Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Pou patikrinau Varėną. Žada 0,1 lietus šeštadienį.   Visas lietus nukeliavo į pirmadienį, pasitikrink ...

Atsakyti

Dūsia, Kaune gal, bet Dzūkijoje šeštadienis, sekmadienis lietingas. 

mūsų apylinkėse lietaus iki pirmadienio nerodo. Bet tai nebūtinai reiškia, kad jo ir nebus.

Atsakyti

mūsų apylinkėse lietaus iki pirmadienio nerodo. Bet tai nebūtinai reiškia, kad jo ir nebus.

Pas mane rodo ir nebūna :) Jau ne lietaus kraštas tai tikrai ...

Atsakyti
Aha,skaičiau Dusiuk apie agurkų hidrolatą šįrytą
Gerai būtų kabo bombos šiltnamyje,nedaina rankos.Nėra kada.Vakar mb dar levandų,pūkutos mėtos virė hidrolatus,dabar dar turiu mamą,bent obuolių pripjausto virimui,išleidau vaikus,prasidės namuko rezervacijos,nėra kada visai.O dar su santechnika yra kas veikti. smile.gif
Laistau po visą dieną šlanga dirba ir nežada lietaus,nors rasa didelė ryte.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 14 rugpjūčio 2024 - 09:24

Pou patikrinau Varėną. Žada 0,1 lietus šeštadienį.   Visas lietus nukeliavo į pirmadienį, pasitikrink ...

Aš ne Varėną tikrinu, o kaimuką-miestuką, kur šalia važiuojam. Bet tikrai pasikeitė, iš ryto žiūrėjau šeštadienio diena, naktis ir sekmadienis buvo su gausaus lietaus ženklu. Super!

Atsakyti

Aš ne Varėną tikrinu, o kaimuką-miestuką, kur šalia važiuojam. Bet tikrai pasikeitė, iš ryto žiūrėjau šeštadienio diena, naktis ir sekmadienis buvo su gausaus lietaus ženklu. Super!

na, jei norėjai grybų, tai lietus būt buvęs geriau :) dabar gi tik karštis be lietaus - viskas išdžiūvę treškės. 

Mergelė norėjo iki jūros palėkt, glesterėjau į bookingą - viskas taip užkišta, kad net neprisimenu kada tokį vaizdą mačiau. Net Latvijoj praktiškai nieko nesiūlo. O to, kas likę, kainos nenormalios. 

Atsakyti
Ingrida, rekomendacija - levandų + pelynų + mėtų hidrolatas. Puikus kvapas ir gerai pažįstama moškes neseniai su juo baidė. Aš pati dar neišbandžiau dėl vabzdžių.
Atsakyti

na, jei norėjai grybų, tai lietus būt buvęs geriau :) dabar gi tik karštis be lietaus - viskas išdžiūvę treškės. 

Mergelė norėjo iki jūros palėkt, glesterėjau į bookingą - viskas taip užkišta, kad net neprisimenu kada tokį vaizdą mačiau. Net Latvijoj praktiškai nieko nesiūlo. O to, kas likę, kainos nenormalios. 

Nieko, ežeras pašonėj, dar nebus labai vėsus vanduo maudynėm. Grybaut gal kitą savaitgalį į Suvalkiją nuvažiuosim.

Atsakyti

Labos :)

Ryt kepsiu kūgelį pečiuje ir troškinsiu žandus, bus žolinės. O va dėl keturnedelio tyliu  :P kiek ilgai užteks man kantrybės.... oi oi nežinau  :unsure: Kūgelį plykinsiu pienu ir spirgais, mažu nebus bais skystas :hmm: , bulbos iš daržo  :D grybų mažu iš šaldinklio trauksiu, nes nebus kada iki miško nulėkti. O pavydu Ingridai ir kitom, dėl grybavimo :rolleyes: 

Atsakyti

Muka, atsilaikyk. Iš kitos pusės, nueikit visi į kavinę ir viskas - niekam galva neskaudės.

Man gaunasi skaniai vidutiniškai skystas, gera ta konsistencija, tik gal patiekti gražiai sunku.

Atsakyti

Mukute, svarbu mišios užpirktos. O visa kita ...

Atsakyti

Ryt kepsiu kūgelį pečiuje ir troškinsiu žandus, bus žolinės. Kūgelį plykinsiu pienu ir spirgais, mažu nebus bais skystas :hmm: , bulbos iš daržo

Nebus skystas )  skanaus :) 

Atsakyti