Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labos, linkėjimai iš turkiuku:) nėra karšta bet drėgna tai važiuodami žinojome:) viešbutis pušyne pasijutau kaip Nidoje, viskas Ok. MB su ramentų diena prieš įtariame plyšo meniskas o anas juk nenori gadinti atostogų tai rizikavome, kol kas įtvaras ir ramentais padeda, per diena nemažai tenka praeiti. Maudynių ryte neatsisakė, tai ir puiku smile.gif Saulute ir lengva bryza siunčiu jums biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 06 rugpjūčio 2024 - 10:17
Labas rytas,

Pou taip graziai parase apie dangu,zvaigzdes,kad net maciau jas jos pasakojime.As neatsimenu,kada zvalgiausi gamtoje i dangu.Mieste sviesos nakty plieskia,nesimato dangaus grozio.Reik vaziuot i uzmiesty.
Muka,smagu,kad viskas tinka ir patinka.
O as turiu savo svecius,nepasedas.Vakar pajury malesi tik atvyke,siandien i Londona ismaklino,dar i Portsmunth nori,zodziu nera kada nei pabendraut.
Gera zinia,kad visi trys megztiniai mano megzti dukrai tiko ir patiko ir turiu dar uzsakymu,Margo megztukas irgi puikiai.Tas dziugina mano sirdi.
Atsakyti

O jus uždarot šiltnamius nakčiai? Nes aš tai ne, bet galvoju, gal jau reiktų 🤔

Atsakyti

Kaip gegužę atidarau , taip rugsėjo pabaigoj uždarau ... Niekada naktimis nedarinėju . 

Atsakyti

Kaip gegužę atidarau , taip rugsėjo pabaigoj uždarau ... Niekada naktimis nedarinėju . 

O rytinis rūkas nepakenks pomidorams?

Atsakyti

O rytinis rūkas nepakenks pomidorams?

Maras kenkia, o ne rūkas pomidorams. 

Kadangi daug metų mano pomidorai gyvendavo savaitėmis vieniši, tai  aš taip įpratusi.

Pas mane netgi lauke maras  nepuldavo . Reikia parinkti vietą, genėti  ir tt... 

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 08 06, 11:05)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Anidanda" data-cid="73158741" data-time="1722937648"><div><p>O rytinis rūkas nepakenks pomidorams?</p></div></blockquote><p>Maras kenkia, o ne rūkas pomidorams. </p><p>Kadangi daug metų mano pomidorai gyvendavo savaitėmis vieniši, tai  aš taip įpratusi.</p><p>Pas mane netgi lauke maras  nepuldavo . Reikia parinkti vietą, genėti  ir tt... </p>



As taip pat ,kaip Dusia nedarau be rugsejo pabaigos,o kartais ir dar ilgiau.Jei siltnamyje geras vedinimas ir nera salygu maro susidarymui,tai tie rukai,kaip ieina,taip iseina.O jei siltnami uzdarysi,bijodama ruko,tai ten susidarys dregme ir rukas vistiek ieina per skyles,ir rades dregme,jei atnese mara,tai jis ir liks ant tavo pomidoru.Cia mano tokia versija. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Ar rūkas, ar kondensatas, juk vienas ir tas pats. Tiesiog drėgmėje ir šilumoje susidaro palankios sąlygos plisti grybinėms ligoms. Tad vienaip ar kitaip turi būti gera ventiliacija. Aš taip pat neuždarau durų ir langų. O vėliau skinu, valgom, dar vėliau, kiek lieka, dedu į dėžes, nuraunu ir sėju sideratus.

Kieno šiltnamis šalia namų ir gali žaisti, tai gal ir gali duris uždaryti, jei labai didelis temperatūrų skirtumas nusimato, bet rekomenduojama tik rudeniop.

Atsakyti

Dar klausimas vaikinų mamoms - kur nupirkti kostiumą jaunuoliui, kuris yra lb aukštas ir plonas? 

Atsakyti

Ar rūkas, ar kondensatas, juk vienas ir tas pats. Tiesiog drėgmėje ir šilumoje susidaro palankios sąlygos plisti grybinėms ligoms. Tad vienaip ar kitaip turi būti gera ventiliacija. Aš taip pat neuždarau durų ir langų. O vėliau skinu, valgom, dar vėliau, kiek lieka, dedu į dėžes, nuraunu ir sėju sideratus.

Kieno šiltnamis šalia namų ir gali žaisti, tai gal ir gali duris uždaryti, jei labai didelis temperatūrų skirtumas nusimato, bet rekomenduojama tik rudeniop.

Nu tada ir aš laikysiu atidara 
O paskui tuos sideratus tiesiog sukasi ir palieki per žiemą? O ką darai su mulcu, kuris buvo ant daržovių ? Reikia jį nuimt (pas mane šienas), ar tiesiog apkasti ir supus?

Atsakyti

O iš šeštadienio į sekmadienį buvo tooookio grožio dangus, galva, ją užvertus, svaigo nuo gylio. Mačiau krentančias tris žvaigždes. Gaila, mano telefonas nenufotkina žvaigždžių, būtų nerealios foto. Nemoku apsakyti, kiek žvaigždžių buvo. Išlindau naktį apie 2 val. iš palapinės ir net saviškį nuėjus pakėliau. Žinokit, net susigraudinau iš to grožio... Tos aukštos pušys ir ežeras, sklindanti vėsa ir žvaigždėtas dangus. Kažkoks neapsakomas potyris buvo.

tą naktį pašvaistė kai kur matėsi. Jei būtum bandžiusi fotkint naktiniu režimu, gal būtų pafiksavęs telefonas? 

Man irgi labai gražu kai daugybė žvaigždžių žiba. Ryt su vaikeliuku kaiman važiuosim, tai reiks sakyt, kad fotoaparatą pasiimtų. Jam labai gerai gaunasi žvaigždėtą dangų užfiksuot.

Atsakyti

O jus uždarot šiltnamius nakčiai? Nes aš tai ne, bet galvoju, gal jau reiktų 🤔

pomidorų ne, agurkus taip.

Atsakyti