Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Muka @ 2024 08 02, 15:01)
<p>Kemero pusėje nebus, ten vėsiau. MB prie 43 futbolą žaidė nieko baisaus, aukštą temperatūrą ten lengiau pernešti nei ant lietuvos žemelės.</p>

Labas rytas.
Postas pacituotas,aptariant jegaines ausinima.Tai labai svarbus dalykas.Labai rizikinga perkaitinti kontroles centra.Ty smegenis.Jose baltymu koaguliacija ivyksta prie +40C.
Siaip tai gan zema cia temperatura.Blogiausia ,kad joks saugiklis(nuo ph svyravimu yra saugikliai)cion neidetas.Labai vertinu virusu uzmusima auksta temperatura,tie ir +38C , o jei dar daugiau tai isvis neatlaiko.Bet velgi,zarnyno mikrobioma irgi nesuzaveta,kazkiek zusta.
Todel ,kai ausinimas oru apsunkintas,tas jau vyksta prie +32C ,rekomenduojama ausinti skysciu.
Norint pagerinti efektyvuma galima priimti kraujagysles plecianciu substanciju.Pabandzius kelias ,geriausiai veikia irbesartanas.Minimaliom dozem.Siaip as jo negeriu,bet kai kromeshnyj ad ir negali tik gulet po kondicionierium ,tenka.
Blogiausia kai karsta gerti diuretikus,tokius kaip kava,arbata,saldus gerimai,alko,visokie bananai,kaip kam ir neraugintas pienas.Geriausias ausinimo skystis zmogui yra min vanduo,rauginti pieno gerimai,ryziu fermentacijos gerimai.Jie turi unikalia skyscio islaikymo kune savybe,kas leidzia nutolti nuo tualeto.
Beje vakar nutariau savo miso darzoves perkelti i kita stiklaini,tai perkeliant pakvipo silosu.Tokiu geru,kur rulonuose buna. Ir valgem ta gamini ,na tikekimes gabar jau humino rugsciu pakankamai,pilvo flora kompleksiskai patresta ivairiu tautu ir religiju kompostais.
Atsakyti

Labas rytas,

Saintlina, kas iš maniškių buvo koncerte, visi sužavėti.

Buvom prie ežerų, vakar krepšį lepeškų dorojau grįžus. Uf. Baravykų radau 5. Du iš jų prie palapinės. Grybautojų nesuskaičiuojamai. Lepeškų vietos, samana po kojomis traška.

AA, kai karšta, pas Močiutę vakarienei būdavo rūgpienis su bulvėmis. Ir man tas rūgpienis iki dabar yra kažkas toookio  gero.

Dar mėgstu arbūzus. Bėda, kad daug cukraus, bet skanu ir man inkstus praplauna.

Sode agurkai po audros su žemėm sumaišyti - baigėsi. Šiandien nuvažiuosiu, gal reiks dalį svogūnų nuraut, jei lietaus nebus. Nes kai jau reik raut, prasideda lietūs, o vėliau jie prastai laikosi.

Pomidorų yra, bet kad laaaabai jau daug - nepasakyčiau. Mums kibiras nėra daug. Padalinu ir nėr.

Atsakyti

Saintlina, kas iš maniškių buvo koncerte, visi sužavėti.

tai va, mes irgi  :wub:  

Tik iš Kauno išvažiuot tai užtruko )) ir iki Vilniaus pilnas kelias buvo, kaip kokio sekmadienio pavakare, kai nuo jūros visi grįžta.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labos ,

Kurgi visos dingot ? 

Noriu grybauti , bet darbas liepia būti Kaune :) Gal rytoj ? Nors abejoju ar  pas mus tiek baravykų kaip pas Ingridą .

Vakar toks geras vakaras, medaliai nudžiugino. Turi dar Lietuviai kovingumo!

Atsakyti
Oi koks rūkas,grybams gėris,pomidorams-peilis.Arbūzams manau irgi nelabai?Mačiau mano skiepyti jau pasigavo vytulį?

Eisiu laisvinti šldiklio,jau grybus reikia pagrūsti?Manau apačioje yra sulos butelių,reikia dabar išgerti vasarą? ax.gif Reikia traukti ledų aparatą,aptingau,gaminti savus ledus,perkame .Kažkaip grietinėlė pabrango ir apsileidau. ax.gif Kitą savaitę atvažiuos pabūti sūniukas,pabaigti dažyti stogą,reikės imtis ledų. mirksiukas.gif Gal išeis pomidorus patvarkyti?
Atsakyti

Laba.

Ingridos baravykiukai kokie faini  :wub:  Kolega iš Anykščių irgi prifotkinęs mažuliukų storuliukų. Ir sakė, sveiki. O pas mus praktiškai visi sukirmyję. Sausa, miške treška ir dulka. 

Vilniuj rūko nebuvo. Kaime greičiausiai buvo :) bet pomidorai pas mane tik šiltnamyje, nebaisu. 

Atsakyti

Saintlina, truputėli pavydu. Apkerpėjom mudu visai , retai kur išeinam ...

Mano mergelė nevažiavo )) Nelabai jis mėgėjas tokių atrakcijų, tai mielai liko su šuniu namie. 

Atsakyti
Praėjau sodu,kaip kvepia rudeniu. wub.gif wub.gif Bet man geriau,nei tas karštis.
https://www.part.lt/...d5c7bdc2567.jpg
Auginkite geltonžiedes sedulas,nei kokios ligos puola,kol kas ir kasmet medžiai aplipę. bigsmile.gif bigsmile.gif
Gal mėtų-lofantų išsivirti hidrolatą,kai išeiginė nuo svečių?Dabar pats žydėjimas. mirksiukas.gif
Vakar sukepiau atskirai baravykiukus ir atskirai raudonikiukus.Savarbiausia jie visi nedideli,neperaugę. ax.gif
Pažiūrėjau šaldiklyje dar turiu ir spanguolių,tai kaip ir šiemet į pelkę nebūtina,nors mama spirga bruknių. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 06 rugpjūčio 2024 - 08:30

Praėjau sodu,kaip kvepia rudeniu. wub.gifwub.gifBet man geriau,nei tas karštis.

man dar nekvepia. Ir karščio dar užtenka, ypač saulėkaitoj. Kitą savaitę vėl +30 žada.

Atsakyti

Man irgi rudeniu kvepia. Rytais ir vakarais. Dienos tai labai šiltos.

Vakar mano kaime palijo. Taip ramiai . Šiltas lietus, žolė augs kaip pasiutus.

Sedulas turiu dvi, viena mažytė. Tos mažos uogos skanios ir didelės. Babtuose pirkau.

Atsakyti

Sveikutės.

Dzūkija tikrai kad visa treška. Lepeškos ir tai kai kur išdžiūvusios.

Gal sekmadienį nuvažiuosim pagrybaut į Suvalkijos pusę ar link Kėdainių.

Sode kapiec, po liūties svogūnai pūva lysvėj. Eina kakų.

Sedulos net neragavusi.

Vakarai išties jau kitokie, visai kitokia vėsa. O iš šeštadienio į sekmadienį buvo tooookio grožio dangus, galva, ją užvertus, svaigo nuo gylio. Mačiau krentančias tris žvaigždes. Gaila, mano telefonas nenufotkina žvaigždžių, būtų nerealios foto. Nemoku apsakyti, kiek žvaigždžių buvo. Išlindau naktį apie 2 val. iš palapinės ir net saviškį nuėjus pakėliau. Žinokit, net susigraudinau iš to grožio... Tos aukštos pušys ir ežeras, sklindanti vėsa ir žvaigždėtas dangus. Kažkoks neapsakomas potyris buvo.

Atsakyti