pirkėjams. Nes aš žiopla šiandien pamiršau išsiųst ir išvažiavau iš darbo. Prisiminiau ką tik. I ofisą galėčiau nuvaryt šeštadienį. Bet iki jo juk daugiau nei dvi dienos. O suprekiauta suma nėra maža ir bijau kad neteksiu jos. Gal kuri nors turit patirties? Banko konsultantai telefonu dirba tik darbo valandom, o rytoj išeiginė 🤬, internete informacija nekonkreti. Nzn ką dabar daryt 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,
Dirbu su kortelių skaitytuvais, bet pas mus automatiskai nustatyta, kad kiekvienos dienos 22 val nueina ataskaita bankui.
Na ką mano viešnios tyli dėl keturnedelio aš irgi smile.gif Einu bulbu skusti, šiemet gražios užderėjo smile.gif
Atsakyti
Ходил он от дома к дому,
Стучась у чужих дверей,
Со старым дубовым пандури,
С нехитрою песней своей.

А в песне его, а в песне —
Как солнечный блеск чиста,
Звучала великая правда,
Возвышенная мечта.

Сердца, превращенные в камень,
Заставить биться сумел,
У многих будил он разум,
Дремавший в глубокой тьме.

Но вместо величья славы
Люди его земли
Отверженному отраву
В чаше преподнесли.

Сказали ему: «Проклятый,
Пей, осуши до дна…
И песня твоя чужда нам,
И правда твоя не нужна!»
Ioseb Besarionis dze Jughashvili;
As cia tik pasiteiraut , o visa kainorasti anapusiniam gyvenimui galima pateikti, o gal galima susimoket esant gyvam,per apple pay?Dusia ,malonekit issamiai.
Atsakyti

Gal kuri nors darbe naudojat bankinių  korteliu skaitytuvus ir žinot per kiek laiko būtina priduoti atsiskaitymus, kad tos dienos pinigai nebūtų grąžinti pirkėjams. Nes aš žiopla šiandien pamiršau išsiųst ir išvažiavau iš darbo. Prisiminiau ką tik. I ofisą galėčiau nuvaryt šeštadienį. Bet iki jo juk daugiau nei dvi dienos. O suprekiauta suma nėra maža ir bijau kad neteksiu jos. Gal kuri nors turit patirties? Banko konsultantai telefonu dirba tik darbo valandom, o rytoj išeiginė 🤬, internete informacija nekonkreti. Nzn ką dabar daryt 

Važiuok ir nussiųsk. Yra buvę, kad internetas dingsta , tai kitą dieną nusiunčiam rankiniu būdu. Pinigai įkrenta diena vėliau. Gražinti pirkėjui be atskiro Tavo prašymo negali.  Gyvenime visko būna. 

Alta su Gimimo diena :4u:   jei fb nemeluoja.

Dėl mokėjimo... tai karma yra kalė. Moki ir už šio gyvenimo klaidas ir ko gero už kelių praėjusių.  Bent jau aš. Niekas neklausia.

Muka skanaus kugelio :4u: 

Mes vakar su draugais pirtinomės. Taip smagiai pasidėjom su mėtų arbata. Užskaitau!

Atsakyti
Ei ,nenuklysk man cia i karmas.Klausiu romos kataliku konfesijos kainorascio,gyvenimo duona ir amzinybes vynas,beigi nekaltasis avinelis, po kam? Vietine valiuta ir mokejimo budais,prasom.Be lyrikos.
Atsakyti

Ei ,nenuklysk man cia i karmas.Klausiu romos kataliku konfesijos kainorascio,gyvenimo duona ir amzinybes vynas,beigi nekaltasis avinelis, po kam? Vietine valiuta ir mokejimo budais,prasom.Be lyrikos.

Rašyk popiežiui  laišką.  Tik jis indulgencijas pardavinėja. Eilinė aš katalikė, iš kur man žinoti?

Atsakyti
Taigi sakei ,svarbu misios uzpirktos,reiskia zinai.
Atsakyti

Labas dienas :)  Išėjau su šuniu pasivaikščiot, grįžau su dviem maišais raudonikių. Dabar jau gudresnė, įsidedu maišelių ir su šuniu eidama :)  AA, ko tu ne nuotaikoj šiandien? Aš irgi manyčiau, kad velionio paminėjimas bažnyčioj gal svarbiau nei Mukai vėl balių visai giminei ištaisyt.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 15 rugpjūčio 2024 - 08:31
QUOTE(saintlina @ 2024 08 15, 09:29)
<p>Labas dienas smile.gif  Išėjau su šuniu pasivaikščiot, grįžau su dviem maišais raudonikių. Dabar jau gudresnė, įsidedu maišelių ir su šuniu eidama smile.gif  AA, ko tu ne nuotaikoj šiandien? Aš irgi manyčiau, kad velionio paminėjimas bažnyčioj gal svarbiau nei Mukai vėl balių visai giminei ištaisyt.</p>

Tai suni i grybus iskeitei,kad isejai su suniu , o grizai su grybais?
As cia is pavydo,grybu.Pas mus juros eziu ir juros arkliu atsirado.Vakar pasigaudem.Paskui paleidom.Reikia paguglint ,kaip juos paruosti.Reiskia vandens surumas jau kaip meditireinian.Temperatura irgi.Nors as vaziavau gyvent i meditireinian , o esamu momentu gyvenu kromeshnyj ad rajone.Sakau ,gal sumokejus i tinkama saskaita netik mukos ir giminiu sazine nusiramintu ,bet ir gyviems kepamiems galima.O Pavalgyt ir pagert gi galima.Gyvenam gi ant skustuvo asmenu siom dienom.O tai kokiam kabake uzsisakyt nebegalima,zinot man dar didesne panika ,pagal jusu pasakojimus.
Atsakyti

Važiuok ir nussiųsk. Yra buvę, kad internetas dingsta , tai kitą dieną nusiunčiam rankiniu būdu. Pinigai įkrenta diena vėliau. Gražinti pirkėjui be atskiro Tavo prašymo negali.  Gyvenime visko būna. 

Alta su Gimimo diena :4u:   jei fb nemeluoja.

Dėl mokėjimo... tai karma yra kalė. Moki ir už šio gyvenimo klaidas ir ko gero už kelių praėjusių.  Bent jau aš. Niekas neklausia.

Muka skanaus kugelio :4u:

Mes vakar su draugais pirtinomės. Taip smagiai pasidėjom su mėtų arbata. Užskaitau!

Kitą dieną nusiųsti tai ir man buvę. Bet įdomu kaip būtų jei tik šeštadienį ta padaryčiau 🤔

Atsakyti