Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Luety, aš tai ne blynų, bet keptuvės pavydžiu. Nepalyginamai geresnis skonis. Tikrai pritariu.

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 08 01, 16:14)
Ojej ,ko cia su savo blynais isstojai,kaip tik dietiniu kiausiniu pavalgiau.Dabar tu blynu uzsimaniau. biggrin.gif


Nuo vienos dietos nesukusi biggrin.gif biggrin.gif
As irgi 4-5d protarpinis,ir apsivalgau kuom nors.Siemet tos margos cukinijos bais skanios,tai valgau ir dar noriu. biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Pou @ 2024 08 01, 16:28)
<p>Luety, aš tai ne blynų, bet keptuvės pavydžiu. Nepalyginamai geresnis skonis. Tikrai pritariu.</p>


Tikrai netikejau del skonio,o dabar labai patenkinta.MB atsisiunte is Temu kinietiska,nes daug ieskojo,visos vitiek siustos is kinijos.Nes su rusais nedraugaujam,tai ten ju pilna.
Atsakyti

Turiu  tokia keptuvę, kaime ant krosnies naudoju .  Lietuvoj tikrai yra jų pirkti . Ir visi ketaus gaminiai dažniausiai būna ne rusiški, o ukrainietiški.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 08 01, 18:51)
<p>Turiu  tokia keptuvę, kaime ant krosnies naudoju .  Lietuvoj tikrai yra jų pirkti . Ir visi ketaus gaminiai dažniausiai būna ne rusiški, o ukrainietiški.</p>

vartotojo įkelta nuotrauka
Man skaniau be keptuvių. biggrin.gif
Alta Q10 nusipirkau ir jau išgėriau.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Oi kaip skaniai atrodo Ate. wub.gif
Mūsų svečiai sugalvojo praeitą savaitgalį tempti kažkur komado,visas terasos grindis subraižė.Tik prieš porą savaičių sutepiau pieneliu,bandžiau vakar tepti,na kur jau mediena pažeista,matosi. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 08 01, 17:17)
Dar geriau ,kad krenta.Galima vaisius ir uogas valgyt.Koki meliona ,but geriausia. biggrin.gif

Labas iš ryto,
kiek to meliono reikia valgyti per dieną? Ar tik tiek, kad nesivartyčiau?

QUOTE(Pou @ 2024 08 01, 17:36)
<p>Ate, jei cukrus pakrenta, tai ko donuoji? Štai tau ir atsakymas.</p>

man niekada nebuvo cukraligės. Gulėjau klinikų endokrinologiniam, darė tyrimus. Antinksty turiu darinuką. Gal su tuo susiję?
Šiaip ne visada krenta cukrus, bet dažniausiai. Nebūnu tiek, kad visai negera. Užvalgau. Jaučiu kada sėda batareika. Sulėtėja mintys, galva svaigsta. Tada bet kokių angliavandenių, jei negaliu pavalgyti.
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2024 08 02, 08:15)
Labas rytas.
Oi kaip skaniai atrodo Ate. wub.gif
Mūsų svečiai sugalvojo praeitą savaitgalį tempti kažkur komado,visas terasos grindis subraižė.Tik prieš porą savaičių sutepiau pieneliu,bandžiau vakar tepti,na kur jau mediena pažeista,matosi. bigsmile.gif

O terasa kokio medžio? Mūsų planai šiemet neįvykdyti. MB rankos bėdos. Nestatėm. Palauks. Planuojam termopušį? Sako trapi, o kamado tampom, kad rūkant nebūtų prie namo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 02 rugpjūčio 2024 - 07:19
Labas rytas.
Matau atsirado reikalas samokslo praktikoms biggrin.gif
As zinau ,kad tokios kaip as ,visada gyvena uz kaimo pelkese,bet niekada ir nesiekia apsimest mielais kaciukais. biggrin.gif
Taigi ,prisimenam filma <matrix>Zmogaus kunas yra elektros jegaine.Net skrandzio sulciu sekrecijos organas vadinasi protonu siurblys biggrin.gif Tu paciu protonu,kur saule pasiuncia per saules audras.Tas siurblys (nezinau teisybe sakant is kur jis ta druskos rugsti siurbia,manau is saules)
turi buti labai gerai priziurimas,kad neuzpiltu gerkles rugstim,kad prisiurbtu uztektinai ir musu kuras butu pilnai istirpintas rugstyje.
Toliau jegaineje yra degimas - tai musu plauciai .deguonies siurblys,ausintuvas.Plauciu kraujotaka yra kertinis akmuo.Ten deguonis pirma kart susiliecia su alveoliu sienele.Todel kai plauciuose yra fibros ar skyscio,dustame.Cia del fiziologijos.Kas kita ,kai priezastys psichosomatikos,kas dazniau pasitaiko.
Taigi ,kad kuras teisingai praeitu iki storojo zarnyno,kur pagaliau patenka i krauja - baterijos elektrolito tirpala,reikia ,kad kepenys,kasa ir valio ,pagaliau zarnyno flora su savo telepatiniais sugebejimais - tinkamai atliktu paskutini isisavinimo veiksma- virskinima. Tam reikalinga tulzis ir fermentai.
Apie fermentu butinuma jau rasiau ir rasiau.Q10 yra toks universalus tepalas virskinimo sistemai pagelbeti,jis veikia netesiogiai,kazkaip psichodeliskai,bet veikia.
Ate , o diedui kas yr?
Atsakyti
Ate,nežinau kokios medienos,ne mes darėme terasinės grindys ir tiek. ax.gif Visas namukas komplektu buvo.
Nenutempiau diedo pas gydytoją.Vakar jau vakare pareiškė nevažiuosiu,nieko jie nepadarys.Nei atšaukti jau.Pasakiau,man tada nesiskūsk.Kaip su mažu vaiku.Vaiką dar galima nutempti.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 08 02, 09:03)
Labas rytas.
Matau atsirado reikalas samokslo praktikoms biggrin.gif
As zinau ,kad tokios kaip as ,visada gyvena uz kaimo pelkese,bet niekada ir nesiekia apsimest mielais kaciukais. biggrin.gif
Taigi ,prisimenam filma <matrix>Zmogaus kunas yra elektros jegaine.Net skrandzio sulciu sekrecijos organas vadinasi protonu siurblys biggrin.gif Tu paciu protonu,kur saule pasiuncia per saules audras.Tas siurblys (nezinau teisybe sakant is kur jis ta druskos rugsti siurbia,manau is saules)
turi buti labai gerai priziurimas,kad neuzpiltu gerkles rugstim,kad prisiurbtu uztektinai ir musu kuras butu pilnai istirpintas rugstyje.
Toliau jegaineje yra degimas - tai musu plauciai .deguonies siurblys,ausintuvas.Plauciu kraujotaka yra kertinis akmuo.Ten deguonis pirma kart susiliecia su alveoliu sienele.Todel kai plauciuose yra fibros ar skyscio,dustame.Cia del fiziologijos.Kas kita ,kai priezastys psichosomatikos,kas dazniau pasitaiko.
Taigi ,kad kuras teisingai praeitu iki storojo zarnyno,kur pagaliau patenka i krauja - baterijos elektrolito tirpala,reikia ,kad kepenys,kasa ir valio ,pagaliau zarnyno flora su savo telepatiniais sugebejimais - tinkamai atliktu paskutini isisavinimo veiksma- virskinima. Tam reikalinga tulzis ir fermentai.
Apie fermentu butinuma jau rasiau ir rasiau.Q10 yra toks universalus tepalas virskinimo sistemai pagelbeti,jis veikia netesiogiai,kazkaip psichodeliskai,bet veikia.
Ate , o diedui kas yr?

Alta, ačiū. Tokie paaiškinimai-liuks. Aš inžinierius. biggrin.gif
Mano diedukas bigsmile.gif persistengė su darbais. Nemyli savęs. Rotatorių manžetės sindromas-kaiėje. Dešinėje išoperuota riešo ir alkūnės kanalai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 02 rugpjūčio 2024 - 08:38

Labos ,

Nevalgau  bulvinių vėdarų. Vaikystėje buvau neragavus, paragavau merga jau buvau kokių 25 metų, nepatiko . Man skaniau kugelis.  Ir aplamai kugelis yra skaniausias patiekalas iš bulvių. Blynai riebu , skrandis stoja.  Cepelinai man nepasakyčiau kad skanu.  O kugelis nuodėmė . Bet man patinka suskrudęs kugelis, o ne  košė kepta puode.  Ir jei jau kugelis, tai kugelis . Be jokių moliūgų ar cukinijų . Sveikesnio nebūna :) tik prastesnio skonio. Šiemet labai gražių bulbų užsiauginau. Pavalgysiu per vasarą tik iš daržo pakastų  ir gali daugiau jų nebūti . Apsunksti ir aptingsti bulvių pavalgęs. Voverei sunku  lakstyti  :rolleyes:

Kamado labai mažai dūmų būna.  Žinoma priklauso nuo anglių ... Kažkokias buvo MB nupirkęs kur pradžioje degimo mesdavo dūmą. Gerai , kad mažą maišą. Šiandien kepsiu avienos kauliukus. Reikia valyti iki galo šaldiklius, tuoj ruduo.

Luety , kai kažką nuobodaus tenka megzti man kažkiek padeda markeriai . Pradedant mezgimą įsisegi ir matai kaip auga, kiek pamezgei ... Saviapgaulė žinoma.

Aš dabar mezgu iš atiduotų senovinių siūlų kojines, nemielas bet reikia padovanoti tam žmogui kuris man atidavė tuos siūlus. Bandysiu likusius siūlus perdovanoti kokiam geram projektui, kas šuniukų prieglaudoms mezga ar kt. Baisūs tie tarybiniai siūlai būdavo. Kaip ir laikai.  Ir tuo pačiu mezgu kitą projektą :  sau megztuką  beveik orinį, iš Katia siūlų. Tokių jau nebegamina, pirkta prieš kokius 2-3 metus .  Kiek to laiko lieka , nuo 10 iki  einant gulti vakare.

Na kokie įspūdžiai apie olimpiadą ? Kad blogai žinojau , bet kad iki tiek nupušę ne ....

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 02 rugpjūčio 2024 - 08:47
QUOTE(Dusia37 @ 2024 08 02, 09:45)
<p>Labos ,</p>
<p>Nevalgau  bulvinių vėdarų. Vaikystėje buvau neragavus, paragavau merga jau buvau kokių 25 metų, nepatiko . Man skaniau kugelis.  Ir aplamai kugelis yra skaniausias patiekalas iš bulvių. Blynai riebu , skrandis stoja.  Cepelinai man nepasakyčiau kad skanu.  O kugelis nuodėmė . Bet man patinka suskrudęs kugelis, o ne  košė kepta puode.  Ir jei jau kugelis, tai kugelis . Be jokių moliūgų ar cukinijų . Sveikesnio nebūna smile.gif tik prastesnio skonio. Šiemet labai gražių bulbų užsiauginau. Pavalgysiu per vasarą tik iš daržo pakastų  ir gali daugiau jų nebūti . Apsunksti ir aptingsti bulvių pavalgęs. Voverei sunku  lakstyti  rolleyes.gif</p>
<p>Kamado labai mažai dūmų būna.  Žinoma priklauso nuo anglių ... Kažkokias buvo MB nupirkęs kur pradžioje degimo mesdavo dūmą. Gerai , kad mažą maišą. Šiandien kepsiu avienos kauliukus. Reikia valyti iki galo šaldiklius, tuoj ruduo.</p>
<p>Luety , kai kažką nuobodaus tenka megzti man kažkiek padeda markeriai . Pradedant mezgimą įsisegi ir matai kaip auga, kiek pamezgei ... Saviapgaulė žinoma.</p>
<p>Aš dabar mezgu iš atiduotų senovinių siūlų kojines, nemielas bet reikia padovanoti tam žmogui kuris man atidavė tuos siūlus. Bandysiu likusius siūlus perdovanoti kokiam geram projektui, kas šuniukų prieglaudoms mezga ar kt. Baisūs tie tarybiniai siūlai būdavo. Kaip ir laikai.  Ir tuo pačiu mezgu kitą projektą :  sau megztuką  beveik orinį, iš Katia siūlų. Tokių jau nebegamina, pirkta prieš kokius 2-3 metus .  Kiek to laiko lieka , nuo 10 iki  einant gulti vakare.</p>
<p>Na kokie įspūdžiai apie olimpiadą ? Kad blogai žinojau , bet kad iki tiek nupušę ne ....</p>
<p> </p>
<p> </p>

Dusiuk, mes kamado naudojam ir rūkymui. Dūmų daug nebūna, bet jie kvapnūs. namas medinis. Nenorim, kad prakviptų.
O tu kugeliukų kamade mažose keptuvėlėse nekepi? Oi, kokie traškūs ir skanučiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 02 rugpjūčio 2024 - 09:23
Taigi ,universalus tepalas ,arba gal kiek arciau - mitochondriju katalizatorius.Q10 ,netgi ir visi kreonai ir visi virskinimo enzimai,uztikrina sklandu kuro ipurskima i sistema.
O humuso rugsties efektyvuma galima paaiskinti ,kad pilvo flora megsta buti patresta. biggrin.gif
Nuo cia turbut jau ir agronomija prasideda.
O dabar apie variklio veikimo principa.Jis subalansuotas gauti energija is visur - is ilgo ciklo ,is baterijos ,bet aisku labiausiai megsta greita maista- cukru.Tam naudoja mesdamas insulina i krauja- duok cukraus,bo mirsiu.Nieko panasaus .Nes net gaves pav kokios lactuloses,kuri visai neisisavinama ,aprimsta.Zodziu galima lengvai apgaut.
Atkurti gamyklinius parametrus, kai reikia priversti organizma vel imti kura is storosios zarnos turinio, ne is greitojo cukraus ir naudojami daiktai ,panasiausi i fermentus. Dar labai svarbu lasteliena.Cia velgi apgaule,tirpi lasteliena panasi i cukru - melionai,figos,persimonai ,bet tik panasi.Dar yra ir grynas pektinas.Jis jau pradeda neutralizuot ir zalingus degimo produktus.
Jus esate bjaurios bobos.As dabar verdu persiku sultis ir nieko nera est.O vedaru,bulviniu blynu noriu jau nuo vakar.Tuoj suzveresiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 02 rugpjūčio 2024 - 09:36