Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Švytuoklė pasiekė viršutinį tašką?  Paprastai grįžimas atgal būna kruvinas ... 

manau, kad dar tikrai nepasiekė.

Atsakyti

manau, kad dar tikrai nepasiekė.

mano fantazija menka :D  :P . Kur toliau?

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 08 12, 13:32)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="saintlina" data-cid="73159355" data-time="1723457823"><div><p>manau, kad dar tikrai nepasiekė.</p></div></blockquote><p>mano fantazija menka biggrin.gif  tongue.gif . Kur toliau?</p><p></p>

Na galima isbandyti dalykus,kuriuos norejai isbandyt ,bet vis kokiu nors kliuciu budavo,galima atsipalaiduot ir megautis.
Atsakyti
Laba vakare,
Alta, ačiū. Sveika esu. Dar valosi, bet nedaug. Gyventi netrukdo. Energijos pakankamai.
Darbe veiklos pilna. Po švenčių rimto audito laukiam.
Merginos, oeškau širdies defibriliatoriaus. Gal kuri patarsit kokio ieškot. Kokie parametrai? Bent tris planuojam. Vienas padalinys apie 300 galvų, kitam apie 150.
Mirė tas mūsų darbuotojas, kur rašiau, kad atgaivino. Jau po reabilitacijos, sanatorijoj. Paskutinę dieną. Šeštadienį jau namo turėjo važiuot. Penktadienį rado .....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 12 rugpjūčio 2024 - 20:22
QUOTE(Dusia37 @ 2024 08 11, 12:43)
<p>Aš iš vaikystės pamenu, kad sakydavo:  kriaušenė nesilaiko rūgsta.  Obuolių tyrelė be cukraus laikosi puikiai iki pavasario. Esu ne kartą gaminusi. </p><p>Išleidau vaiką.  Oras lauke vėjuotas su mažais lietaus šuorais. Ne lietus, labiau rasą užmeta   Sekmadienio proga leisiu sau pamegzti biggrin.gif.</p><p>Džiovyklės dirba, vienoje žolės kitoje obuoliai ir pomidorai.</p><p>Luety, gerai kad anūkas aukštas. Mano teoriją apie vyrų grožį žinai... nėra negražių vyrų,  yra maži vyrai tongue.gif  biggrin.gif​ </p>

Labos,

pas mus karsciaibaigesi siandien,mergos buvo prie juros net 2x,maudesi,plaukiojo.Guli visi pavarge.
Mano anukai matyt is puolusiu angelu palikuoniu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Yra legenda,kad puole angelai vesdavo zemes moteris ir susilaukdavo su jomis vaiku-milzinu....dievo bausme,atsieit...

QUOTE(ate42 @ 2024 08 12, 19:18)
Laba vakare,
Alta, ačiū. Sveika esu. Dar valosi, bet nedaug. Gyventi netrukdo. Energijos pakankamai.
Darbe veiklos pilna. Po švenčių rimto audito laukiam.
Merginos, oeškau širdies defibriliatoriaus. Gal kuri patarsit kokio ieškot. Kokie parametrai? Bent tris planuojam. Vienas padalinys apie 300 galvų, kitam apie 150.
Mirė tas mūsų darbuotojas, kur rašiau, kad atgaivino. Jau po reabilitacijos, sanatorijoj. Paskutinę dieną. Šeštadienį jau namo turėjo važiuot. Penktadienį rado .....


Na pas mus tu sirdies defibriliatoriu dezes stovi daug kur,viena is ju ant sodo tvoros,o kokios markes ir ar geri,nezinau.
Kazkaip keista,kad tai imones reikalas,paprastai cia stato juos medicinos institucijos,su kodais,kuri suzinosi,esant ivykiui,paskambines 999 numeriu,ten gausi koda ir instrukcijas,kaip elgtis.
Skambinkit i ministerija,gal patars. wub.gif
Atsakyti
Labas rytas.
As jau tokia sena,kad nebetureciau taip stebetis gyvenimu,bet du paskutiniai postai vel ismuse is pusiausvyros.
Ate,zinau ,kad pagerejimas suteikia sparnus,bet neskrisk per aukstai.Tavo kraujas tirstas ,skiesk kiek imanoma,saugokis trombu.
Tai per pandemija dar mazai daktarais prisizaidet,dar dabar negalit atsigaiveliot po savo zaidimu su nuosavais gyvenimais.Dabar susigalvojot imt fizines elektrines poveikio priemones,biologiniu neuzteko.As pasiduodu.
Gal jus koki kanivola susiraskit ,ar burtininka.
Atsakyti

Labos iš ryto  :4u:

 

Ateinu po visų kelionių  :rolleyes: Gerai pailsėjome, viešbutis geras, oras puikus ir apskritai atostogos gerai  :B MB koja... su įtvaru, ieškom traumatologo, kuris iškart ir operuoja, gal kuri žinote kovne ką nors? Talonų su žiburiu nerasi, bet dar siuntimo reikia, nes turi dešinei kojai, pasirodo kairei kojai reikia kito siuntimo, na žodžiu... Aš irgi apturėjai nuotykį penktadienį, dama lipo į jūrą nuo laiptelių ir buvo kremų prisimozojusi, aš iš paskos ir liuoptelėjau į jūra, kojos pirštai užkliuvo už atramos ir timptelėjau koją per kelią, pirštai pamėlo, bet jūra daro stebuklus, o va kelias neatsigauna, būna, kad padedi ne taip ir kaip duos skaums į kelį...na su MB mano maža bėda...Tiesa gavome 20 min. lietaus ir aš kur tau būtinai man reikėjo į jūrą ir maudytis, kaip smagu  :wub: ir dar dundulis nuo kalnų, žaibai, vaizdas nerealus, nuo MB gvau barti bo fizikos dėsnių nepažystų :oh: ...ai bet labai smagu buvo  :ax:

Krūva svečių sode, MB paliktas su jais, bet tegu bendrauja su savais aš tai ką dirbu  :rolleyes: Po ilgų ieškojimų pagaliau šaldytuvas šiandiena atkeliauja  :yahoo: vėl būsime civilizuoti namie o tai kažkaip tai nelabai, kaip kelias dienas būni namie ir be šaldytuvo  :huh2: gerai sode du yra, bet kaip namie ...tai nekas...Cypk užsimaniau naujo kavos aparato, sakiau senelį paliksiu sode, jau nesivežiosiu, o tai tas pavasarinis ir rudeninis kraustymas varo į neviltį...

Ate dėl įrenginio negaliu nieko patarti, kiek pamenu kašiorai turi, bet kokį nežinau...

Dar savaitgalis į Klaipėda, keturnedelis, nežinau kol kas MB giminė tyli kas vaišes ruoš, o aš irgi tyliu...suprantu pagal nutylėjima Muka turi ruošti, o anai bzyhas užėjo, tegu nors kartą gyvenime paprašo  :B

Gražios dienos, einu ruošti ataskaitas už savivaldybės babkes, jazau kaip jie ištampo nervus.... :zoo_taz:  :zoo_taz:  :zoo_taz:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 13 rugpjūčio 2024 - 06:51

Labas rytas,

Mačiau ir aš vakar tuos pašvaistės stulpus.  Ir žvaigždės byrėjo!!! Galvojau gražius norus kieme stovėdama.

Aš tai su malonumu pirmos pirmos pagalbos kursus pabaigčiau. Nieko nebepamenu iš vaikystės, kai samposto važybose karą imituodavo... gerai būtų mokėti.

Galėtų dar vasara sugrįžti... vėsu ir vėjuota. Nemielas oras.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Mukute,kaio greitai prabėgo laikas poilsio. 4u.gif 4u.gif
Kaip faina pilni namai jaunimo,kasvakarą pirtinasi,vakar dar sūnėnas su drauge,mama pilna šnekos su anūkais.Vežu mamą pagrybauti. ax.gif
Sunkiai renkuosi santechniką iš daugelio,kaip pasirinkti tą tikrąjį vandeniui išvedžioti. ax.gif
Pas mus vakar vakare buvo debesuotą,žvaigždžių nesimatė.
Šiandien dar medų imti,hidrolatą virti,gražios dienos visoms. wub.gif wub.gif
Atsakyti

Merginos, oeškau širdies defibriliatoriaus. Gal kuri patarsit kokio ieškot. Kokie parametrai? Bent tris planuojam. Vienas padalinys apie 300 galvų, kitam apie 150.

manau, šiuo klausimu tau geriausiai patars tie, kurie jais prekiauja. Čia labai specifinis dalykas.

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 08 13, 06:20)
Labas rytas.
As jau tokia sena,kad nebetureciau taip stebetis gyvenimu,bet du paskutiniai postai vel ismuse is pusiausvyros.
Ate,zinau ,kad pagerejimas suteikia sparnus,bet neskrisk per aukstai.Tavo kraujas tirstas ,skiesk kiek imanoma,saugokis trombu.
Tai per pandemija dar mazai daktarais prisizaidet,dar dabar negalit atsigaiveliot po savo zaidimu su nuosavais gyvenimais.Dabar susigalvojot imt fizines elektrines poveikio priemones,biologiniu neuzteko.As pasiduodu.
Gal jus koki kanivola susiraskit ,ar burtininka.

Labukas,

AA, ačiū už pagalbą. Tikrai padėjai. O kaip kraują skystinti? Hertilomagniliu ar galima be vaistų?
Elektrines priemones turoiu nupirkti kolektyvui. PP pagalbai.

QUOTE(Muka @ 2024 08 13, 07:45)
<p>Labos iš ryto  4u.gif</p>
<p> </p>
<p>Ateinu po visų kelionių  rolleyes.gif Gerai pailsėjome, viešbutis geras, oras puikus ir apskritai atostogos gerai  cool.gif MB koja... su įtvaru, ieškom traumatologo, kuris iškart ir operuoja, gal kuri žinote kovne ką nors? Talonų su žiburiu nerasi, bet dar siuntimo reikia, nes turi dešinei kojai, pasirodo kairei kojai reikia kito siuntimo, na žodžiu... Aš irgi apturėjai nuotykį penktadienį, dama lipo į jūrą nuo laiptelių ir buvo kremų prisimozojusi, aš iš paskos ir liuoptelėjau į jūra, kojos pirštai užkliuvo už atramos ir timptelėjau koją per kelią, pirštai pamėlo, bet jūra daro stebuklus, o va kelias neatsigauna, būna, kad padedi ne taip ir kaip duos skaums į kelį...na su MB mano maža bėda...Tiesa gavome 20 min. lietaus ir aš kur tau būtinai man reikėjo į jūrą ir maudytis, kaip smagu  wub.gif ir dar dundulis nuo kalnų, žaibai, vaizdas nerealus, nuo MB gvau barti bo fizikos dėsnių nepažystų doh.gif ...ai bet labai smagu buvo  ax.gif</p>
<p>Krūva svečių sode, MB paliktas su jais, bet tegu bendrauja su savais aš tai ką dirbu  rolleyes.gif Po ilgų ieškojimų pagaliau šaldytuvas šiandiena atkeliauja  yahoo.gif vėl būsime civilizuoti namie o tai kažkaip tai nelabai, kaip kelias dienas būni namie ir be šaldytuvo  huh.gif gerai sode du yra, bet kaip namie ...tai nekas...Cypk užsimaniau naujo kavos aparato, sakiau senelį paliksiu sode, jau nesivežiosiu, o tai tas pavasarinis ir rudeninis kraustymas varo į neviltį...</p>
<p>Ate dėl įrenginio negaliu nieko patarti, kiek pamenu kašiorai turi, bet kokį nežinau...</p>
<p>Dar savaitgalis į Klaipėda, keturnedelis, nežinau kol kas MB giminė tyli kas vaišes ruoš, o aš irgi tyliu...suprantu pagal nutylėjima Muka turi ruošti, o anai bzyhas užėjo, tegu nors kartą gyvenime paprašo  cool.gif</p>
<p>Gražios dienos, einu ruošti ataskaitas už savivaldybės babkes, jazau kaip jie ištampo nervus.... zoo_taz.gif  zoo_taz.gif  zoo_taz.gif</p>

Muka, nebūk per stipri. Nereikia. Mylėk save. Keturnedėlio vaišes ruoščiau tik, jei paprašytų. Jei tikisi pagal nutylėjimą-įsistatyčiau akutes....

QUOTE(Dusia37 @ 2024 08 13, 07:54)
<p>Labas rytas,</p><p>Mačiau ir aš vakar tuos pašvaistės stulpus.  Ir žvaigždės byrėjo!!! Galvojau gražius norus kieme stovėdama.</p><p>Aš tai su malonumu pirmos pirmos pagalbos kursus pabaigčiau. Nieko nebepamenu iš vaikystės, kai samposto važybose karą imituodavo... gerai būtų mokėti.
</p><p>Galėtų dar vasara sugrįžti... vėsu ir vėjuota. Nemielas oras.</p><p></p>


Dusia, pp mokymus nesudėtinga praeiti. Užsisakai pažymėjimą ir išklausysi. Nebrangu.

QUOTE(saintlina @ 2024 08 13, 08:25)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="ate42" data-cid="73159411" data-time="1723486724"><div><p>Merginos, oeškau širdies defibriliatoriaus. Gal kuri patarsit kokio ieškot. Kokie parametrai? Bent tris planuojam. Vienas padalinys apie 300 galvų, kitam apie 150.

</p></div></blockquote><p>manau, šiuo klausimu tau geriausiai patars tie, kurie jais prekiauja. Čia labai specifinis dalykas.</p>


Rytoj atveža du aparatus. Išklausysiu, gal bent supratimą turėsiu ko mums reikia.
Atsakyti

Ate42, man nereikia pažymėjimo . Man reikia realių kursų... Ne teorijos. Su malonumu rimtus išklausyčiau. PVZ kokie karo medikai pravestų . O ne kokia bobela pati nei karto rankose gyvo žmogaus nečiupinus . Teoriją aš žinau , galiu ir pasiskaityti , filmukų pažiūrėti. 

Rimtesni kursai apie 85 Eur.  už 8 val. Nėra maža suma  ir nežinia ką gausi.

Kodėl visi tie zvimbiantys - karas karas karas negali organizuoti nemokamų PP kursų  ir kt ? Tai ir sakau , kad nematau pono Lauryno darbo. Bepiga kritikuoti , kai susiduri su realia biurokratine mašina visi geri norai  dingsta...

Atsakyti