Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

O aš Kauno stadione, laukiu koncerto :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 03 rugpjūčio 2024 - 16:16
Oi perskaiciau reikalavimu sarasa i ta koncerta.
Nu ka,prie stalino turbut buvo laisviau.
Siaip turiu as vizijas apie artistus.
Visa laika persekiojo mintis,kad T.Swift kazkoks blogio isikunijimas.Nei as jai kokiu jausmu ar jos kurybai turiu.
Ir ka ,Vaikeliu skerdynes jos vardo sokiu mokykloje.O dabar isvirto i pilietini kara divaided kingdome.Dukros sake bijo nosi is namu iskist,nors ir negyvena riausiu miestuose.
Atsakyti

Ir raviu,persodinėju,man dabar malonumas,džiaugtis kasdien vis žiedais. ax.gif

Vakar svečiai pareškė norą apeiti mano gėlynus,arbūzyną.Prašė parduoti arbūzą,na ,kad dar virkštys žalios ,pasiūliau atvažiuoti rudeniop,iš Telšių. mirksiukas.gif

Kepu obuolių pyragą,šimtas metų nekepiau,aptingau.Giminė įpratųsi,kad aš atsivežu pyragą,buvau paprašyta iškepti. ax.gif

Pas tėvus geltoni ankstyvi jau dalis sumokę, nors pusę užpuolės vytulys :(

Atsakyti

Aš tai būčiau pirkusi į  Ed sheeran, jei būtų arenoj. O stadione nenoriu, garsas ne tas, žmonių per daug. Esam taip buvę metallicoj, kai koncertavo Tartu prieš kelis metus, nu tai nelabai ką mes ten matėm, neįmanoma buvo prie scenos per kilometrą prasibrauti. O dar koks komplikuotas įėjimas buvo, nes lb daug žmonių. Kažkur dvi valandas ieidinejom ratais kvadratais, eilės nenormalios buvo. Saintlina, pasidalink atsiliepimais, ar panašiai ir Kaune buvo šiandien 

Kita savaitgali mes eisim į Mamontovo koncertą Drevernoje, biski pasikulturinsm dviese su mb

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 03 rugpjūčio 2024 - 16:30

Nieko nedziovinu  ir nekonservuoju, tingiu. O ir kažkaip man skaniau švieži dalykai. Pernai obuolių džiovintų gavom iš MB kolegos, tai niekas ir nesuvalge, tik kelias skilteles į žolelių arbatų mišinius sunaudojau ir vsio. Ispindeje jau visi esam.

Šiandien prispaudžiau pomidorų sulčių atsigert, nu kaip skanu man naminės, gal litrą vienu you išgėriau 😁

Jas labai paprasta užkonservuot.

Druskos pagal skonį ir užkaitin, į stiklainius, apverst ir bus žiemą.

Atsakyti

Jas labai paprasta užkonservuot.

Druskos pagal skonį ir užkaitin, į stiklainius, apverst ir bus žiemą.

Tik šviežias namines mėgstu. Nepatinka man koncervuotos, esu bandžiusi. Tada jau geriau parduotuvines tymbark iš  tetrapako😁

Tiesa is išspaudu dar sriuba aš verdu, irgi lb skanu. 

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 08 03, 15:24)
Oi perskaiciau reikalavimu sarasa i ta koncerta.
Nu ka,prie stalino turbut buvo laisviau.
Siaip turiu as vizijas apie artistus.
Visa laika persekiojo mintis,kad T.Swift kazkoks blogio isikunijimas.Nei as jai kokiu jausmu ar jos kurybai turiu.
Ir ka ,Vaikeliu skerdynes jos vardo sokiu mokykloje.O dabar isvirto i pilietini kara divaided kingdome.Dukros sake bijo nosi is namu iskist,nors ir negyvena riausiu miestuose.


Pas mus pajury pesciuju promenada patruliuoja policijos automobilis su policininkais,galvoja,kad jei pajurio miestas,tai ir cia kas nors atsitikt gali.
Siaip skaiciau musu miesto istorija,tai cia kilusios Anglijos komunistu partijos saknys buvo.Turejo didele partija,marsiravo gatvemis.Ne dabar,po karo.O dabar musu mieste nei leiboristu nei konservatoriu partija niekada nelaimi,tik demokratu partija ir i miesto galvos posta tik demokratas buna.Retai kada praslysta konservatoriai.
Del sulciu tai tik cia ir dabar gert po isspaudimo,po to is ju lieka tik siusiukas,o konservuotos ar is tetra pako man nuodas grynas.Raso originalios sultys,o pasiskaicius is koncentrato padarytos.
Atsakyti

Tai koncentratas gi nebūtinai nuodas. Tiesiog isgarintas vanduo gali būt, po to praskiedzia, bet aišku prideda dažniausiai konservantų, cukraus ir tt. Reikia skaityt sudėtį, jei taip bijoma. Aš tai per daug nesuku galvos, jei lb noriu tai ir nusiperku, ne kasdien juk.

Atsakyti
Labas rytas.
Taip ir maniau ,kad gramatine klaida su tom goji.
Va tos goji.Jos isvis ne medziai , o kiauliauoges rusis.
https://www.asprovit...erskis-1-detail
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atinešiau etiketę ,pas mane Lydium Barbrum,krūmas ožerkšnio,priklauso bulvinių šeimai.Mano tikrai nemaži jau krūmai,reikės tika pegnėti,pasodinus.
Kur man besimokyti,yra gogolas,yra draugė mūsų mokslų daktarė,kažkada baiti floristikos kursai. ax.gif
Saintlina,kaip koncertas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 04 rugpjūčio 2024 - 07:45
https://www.scienced...lycium-barbarum
Kazkada paragavau situ goji ir kiauliauoges ,kuri cia irgi auga medziais.Skonis tas pats.Man sita seima isvis del artrito kenksminga,kiek man galima pasilieku baklazanams.
Siryt ,jei jau nenutiko pasaulio pabaiga,sutaisiau 14 l imam byaldi.Baklazanu su pom padazu ir darzovem biggrin.gif
Ingrida,su gogolu nelabai paukininkausi.Daktare Milda ,labai uzimta moteris.Ir isvis,tu mazai klausai patarimu,vienok.Mano didziausias patarimas tau - rimtai susirupink G sveikata.Jam po operacijos butina gyd konsultacija ir tyrimai,kaip organizmas i implanta reaguoja.Man atvirai pasakius kraupu skaityt apie ji.Tik neisizeisk.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 04 rugpjūčio 2024 - 08:38

Labas dienas :)

Anidanda, veltui nepirkai bilietų. Koncertas fantastiškas buvo  :wub:  dėl garso - apšildančio vieno garsas nelabai buvo, bet su Sheeranu viskas tvarkoj. Vizualiai labai gražu, efektai puikūs, pats daininkas atidirbo tas 2.5 val maksimaliai. Labai labai patiko ❤️

Atsakyti