Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Aš tai nelabai suprantu, kas tie interlyciai. Hermafroditai? Nes tas boksininkas tai niekuo nebuvo panašus į moterį. 

Apskritai tokiems galėtų atskirą kategoriją įvest ir lai rungiasi tarpusavy

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 02 rugpjūčio 2024 - 09:40
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 08 02, 10:34)
Taigi ,universalus tepalas ,arba gal kiek arciau - mitochondriju katalizatorius.Q10 ,netgi ir visi kreonai ir visi virskinimo enzimai,uztikrina sklandu kuro ipurskima i sistema.
O humuso rugsties efektyvuma galima paaiskinti ,kad pilvo flora megsta buti patresta. biggrin.gif
Nuo cia turbut jau ir agronomija prasideda.
O dabar apie variklio veikimo principa.Jis subalansuotas gauti energija is visur - is ilgo ciklo ,is baterijos ,bet aisku labiausiai megsta greita maista- cukru.Tam naudoja mesdamas insulina i krauja- duok cukraus,bo mirsiu.Nieko panasaus .Nes net gaves pav kokios lactuloses,kuri visai neisisavinama ,aprimsta.Zodziu galima lengvai apgaut.
Atkurti gamyklinius parametrus, kai reikia priversti organizma vel imti kura is storosios zarnos turinio, ne is greitojo cukraus ir naudojami daiktai ,panasiausi i fermentus. Dar labai svarbu lasteliena.Cia velgi apgaule,tirpi lasteliena panasi i cukru - melionai,figos,persimonai ,bet tik panasi.Dar yra ir grynas pektinas.Jis jau pradeda neutralizuot ir zalingus degimo produktus.
Jus esate bjaurios bobos.As dabar verdu persiku sultis ir nieko nera est.O vedaru,bulviniu blynu noriu jau nuo vakar.Tuoj suzveresiu.

Aš prieš kelis mėnesius gėriau Mildronatą 500mg. Kartą dienoj. Labai puikiai jaučiaus. Gal vėl pakartot? kažin kokiais tarpais jį galima vartoti?
Atsakyti

Čia vienetinis atsitikimas.

Bet kai sportininkams neduoda mėsos  ir kiaušinių o maitina tvariu maistu :B 

Kambariai be kondicionieriaus, o lovos kartono ?

Kažkaip taip skaičiau . Pažangi ta Vakarų Europa :) 

AA teks kepti  :P 

Ate42 nesu kepusi kaime kugelio . Man toks žiemos maistas , naminis. O aš rudenį ir nebevažiuoju į kaimą.  Arba trumpai , neužsiimu gaminimu . 

Aš tai nelabai suprantu, kas tie interlyciai. Hermafroditai? Nes tas boksininkas tai niekuo nebuvo panašus į moterį. 

Apskritai tokiems galėtų atskirą kategoriją įvest ir lai rungiasi tarpusavy

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 08 02, 10:49)
<p>Čia vienetinis atsitikimas.</p><p>Bet kai sportininkams neduoda mėsos  ir kiaušinių o maitina tvariu maistu cool.gif </p><p>Kambariai be kondicionieriaus, o lovos kartono ?</p><p>Kažkaip taip skaičiau . Pažangi ta Vakarų Europa smile.gif </p><p>AA teks kepti  tongue.gif </p><p>Ate42 nesu kepusi kaime kugelio . Man toks žiemos maistas , naminis. O aš rudenį ir nebevažiuoju į kaimą.  Arba trumpai , neužsiimu gaminimu . </p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Anidanda" data-cid="73158191" data-time="1722584172"><div><p>Aš tai nelabai suprantu, kas tie interlyciai. Hermafroditai? Nes tas boksininkas tai niekuo nebuvo panašus į moterį. </p><p>Apskritai tokiems galėtų atskirą kategoriją įvest ir lai rungiasi tarpusavy</p></div></blockquote><p></p>

Dusia, keptuvėlėse gaunasi ploni plokštainiukai. pabandyk. Nuodėmingai skanu.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 02 rugpjūčio 2024 - 10:04

Ate42, Ievos tu dukra  :D  :D  :D  :wub: . Gundytoja ...

Apseiliojau ekraną bedirbdama  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Aš prieš kelis mėnesius gėriau Mildronatą 500mg. Kartą dienoj. Labai puikiai jaučiaus. Gal vėl pakartot? kažin kokiais tarpais jį galima vartoti?

Mb vartoja kartas nuo karto, nusiperka dėžutę suvartoja, po poros mėnesių vėl nusiperka. Sako kad nėra kažkokių tai apribojimų 

Aš kartais irgi pavartoju. 

Čia vienetinis atsitikimas.

Bet kai sportininkams neduoda mėsos  ir kiaušinių o maitina tvariu maistu :B

Kambariai be kondicionieriaus, o lovos kartono ?

Kažkaip taip skaičiau . Pažangi ta Vakarų Europa :)

AA teks kepti  :P

Ate42 nesu kepusi kaime kugelio . Man toks žiemos maistas , naminis. O aš rudenį ir nebevažiuoju į kaimą.  Arba trumpai , neužsiimu gaminimu . 

Rimtai? Aš tai neskaičiau nieko apie jų sąlygas ir mitybą. Tipo veganiskai visus maitina?🤣

Atsakyti
Mildronatas yra kaip degalu priedas ,kur deda i kura,kad parduot sena dyzeli.Laikinai pakelia variklio kompresija biggrin.gif
O biologiskai ,tai kazkodel nuo to meldonijaus zarnyne baisingai isvesi pseudomonos, ne itin naudingos bakterijos,kurios atsakingos uz visokius pshichikos nuokrypius biggrin.gif
Kelias dienas buvom isvyke ,tai jau antra masina stiklainiu isplautu suvartojau.O darze tai beveik dar nieko neskyniau,persikus susirinkau,seklinius agurkus bedarziams atidaviau.O mase papriku ir baklazanu dar laukia .
Pavalgiau lasiniu su duona ir cibuliu.
Atsakyti

Rimtai? 😱 negirdėjau tokio dalyko 

Atsakyti
https://pubmed.ncbi....h.gov/32389661/
Atsakyti

Labos,

 

Plaukuosena patrumpinta, "fasadas" patvarkytas, lapcikiūras minimaliai apkrapšytas, liko čemodanus susidėti ir .... turkuosna,skrydis sekmadienį anskti, aha viską labai greitai sugalvota ir paispęsta, man nebūdinga visai :blink: , bet būna pirmų kartų :hmm: , anuš mažu patiks :B Sanatorijas atidėjau žiemai, MB giminės vizitą perkėliau vėlesniam ir trumpesniam laikui....irgi pirmas kartas  :hmm: kažkaip čia įdomiai...niekad taip savanaudiškai nesielgiau.....ir vėl pirmas kartas....

Nuo Ates vaizdų užsimaniau komado nors cypk, ale MB sulipdė pečių,žmogus tike stengėsi ir va komado....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 02 rugpjūčio 2024 - 13:44

Bus virš 40 šilumos, nusiteikite 🥵

Atsakyti

Kemero pusėje nebus, ten vėsiau. MB prie 43 futbolą žaidė nieko baisaus, aukštą temperatūrą ten lengiau pernešti nei ant lietuvos žemelės.

Atsakyti