Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Draugai pridėję video į fb, mačiau kad visai faina. Bet žmonių tai siaubingas kiekis. Kiek laiko reikėjo įeiti ir išeiti?

Atsakyti

Žinok, visai greit įėjom, eilės didelės, bet greit judėjo. O išėjom netikėtai dar greičiau. Max kokias 15 min užtrukom. Gerai viskas suorganizuota. Įeinant mano vaikeliuko grandinėlė užkliuvo. Tokia nuo piniginės iki kelnių diržo. Teko palikt saugojimui už vartų. Galvojom, ilgai reiks laukt kol atsiims, bet labai staigiai viskas.    Žmonių buvo virš 50 tūkst, kiek supratau.

 

Aišku, kojytės pavargo. Bilietai buvo stovimi. Atvažiavom anksti, mašiną palikom už kokių 3 km. Ėjom pėstute. Tai kažkur nuo 15.30 val iki vidurnakčio ant kojų. Bet vistiek labai smagu ir įspūdžiai patys geriausi.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 04 rugpjūčio 2024 - 10:41

Saintlina, truputėli pavydu. Apkerpėjom mudu visai , retai kur išeinam ...

Kiek skaitau tai labai geri atsiliepimai tiek apie koncertą, tiek apie jo organizaciją.  Apie viską pagalvota...  Ir nereikia Vilniui to stadiono  :P

Mažai seku lietuviškus defius ir kt , bet kažkas pasakojo, kad Stepukonis  gavo 4 metus ? Tik. Taigi ne vištą pavogė. 31 milijoną tik.

Džiaugiuosi , kad nereikia konservuoti šiemet daug.  Šparaginių mažai. Agurkų mažai . Pomidorų mažiau sodinau ,  išsidalinam. Jei liks vaikams kokio pomidorų padažo  iškepsiu. Jie makaronus valgo kartaisi.

Vakar sūnus buvo , atsivežė droną. Kaip gražiai iš viršaus mūsų sodyba atrodo ! 

Šiandien kurapka ( ar kita kokia tai višta) labai išsigandus lakstė netoli triobos. Viena? Gal lapė naktį medžiojo ? Nes dažniausiai dvi sutinku.  

Daržininkės, ar jau raunat svogūnus ? Aš dalį jau surinkau , bo po lietaus nudžiūvo. Paskui nerasiu ?

Mukute gero skrydžio  :4u:

Pailsėk. Nusipelnei .

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 04 rugpjūčio 2024 - 11:00

Aš jau nuroviau užvakar svogūnus. 

Stepukonis juk tik eilinė pieška, maximum 3 mln jis gavo iš tos sumos. Visi gi supranta, kad ne jis vienas atsakingas už tą aferą 

Atsakyti
Jau ir is seklu svogunai pradejo bresti.https://agroconsult-buinov.com/en/produkt/onions-robin/
Labai geri svogunai,tinka ilgai dienai ir kromeshnyj ad temperaturai.Teisybes delej as juos piktzolem uzleidau,tik virsunes su trimeriu pjaudavau.Daug visai vartotinu galvuciu.Tesiog seti i dirva.
Atsakyti
Labos, 4u.gif
mano viengalviai svogunai dziusta jau gal 3 savaites.
Vakar norejom i soda,ale eme lyt,tai teks siandien vaziuot,jau reik siltnami liet,savaite nelietas.
Delkoncerto,reik but entuziastu,as turiu dideliu sankimsu zmoniu fobija.Kur minia,manes nera arba stengiuosi isvengt.Na o siaip vyksta pasiruosimas prancuziuku sutikimui ir apgyvendinimui 2 sav.Smagus rupesteliai.
O pati esu kazkokia be jegu,kaip rudenine muse. bigsmile.gif
Atsakyti
As vakar daug miegojau ,diena,paskui kad atejo lietus,audra,griaustinis.Voila,puikiai subalansavo eletros tekejima kune,siryt vel dirbu.Siulau visoms pabandyt ,pasedet lauke ,kai griaustinis trankosi. As nuo vaikystes save pamenu,vis per audra laukan verzdavaus.
Net tuos kamuolinius sprogstancius zaibus esu maciusi biggrin.gif
Gal cia tesioginis pasikrovimas nuo saltinio,kaip hibridinis variklis?
Beje ponia ,inziniere ate 42,kaip jusu sveikata?Gal ir jus mitochondriju oxigenacijai vertetu nors i roze virbala ikist?
Beje koki anekdota girdejau - keiciu pili ashkelone i suns buda musu kaime.
O as manau ,kad tesiogiai iranas izraelio nebombarduos.Jie zino,kad gali kirst per skaudesnes vietas.Finansus,komunikacijas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 04 rugpjūčio 2024 - 12:38
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 08 04, 13:33)
As vakar daug miegojau ,diena,paskui kad atejo lietus,audra,griaustinis.Voila,puikiai subalansavo eletros tekejima kune,siryt vel dirbu.Siulau visoms pabandyt ,pasedet lauke ,kai griaustinis trankosi. As nuo vaikystes save pamenu,vis per audra laukan verzdavaus.
Net tuos kamuolinius sprogstancius zaibus esu maciusi biggrin.gif
Gal cia tesioginis pasikrovimas nuo saltinio,kaip hibridinis variklis?
Beje ponia ,inziniere ate 42,kaip jusu sveikata?Gal ir jus mitochondriju oxigenacijai vertetu nors i roze virbala ikist?
Beje koki anekdota girdejau - keiciu pili ashkelone i suns buda musu kaime.
O as manau ,kad tesiogiai iranas izraelio nebombarduos.Jie zino,kad gali kirst per skaudesnes vietas.Finansus,komunikacijas.

Laba, ačiū už rūpestį Alta. Tikrai, tas Q10, padeda. Arba taip atsistato. Visaip inžinierei biggrin.gif dar būna, bet ženkliai geriau.
P.s. virbalus kitur naudoju, pvz.: vėdarams subadyt ax.gif , nekišiu į rozetę.
Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2024 08 04, 12:47)
Laba, ačiū už rūpestį Alta. Tikrai, tas Q10, padeda. Arba taip atsistato. Visaip inžinierei  biggrin.gif dar būna, bet ženkliai geriau.
P.s. virbalus kitur naudoju, pvz.: vėdarams subadyt  ax.gif , nekišiu į rozetę.

Smagu girdet,kad geriau.
Be to kiek daug virbalu panaudojimo budu suzinojau. biggrin.gif As naudoju tik pagal paskirti,mezgimui. bigsmile.gif bigsmile.gif
Sukvieciau i soda gimine,isdalinau viska,kas uzderejo,rami,laiminga.Pagaliau radau 12 agurkeliu,niekam nedaviau,uzraugsiu dukrai bus.Pomidoru siaubas kiek,sparaginiu,papriku doh.gif bent syki,aleliuja.Bulviu is tokio mazo sklypelio masiskai,tris kibirus pakasem ir dar ne viskas.Visi laimigi ir man smagu.
Karsta pas mus,nors rodo tik 20,bet tikrai yra kokie 24.Ir vejo nera.Fainas oras pas mus.Uztai viskas ir deri,cukinija per savaite isaugo nei apeit nei apvaziuot.Saules lauke visi augalai ir dejo i augima visi vienu metu.
Atsakyti

Mes šiandien kaime prabuvom. Žolė užaugo, šienaut mirtinai. Dar baravykų nusivyniojau. Radau daug, bet kas iš to - didžioji dauguma sukirmyję.

Žodžiu, vėl be kojyčių. Ryt darbe pailsėsiu.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas,

Nuo 6 iki 8.30 ramiai palijo mano kaime. 

Žolė tai auga iš pasiutimo, tik spėjai nupjauti ir vėl reikia.

Atsakyti