Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Dusia ženatvės metinės 30, mes panašei kaip ir tu ant bulbų šviežių. 

Ate42 nu čia dabar, eina sau laikykis mieloji :4u:​ gal poilsio reikia?

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 08 01, 14:36)
<p>Ate42 4u.gif  wub.gif </p><p></p><p>Prisiminiau studijų metus, visi tą kraują duodavom... Ir labai gerai pamenu , kad duodavo maisto talonus ir piktai vydavo valgyklon. Nepamenu kiek ten ml imdavo ? 
</p><p> Ar bent  pavalgei po ?</p><p></p><p>Mano lepeškos nepasiekiamos. Joks pjūklas ten nepadės:) Kažin ar per pusdienį atsipjautum kelią.  O gal ir dienos reiktų . Taigi ne badas biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif​ . Pravažiavom apylinkes, pažiūrėjom ką vėtra pridirbo ... Beržynai labai kentėjo. Jauni.</p>

😆 atsigėriau nealkoholinio alaus. Buvom sočiai pavalgę prieš porą valandų.
Atsakyti
Nu jo.Totalus kretinizmas.Reikia vandens su magniu gert,kad dievas (elektra)teisingai kuna valdytu.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 08 01, 16:05)
Nu jo.Totalus kretinizmas.Reikia vandens su magniu gert,kad dievas (elektra)teisingai kuna valdytu.

Senatvinis marazmas. Nu skaniai gert norėjau, kiek vandenį gali kliukint. rolleyes.gif bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
Tu turi daug hemoglobino,aiskai gali but glikolizuotas.Bendra bukle pagerintu vadinamas kepenu atkimsimas.Pigiausiai ta daryt galima- Pora dienu pabadaut ,geriant takazoliu nuovira,paskui riebiau uzvalgyt,as valgau keptus grybus ant sviesto.Biski rizikinga,reikia nospos turet po ranka.Bet efektyvu.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 08 01, 16:12)
Tu turi daug hemoglobino,aiskai gali but glikolizuotas.Bendra bukle pagerintu vadinamas kepenu atkimsimas.Pigiausiai ta daryt galima- Pora dienu pabadaut ,geriant takazoliu nuovira,paskui riebiau uzvalgyt,as valgau keptus grybus ant sviesto.Biski rizikinga,reikia nospos turet po ranka.Bet efektyvu.

Negaliu badaut. Cukrus krenta, aš irgi. biggrin.gif
Atsakyti

Dusia ženatvės metinės 30, mes panašei kaip ir tu ant bulbų šviežių. 

Ate42 nu čia dabar, eina sau laikykis mieloji :4u:​ gal poilsio reikia?

   :love:  :heart: 

Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2024 08 01, 16:51)
Negaliu badaut. Cukrus krenta, aš irgi. biggrin.gif

Dar geriau ,kad krenta.Galima vaisius ir uogas valgyt.Koki meliona ,but geriausia. biggrin.gif
Atsakyti

Ate, jei cukrus pakrenta, tai ko donuoji? Štai tau ir atsakymas.

Atsakyti
Visu pirma,tai kodel niekas to nepastebejo? Ir man atrodo jokia tau ne sirdis, o tesiog deguonies isisavinimas minimalus.Neskaitant didelio hemoglobino,kazkur stringa ,manau visgi tesiog magnio trukumas ir ne tai kad negavimas , o neisisavinimas.Ir cia tokia neistirta sfera,kad labai rizikinga ka patart.Man susitvarke butent po Q10.Tapau istverminga kaip saturnas,galim po 20 km nuzigzagint biggrin.gif
Ir dar savijauta labai pagerejo nuo humuso rugsties vartojimo.Per visa kromeshnyj ad+40C,magnetines audras ir visokius vasaros mikronizmu uzpuolimus ,kol kas visai aktyviai dalyvauju.Atsiprasau ,kad giriuosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 01 rugpjūčio 2024 - 17:12
Ate42,vejegis,kas cia tau dabar,mieloji?Nu gal atsistatys,jauna dar.Negi jau mociute?Ne,turbut.O kol anuku ner,tai jauna.Buckis,sirdele,kitokiu patarimu duot nesu kompetetinga. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Prisikepiau pirma kart siemet savo svieziu bulviu blynu,taip skaniai susivalge.Nusipirkau senovine spyzine keptuve,MB rukino virtuvej,grudino ja orkaitej,kepa puikiai,skonis nepalyginti skanesnis,kaip vaikystej.Netikejau,kad nuo keptuves maisto skonis gali priklausyt.
Atsakyti
Ojej ,ko cia su savo blynais isstojai,kaip tik dietiniu kiausiniu pavalgiau.Dabar tu blynu uzsimaniau. biggrin.gif
Atsakyti