Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

O prekybcentrių blyneliai tokie pat, kaip naminiai?

Aišku kad ne. Bet tas skonis tikrai nevertas mamos vargo ir siuntinėjimo per visą Lt. Jei lb jau norisi tų naminių blyneliu, tai bet koks igalus žmogus gali jų pats išsikepti. Jei nekepa, o o perka PC, reiškia nelabai ir tenori

Atsakyti

Pabuvom Mamontovo koncerte Drevernoj. Vėjas baisus, sušalom. O dar visą valandą kažkoks kitas dainavo visokias nesąmones, tipo apšildė (sušalde išties 😁), tai nelabai patenkinti likom. Tokie brangūs bilietai, galėtų biski kokybės daugiau būt 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 08 10, 22:39)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kavasucitrina" data-cid="73159249" data-time="1723318068"><div><p>O prekybcentrių blyneliai tokie pat, kaip naminiai?</p></div></blockquote><p>Aišku kad ne. Bet tas skonis tikrai nevertas mamos vargo ir siuntinėjimo per visą Lt. Jei lb jau norisi tų naminių blyneliu, tai bet koks igalus žmogus gali jų pats išsikepti. Jei nekepa, o o perka PC, reiškia nelabai ir tenori</p>

Nespręsk už mamą. Gal jai džiaugsmas, o ne vargas siųsti. Kaip ir Ingridos pomidorai, kriaušės ar cukinijos. Nemanau, kad jai vargas. Nors vaikai sėkmingai nusipirktų kažką labai panašaus ūkininkų turgeliuose.
Atsakyti

Nu keisti džiaugsmai 🤣, mane asmeniškai erzino ir įpareigodavo pašaliniams trukdziams toks mamos džiaugsmas. Nu bet ji turbūt iki dabar nesupranta, kad šiais išpindėjimo laikais tas maistas jau nebėra tokia vertybė 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 08 10, 23:46)
<p>Nu keisti džiaugsmai 🤣, mane asmeniškai erzino ir įpareigodavo pašaliniams trukdziams toks mamos džiaugsmas. Nu bet ji turbūt iki dabar nesupranta, kad šiais išpindėjimo laikais tas maistas jau nebėra tokia vertybė </p>

Ne išpindėjimo, o nubukėjimo laikai.
Geras, tikras maistas buvo, yra ir bus vertybė.
P.S. vertybė ne apie blynelius - net ir naminius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: 10 rugpjūčio 2024 - 23:00

Blyneliai naminiai, kaip ir pomidorai, aišku skanu, bet tas gabenimas.. juk siuntas ten ir numest gali, ir pavartyt, nieks ten nesicackina. Vasarą karšta, maistui tikrai ne į naudą paštomate sėdėt. Užtat ir genda, ir bėga. Ir kitų siuntas sugadint gali.

Atsakyti

 Lankstau pirštus , pirmą kursą baigė, tai kaip ir apvalus skaičius ?

Tiap, 20 :) 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Niekas nesiūstų,jei nežadėtų per parą pristatyti. ax.gif
Oras baisus,vėjas,nei kad lytų rimtai,pakrapija.Nors gerai kriaušes iškratys,beliks surinkti. mirksiukas.gif
Laukiu vaikų,pabus kelias dienas,nereikės nieko sisūti. mirksiukas.gif
Na bet augalai ateina normaliai,man atrodo vasara,trūksta darbuotojų,atostogos.
Kodėl genda didelės kriaušės iš vidaus?Virsiu kriaušienę ko gero,nes tiek saldžios,cukraus minimaliai?Reikėjo nuskinti kol buvo kietos? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 11 rugpjūčio 2024 - 06:54

Kriaušienė taigi nesilaiko. Reikia bruknių dėti. Kiek pamenu iš vaikystės ? 

O jau šaltumas vakar vakaro...  net MB sakė 'kad šalta o jam niekada nešalta. 

Aš vaikams sukraunu į Vilnių skanesnius hibridus' kas liečia pomidorus. Ir tik kelis sunokusius' kitus tik tik nokstančius. Kad galėtu kokias dvi savaites valgyti. Taigi susinokins namie' ilgiau užteks. Siųsti nežadu. Na nebent per autobusus. Bet turi patys paprašyti...

Vėjas' šalta ir vėl jokio lietaus šiandien...

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 08 11, 08:22)
<p>Kriaušienė taigi nesilaiko. Reikia bruknių dėti. Kiek pamenu iš vaikystės ? 
</p><p>O jau šaltumas vakar vakaro...  net MB sakė 'kad šalta o jam niekada nešalta. </p><p>Aš vaikams sukraunu į Vilnių skanesnius hibridus' kas liečia pomidorus. Ir tik kelis sunokusius' kitus tik tik nokstančius. Kad galėtu kokias dvi savaites valgyti. Taigi susinokins namie' ilgiau užteks. Siųsti nežadu. Na nebent per autobusus. Bet turi patys paprašyti...</p><p>Vėjas' šalta ir vėl jokio lietaus šiandien...</p><p></p><p></p><p></p>

Aviečių dadėsiu,jau prasidėjo.Laukiu valgymui geltonų. ax.gif
Kažkaip apdalinau pomidorus,ramu jau,panikos nebėra. mirksiukas.gif Yra pasirodo,kas neturi. blink.gif
Atsakyti

Ingrida, reikia kažko tokio kas mažintų galimybę sugesti... avietės ne iš tų uogų kiek aš suprantu.

Žinau, kad kriaušienė nesilaiko. Savo gyvenime kažkada viriau du puslitriukus, tai laikiau šaldytuve. Jaunystėje.   Nebuvo skanu, nes labai saldu. 

Aš džiovinčiau, jei   turėčiau.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 08 11, 08:37)
<p>Ingrida, reikia kažko tokio kas mažintų galimybę sugesti... avietės ne iš tų uogų kiek aš suprantu.</p><p>Žinau, kad kriaušienė nesilaiko. Savo gyvenime kažkada viriau du puslitriukus, tai laikiau šaldytuve. Jaunystėje.   Nebuvo skanu, nes labai saldu. </p><p>Aš džiovinčiau, jei   turėčiau.</p>

Dusiuk,didelės kriaušės,jos jau pernoko,viduje kriaušienė gatava.Džiovinimui jau per minkštos.Paliksiu jei ką bitėms ir vapsvoms.Nėra kada į Šimonis palėkti bruknių,kol išriuošiu,kriaušių nebe bus tokių. mirksiukas.gif Žinau nesilaiko kriaušienė irgi jaunystėje esu virųsi. ax.gif Sakai aviečių rūgšties mažai bus? ax.gif Kompotai kriaušių su avietėmis laikydavosi.
Na tada reikės išsivirti obuolienės,alyviniai krenta.Su mb sunaudojome jau visas senas uogienes,kartą į savaitę vakarienei kepu varškėtukus,tai tik tam uogienė reikalinga.Turėti bent kiek.Gal kada žiemą trupininį susigalvoti? mirksiukas.gif
Medaus nebe imsi?Mes dar galvojame kitą savaitę.

Sausa sausa pas mus,laistysiu............
Atsakyti