Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Sveikos, Mergicos.

Kur baravykaut?

Pou , nu kas Tau savo vietas išduos  :D  :D  :D​ 

Atsakyti

Aha, per grybus niekam laiko nėr. Kažkoks apsėdimas su tais baravukais. Pas mus tris metus to nebuvo. Po viena egle radau 17 mažų baravykiukų ir du didelius. 

Atsakyti

Dusia, o man ir nereikia savų vietų. Aš susirandu savas pati :)

Galvoju, kokią kryptį pasirinkt ir gal žinot, kokie ten miškai - ar šabakštynai, daug išvartų ir t.t.

Atsakyti

Pajūry grybų nėra, net musmiriu nesimato 

Atsakyti

Dusia, o man ir nereikia savų vietų. Aš susirandu savas pati :)

Galvoju, kokią kryptį pasirinkt ir gal žinot, kokie ten miškai - ar šabakštynai, daug išvartų ir t.t.

Pou aš juokauju :wub: ...

Bent jau Kaišiadorių rajone tai miškai labai šabakštynai  po audros. Keliukus jau nuvalė, rietuvės medienos  sukrautos. Bet iki miško dar nepriėjo. Pati  savo vietose sunkiau susigaudau, kur čia kas...

PS, kad ir Kaugoniu giroje - viso yra. Jaunuolynų, kirtimų , mišraus miško ir gražaus pušyno. Bei seno tamsaus eglyno . 

Saintlina, na tikrai kokis 3 metus nebuvo tokio baravykų antplūdžio :rolleyes:​  

Atsakyti

Pernai mes Svilių miške baravykavom - mašinų kaip autostradoje, šįmet rašo, kad ten sausa ir visiškai tuščia.

Aš pavaikščiočiau ir po šabakštynus, Anytai jau gal per sunku. O ir man nelieka malonumo grybaut, kai turiu būt atsakinga už kitus.

Atsakyti

Pas mus baravykų daaaaug.. bet žiauriai sukirmyję. Net mažiukai.

Gal kituose rajonuose sveikesni?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 08 rugpjūčio 2024 - 14:45

Pas mus baravykų daaaaug.. bet žiauriai sukirmyję. Net mažiukai.

Gal kituose rajonuose sveikesni?

Nesuprasi :  maži su kirminais, dideli sveiki. Bet daug su kirminiais ir mano rajone. Matyt ir kirminai 3 metus badavo ?

Žiūrėk pozityviai , mažiau spigų reiks  :D  :D  :D 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na pas mus mažiukai baravykiukai sveiki,raudonikiai iš viso beveik visis sveiki.
Atsivešiu kitą savaitę mamą,nuvešiu pagrybauti,labai nori. ax.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Popiet žada  lietaus ir perkūnijos. Gal spėsim iki to laiko patikrinti mišką ? Darbas labai maišo gyvenimui  :D 

Vakar  pasėjau krapus rudens derliui ( šaldymui ) ir dalį ropių. Skaniausias   sėsiu kitą savaitę.  Jas labiausiai mėgsta kirminukai valgyti. Šalnų jos nebijo, gal spės užaugti ?

Reiktų daryti pramoninį pomidorų skynimą, kokio padažo  išvirti .  Bet taip nepatogu kaime, orkaitės neturiu ... Vis tik man lengviausiai gaunasi keptas pomidorų padažas. 

Sulčių ir pomidorų pagal Ate dar mačiau yra pernykščių.

Vis suvalgydavom ir išsidalindavom. Bet jau prasidėjo dideli kiekiai .

Atsakyti
Oi kaip gerai apsišvarinau su pomidorais.Dalinu į visas puses.Vakar(kaip gerai kai yra toks fb)sulaukiau grupiokės tikrai virš 30 metų nebuvau mačiųsi.Visi pomidorai iškeliavo,giminėms apdalinta. mirksiukas.gif
Dusiuk,smagaus grybavimo.Kaip norėčiau,laikausi iš paskutinių.Reiktų patikrinti naują vietą,vis matau sustojųsią mašiną.Kur dėti grybus,jau mamai ,jos draugui nuvežiau vakar sukeptų,šaldiklis pilnas.
Kitą savaitę atvažiuoja sūnus dažyti stogo,kalbinu dukrą,atsivešiu mamą galės pabūti su anūkais,nuvešiu pagrybauti,ji taip mėgsta. ax.gif
Lietus gerai turiu pasėti aguonas,beveik juodas ir aišku vakar naujų augalų susodinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 09 rugpjūčio 2024 - 08:01

Sveikutės,

vakar nurovėm dalį svogūnų, užkėlėm į palėpę, kad džiūtų, gera pusė dar liko, nes laiškai nenulinkę. Blogiausiai, jei užpils lietus - dar labiau pūti pradės.

Konstatuoju, kad p.ndos stirnos išrovė visus likusius burokėlius net mažiausius - absol nė vieno neliko, tik savo pėdsakus paliko. Kaip jums, a?

Agurkai visi nurudę, išbezda kas porą dienų po 20 agurkiokų pavalgymui. Pomidorų valgymui sočiai, į stiklainius nekišiu, gal šįmet kelis su želatinba pasidarysius. Savo sultyse per mažai turim, nes pas mus tikrai nemaži kiekiai suvalgomi, kai padalinu kelioms šeimoms.

Obuolių daug, linksta šalos, bet labai byra ir vapsvos suka ratus, nors tikrai mažėliau - kaip Dusia patarė, šiuo klausimu užsiėmėm jau pavasarį. Taip pat vynuogių labai daug, jei vapsvos nepasidarbuos.

Na ir gėlės žydi, bujoja :)

Atsakyti