Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labos,

Niuruma. Lyg popiet saulės žada . Nors būtų lietaus padoriai, dabar tik rasa ir tiek žinių.

Ir vėl nebežada lietaus visą savaitę, teks laistyti .

Tokį šeštadienį norisi  pyragą kepti ir prie teliko ramiai tingėti   :D . Man :)

Niūru pas jus? Pas mus ryte buvo maloniai apniukę, daba jau saulė žibina. 

Vakar taip įdomiai lijo. Pas mus nedaug, o už kokio kilometro pavarė oho kaip.  Ten, kur grybai auga )) 

A pyragas mano planuose šiandien. Torčiukas, tiksliau. Vaikeliuko gimtadienis ryt. 

Atsakyti

O aš galvojau jau balsevičiukai gal?
Nors mačiau jau tokių ir pas kitus.Čia jau kaip rudeniniai baravykai?

Nea, ir ne rudeniniai ) rudeniniai tamsiom galvom būna. Ir pas mus kaip tik rudenį drūtesni. O šiuo metu praktiškai visi tokie. Nes, kaip Pou sako, samanos pas mus visur. 

Atsakyti

Labas rytas ,jau pernai postinau ,kaip teisingai suvartot kizyla.Kauliukai yra pati naudingiausia ju dalis.

Kažką pamenu . Pasikelsiu senus postus. Bet tai ką pamenu irgi nelabai man vartotina :) 

Ingrida jokių kompotų mes negeriam. Vanduo pas mus yra geriamas :) 

Mano vaikai kai maži būdavo , jei kas vaišindavo sultimis ar kompotu tai vandeniu užsigerdavo  :D  :D  :D . Ilgai nesuprato , kad tas kažkas saldus yra atsigėrimui, o ne saldumynas :rolleyes: 

Mano mama darydavo labai daug kompotų, šimtais... kaip ir visokių marinuotų agurkų , uogienių. Matyt vaikystėje atsivalgiau. 

Saintlina, sveikinimai tavo mažiukui :birthday2: . Lankstau pirštus , pirmą kursą baigė, tai kaip ir apvalus skaičius ?

Atsakyti

Saintlina, su švente jus visus ❤️

Vakar Kaune šniojo lietus, MB grįžęs iš darbo kikeno, kad nuplaukė mano grybavimas. Nieko panašaus. Ten nelijo, bet miškas šlapias, anksčiau, matyt, palyta.

Atsakyti
Papasakosiu savo susidūrimą su omniva.
Pirmadienį išsiunčiau visiems trims vaikams po dėžę,cukinija,kriaušės ir šparaginės,dar didžiajai alyvinių obuolių,mėgsta.
Trečiadienį klausiu,ko tylite,nevalgomos kriaušės?Tik mažoji gavo,sako nepasiėmiau dar,kiti tyli.Penktadienį skambina iš omnivos,sako jūsų pasižeidė dėžė ir bėga skyščiai.Panaikinome siuntą.Siūsta iš to pačio paštomato į tą patį skirtingos dėžės abiems dukroms.Viena gavo,kitos penktadienį jau pažeista.Klausiu,o kodėl giriatės džiaugsmą pristatome per parą?Na ką aš mergaitei sakysiu,pasakykite kas vežioja.Po pusvalandžio ta pati mergaitė skambina,kad sūnaus irgi pažeista siunta,išmetė.
Daugiau tikrai nesiūsiu.Na nors pomidorai nuėjo.

Norėjau važiuoti baravykų.Prieš porą metų,perėjome upę,ten niekas negrybauja garantuotai,tik medžiotojų bokštelis,bet kaip buvome užėję baravykų.Taip knietėjo nuvažiuoti su dviračiu,su mašina niekaip.Bet nebėra jėgų,vežiojome akmenis,prieš betonavimą prikrauti. ax.gif Va ten garantuotai būtų. mirksiukas.gif
Subrendo lofantų hidrolatas,labai geras kvapas. wub.gif wub.gif
Atsakyti

Nu čia tau ženklas, kad nereikia siuntinėti to maisto. Norės, atvažiuos ir pasiims. Man mama irgi kažkada taip panašiai bludyti bandė, tai vos ne su piktumais atpratinau. 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 08 10, 17:45)
<p>Nu čia tau ženklas, kad nereikia siuntinėti to maisto. Norės, atvažiuos ir pasiims. Man mama irgi kažkada taip panašiai bludyti bandė, tai vos ne su piktumais atpratinau. </p>

Na bet turiu pažystamą,gyvena Klaipėdoje,prikepa blynelių,tie kur susukti būna su kuom nors,siunčia per paštomatą į Ignaliną anūkams.Man čia iš viso kosmosas. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Ingrida, per Omnivą siunčiu gana dažnai ir ne vieneri metai, nes turiu internetinę prekybą. Galiu pasakyti, kad 99.9% siuntų nueina per 1 darbo dieną, aišku, jei laiku įdedu ir tą pačią dieną išima. Panašu,kad įdėjai po išėmimo laiko, tai išėmė tik kitą dieną (gali pasitikrinti siuntų sekime). Todėl normalu, kad kažkas gavo trečiadienį. O dėl kitų siuntų tai manau, kad tik informavo penktadienį. Jei varvėjo dėžės gabenimo metu, tai ne Omniva kalta. Ir išvis - skubiems ar greitai gendantiems siuntiniams (esu siuntus ir uogas, ir žiedus) dėl visa ko naudojuosi tik autobusų siuntų paslaugomis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: 10 rugpjūčio 2024 - 20:50
QUOTE(kavasucitrina @ 2024 08 10, 20:48)
Ingrida, per Omnivą siunčiu gana dažnai ir ne vieneri metai, nes turiu internetinę prekybą. Galiu pasakyti, kad 99.9% siuntų nueina per 1 darbo dieną, aišku, jei laiku įdedu ir tą pačią dieną išima. Panašu,kad įdėjai po išėmimo laiko, tai išėmė tik kitą dieną (gali pasitikrinti siuntų sekime). Todėl normalu, kad kažkas gavo trečiadienį. O dėl kitų siuntų tai manau, kad tik informavo penktadienį. Jei varvėjo dėžės gabenimo metu, tai ne Omniva kalta. Ir išvis - skubiems ar greitai gendantiems siuntiniams (esu siuntus ir uogas, ir žiedus) dėl visa ko naudojuosi tik autobusų siuntų paslaugomis.

Kavute,man atrodo į tokius kaimelius-miestelius nelabai jie kreipia dėmesį.Žinau,kad apie 10 atvažiuoja į Ramygalą,gaunu kiek siunčiuosi augalus žinutę.Buvo nuvežta pusę devynių siuntinys.Bardakas omnivoje,dabar atsirado mano kaimuke dpd,kada bandysiu per juos.Mažoji tą pačią siuntą gavo normaliai ,kiti kažkodėl po keliolikos parų.Yra kaip yra,kaip ir visur. ax.gif Vasara-atostogos,nėra kas dirba. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 08 10, 22:09)
Kavute,man atrodo į tokius kaimelius-miestelius nelabai jie kreipia dėmesį.Žinau,kad apie 10 atvažiuoja į Ramygalą,gaunu kiek siunčiuosi augalus žinutę.Buvo nuvežta pusę devynių siuntinys.Bardakas omnivoje,dabar atsirado mano kaimuke dpd,kada bandysiu per juos.Mažoji tą pačią siuntą gavo normaliai ,kiti kažkodėl po keliolikos parų.Yra kaip yra,kaip ir visur. ax.gif Vasara-atostogos,nėra kas dirba. ax.gif

Na, tada į mano kaimelį kreipia dėmesį smile.gif
Siuntų atvežimo ir paėmimo laikas nesutampa.
Bet visada siuntos kelią gali sekti. Pažiūrėk, kur kada buvo registruota, kur užstrigo.
Pasikartosiu - pr 4-5 metus neturėjau su Omniva problemų, nebent Kalėdų laikotarpiu, kai kartais nebūdavo laisvų paštomatų skyrelių siuntai įdėti.
Atsakyti

Na bet turiu pažystamą,gyvena Klaipėdoje,prikepa blynelių,tie kur susukti būna su kuom nors,siunčia per paštomatą į Ignaliną anūkams.Man čia iš viso kosmosas. bigsmile.gifbigsmile.gif

Nu tikrai kad kosmosas 🤣. Pilni prekybcentriai blyneliu ir visko. 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 08 10, 22:24)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="IngridaB" data-cid="73159238" data-time="1723306029"><div><p>Na bet turiu pažystamą,gyvena Klaipėdoje,prikepa blynelių,tie kur susukti būna su kuom nors,siunčia per paštomatą į Ignaliną anūkams.Man čia iš viso kosmosas. vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Nu tikrai kad kosmosas 🤣. Pilni prekybcentriai blyneliu ir visko. </p>

O prekybcentrių blyneliai tokie pat, kaip naminiai?
Atsakyti