Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas.
Kuom laistysim?
Vakar maximoje pirkau lietuviska sampana,bo jau pigesnis uz bulgariska.Sitaip ir iki estisko sampano galima nusirist.Rimtai yra tokio.
Ate ,kaip sveikata?
Kiek cia dar sistemu neaptariau ,jauciu arteja centrinis procesorius.
Dar nekalbejau apie salinimo sistema.Oda,inkstai ,kepenys.
Atsakyti

sveikinu pagaliau išsirinkus. Saugaus, malonaus važinėjimo. Lesiui irgi patiks. 4u.gifbiggrin.gif

dėkui  :4u: 

pagaliau Lesius turės savo rangui deramą automobilį ))) reiks ant priekinės sėdynės vežiotis )))

Atsakyti

Kuom laistysim?
Vakar maximoje pirkau lietuviska sampana,bo jau pigesnis uz bulgariska.

nu kas per klausimas - šampanu, aišku  :D  nelietuvišku  :D

 

O pas jus Maximos irgi yra? 

Atsakyti
Tai aisku yra.Nelabai ten daug lietuvisku prekiu ,wodkos,alaus optima linija,pergales saldainiu.Vici gaminiu uz kosmine kaina.Daugiau nieko.
Atsakyti

Tai aisku yra.Nelabai ten daug lietuvisku prekiu.

o kokį putojantį LT veža Bulgarijon?

Atsakyti

Saintlina, kad gerai riedėtų ir bėdų neturėtum!

Nežinojau, kad Maxima plėtra Bulgariją pasiekė.

Atsakyti

Saintlina, saugaus važiavimo  :wub: . Kad negestų  :4u:

O kad negestų , reikia gerai aplaistyti  :P . Bet jau buvę kolegos taip visada sakydavo  :D . Jie taigi mašinistai. Žino ką sako  :D  :rolleyes:  :P 

Šampanas  Lietuvoj ? Putojantis vynas ir tiek ...

Luety, kaip Tavo svečiai ?

Mukute gero poilsio  :4u: . Kiek būsit ?  MB koja tai man neskaniai susikaitė ...

Man nemiga atėjo šianakt, būna taip. Pasėdėjom su kate ,  išgėrėm arbatos, pamezgiau kojinę ir paryčiais numigau dar pora val. Visai gerai jaučiuosi. Aš kažkur skaičiau , kad yra žmonės kuriems reikia daug miego , o kitiems ir 5-6 val gana. Tai aš ir tų kitų ... 

Mano pusmartės močiutė tai visai giminei cepelinų prigamina tokiomis naktimis :) Sako seniems mažai miego reikia, tai kai nesimiega veiklos prisigalvoja. Virš 80, bet nepavysi dar jos...  

Atsakyti
Veza sampanieti alita,dar kazkoki festive moments.Dabar imu pigiausia ,nes geresnio vistiek niekas nesupranta.
Bulgarai tokiu putoksliniu tradiciju isvis neturi ir nesupranta.Dauguma geria alu,kurio kokybe visiskai nusibaige ir jau net jie pradeda itarti ,kad sveikatai negerai.O siaip cia nuostabaus vyno krastas.
Dusia , o visos turi rasyt postus,kad tik tau itiktu?
Atsakyti

Dusia , o visos turi rasyt postus,kad tik tau itiktu?

O tai negalėtų pasistengti dėl manęs ? 

:D  :D  :D​ 

Atsakyti

Veza sampanieti alita,dar kazkoki festive moments.Dabar imu pigiausia ,nes geresnio vistiek niekas nesupranta.

buvau nusigandus, kad Boscą veža ))

Atsakyti

Saintlina, saugaus važiavimo  :wub: . Kad negestų  :4u:

O kad negestų , reikia gerai aplaistyti  :P . Bet jau buvę kolegos taip visada sakydavo  :D . Jie taigi mašinistai. Žino ką sako  :D  :rolleyes:  :P

ačiū! 

Nu jau laistysiu nuo dūšios tokiu atveju, nes laistyt daug pigiau negu taisyt )))

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 08 07, 09:49)

Ate ,kaip sveikata?



Ačiū už rūpestį. 4u.gif
Visaip. Šiandien kaip tik kardiologas skambino rimtus tyrimus aptarti, tai supasakojau ir šitą bėdą. Skiria kažkokį dar papildomą tyrimą, jaučiu dviratuką duos mint. Niekada jo neišminu iki pabaigos. Prieš kelis metus gražiai prašė daktarė pabaik, pabaik, tai skyriui atsidūriau po mynimo. Ir prisakė pasidaryti feritiną ir geležį. Matysim kaip rodys. Niekad šitų bėdų su mažakraujyste neturėjus. Važiuosiu už valandos. Dar kraujo nuleis. ax.gif
Atsakyti