Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Man negaila virti :) Aš sviesto nemėgstu :(

Atsakyti

Pou skoniui draugų nėra  :4u: 

Ingrida, ką darai su sedulos uogomis ?  Užderėjo šiemet.  Ne kibiras, bet keli litrai bus. 

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 08 09, 07:05)
<p>Sveikutės,</p><p></p><p>vakar nurovėm dalį svogūnų, užkėlėm į palėpę, kad džiūtų, gera pusė dar liko, nes laiškai nenulinkę. Blogiausiai, jei užpils lietus - dar labiau pūti pradės.</p><p>Konstatuoju, kad p.ndos stirnos išrovė visus likusius burokėlius net mažiausius - absol nė vieno neliko, tik savo pėdsakus paliko. Kaip jums, a?</p><p>Agurkai visi nurudę, išbezda kas porą dienų po 20 agurkiokų pavalgymui. Pomidorų valgymui sočiai, į stiklainius nekišiu, gal šįmet kelis su želatinba pasidarysius. Savo sultyse per mažai turim, nes pas mus tikrai nemaži kiekiai suvalgomi, kai padalinu kelioms šeimoms.</p><p>Obuolių daug, linksta šalos, bet labai byra ir vapsvos suka ratus, nors tikrai mažėliau - kaip Dusia patarė, šiuo klausimu užsiėmėm jau pavasarį. Taip pat vynuogių labai daug, jei vapsvos nepasidarbuos.</p><p></p><p>Na ir gėlės žydi, bujoja smile.gif</p>

Labos,sveciai isejo prie juros,as darau pietus,ryt gimines susiburimas sode.
Pou,te sutriedzia tos stirnos,burokus nuedusios.
Ate,kaip smagu girdet,kad tau geriau.
Visom kitom,esu gyva,kiek pavargus,bet su polekiu.Smagu su savais vaikais pasibut.Grybaukut,uogaukit,konsevuokit,dziovinkit,prireiks.
Buckiai visoms.!
Atsakyti

Mergai, nepirkit jokių grybų skonio padažų ar pan. Nors tikiu, kad ir taip neperkat :)  superka pas mus sukirmijusius baravykus.net pagalvot nenoriu kokie jie pasiekia perdirbimo vietą..

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 08 09, 15:41)
<p>Pou skoniui draugų nėra  4u.gif </p><p>Ingrida, ką darai su sedulos uogomis ?  Užderėjo šiemet.  Ne kibiras, bet keli litrai bus. </p><p></p>

Valgome ,į vyną suvarysime.Ale jos kasmet dera pilnai.Skanu ir valgyti,kažkada į turgelį veždavau,daug žmonių neragavę. bigsmile.gif
Na gi nuvažiavau su nedideliu krepšeliu pasivaikščioti,mažiukų pasirinkti džiovinimui.Važiuoju mano vietoje dvi mašinso stovi,ant tokio miškelio.Važiuoju toliau ieškoti naujų vietų.Na gi matydavau stovinčias mašinas,kaip įėjau į bruzgynus,net lepšio nėra.Kol išsikabarojau.Važiuoju į savo vietą vis ką nors rasiu?Ir aišku savo grybus susirinkau,tai kad jie ant kelio net dygsta. blink.gif O skroblinukų tai galybė jau tačkos reiktų susirinkti,užsimerkiau ir ėjau.O mažiukų gražumas ir baltų ir pilkų,žiūrint kur auga. wub.gif Didesnių net raudonikių neėmiau,tik mažiukus-pieštukus.Pažiūrėkite ant viršaus ar ne balsevičiukai?Ir pas mus pradėjo dygti?
https://www.part.lt/...3fc06860999.jpg
Ilgas toks rusvas kotas,tamsiai ruda kepurė.Pas mus baravykai stori būna apvalūs. bigsmile.gif
Saintlina,aš galvojau ,kad į padažus deda sintetiką,tikrai ne grybus? mirksiukas.gif
Atsakyti

Ne, Ingrida, ne balsevičiukai. Pas mus dažniau ilgi nei stori baravykai būna. Stori net retokai.

Pas mus grybų irgi daaaug.. pusė dienos miške praeina, paskui dar namie kiek laiko jie atima.

Viena tokia priedurnė šian nukulniavo aštuoniolika km ir vakare dar išėjo su šuniu pasivaikščioti ))) Viso jau ir dvidešimt. 

Atsakyti

Vakare nuvarėm pagrybaut. Tik baigėm tvarkyt. Žiauriai daug baravykų, bet beveik visi su gyventojais. Krūvom auga, taip nemačiau. Vienoj vietoj apie 30 radau. Tik į mišką metrą įlindau, trečdalį krepšio paprastais ir skroblyniniais raudonviršiais užpildžiau. O paskui baravykai... tik jau saulė žemokai, labai spigino į akis. O karšta, uodai kojas visas per tympas.

Vietų nežinojom. Vakare pilna grybautojų.

Na bet ir grybų daug.

Luety, net nusikvatojau 😆

Gero pasibuvimo ryt su savais ❤️

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
O aš galvojau jau balsevičiukai gal?
Nors mačiau jau tokių ir pas kitus.Čia jau kaip rudeniniai baravykai?Vienoje vietoje tik dygsta.

Laukiu santechniko,pas mus vėjas,kaip ir lietus,perspėjo vakar jis,kad lis,pažiūriu meteo,rodo vakare tik.O dabar rytą jau rodo ,vakare-ne. ax.gif
Atsakyti

Labas rytas🌞

pritariu, Saintlinai, tokie ilgakočiai auga žalioj samanoj. Tiek Dzūkijoj, tiek Suvalkuose tokių daug. Gakų gale, ir vakar tokių radau. Bet radau ir apvalių gražuolių.

Balsevičiukai yra tikrai gelyona apačiai, o viršus raudonai rudas. Kotas taip pat gelsvas.

Atsakyti

Labos,

Niuruma. Lyg popiet saulės žada . Nors būtų lietaus padoriai, dabar tik rasa ir tiek žinių.

Ir vėl nebežada lietaus visą savaitę, teks laistyti .

Tokį šeštadienį norisi  pyragą kepti ir prie teliko ramiai tingėti   :D . Man :) 

Ingrida, mano sedula pirmi metai kai normaliai užderėjo , tai ir galvoju , ką čia  su jos uogomis padarius. Aš vyno negaminu , mes negeriam naminio. Dar namie stovi keli litrai , tikriausiai išpilsiu ... 

Gražaus šeštadienio  :4u: ir gerų grybų :wub:  :P  :D  

Atsakyti
Dusiuk,kompotus gal geriate?Labai gerai pvz. prie kokių obuolių,duoda gerą spalvą. mirksiukas.gif
Imti kauliukus uogienei?Nu ne gal?
Mano pomidorams dėmėtligė,apskyniau lapus,nieko nedarysiu tegul tik sunoksta kiek yra.Šakos lūžta,koks žvirblis įskrenda,pasimakaluoja šiltnamyje pomidoras ant žemės. bigsmile.gif
Dukrai baidarės,tikiuosi Ignalinos rajone nelyja.
Santechnikas atvažiavo,sakė mieste pylė lietus,pas mus sausa,nors apniūkę . ax.gif
Atsakyti
Labas rytas ,jau pernai postinau ,kaip teisingai suvartot kizyla.Kauliukai yra pati naudingiausia ju dalis.
Atsakyti