Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labos ,

Geriausia pagalvė yra rami sąžinė , taip sako vienas mano pažįstamas. 

Nemiga blogai, kai  turi gulėti lovoje ir laukti miego ty gyveni ankštai , neturi erdvės . Kai gali atsikelti , išsivirti arbatos, paskaityti , pamegzti ar kt. man jokio streso tokia nemiga. Mėtų arbata su šaukšteliu medaus  labai gerai migdo.  Jei nemiga nei iš nieko .

Nuo visų migdomųjų skauda galvą ir jaučiuosi kaip šlapiu maišu  trenkta. Nesu daug gėrusi.

Man  atrodo nieko blogo miegoti mažai . Kiek įdomaus gali nuveikti ! 

Kam atrodo , kad maisto gaminimas laikas veltui , tai man atrodo miegas laikas veltui ... Pasaulis tai nemiega  :D  :P  :rolleyes:

O kai nervai ant įtampos , tai aš ne migdomuosius  ar raminamuosius  geriu , o einu. Toli. Ilgai. Kol mirtinai pavargstu. Išvalo galvą.

Medikės pasakys  ar tiesa:  kažkur skaičiau , kad miegas migdomųjų pagalba ne tas pats kaip natūralus. Nervų sistema vis tiek nepailsi.

Mukute , kaip Judu? Kaip MB ?

Luety sugalvojai kokias kojines megsi ? Aš tai iš Schoppel  siūlų. Nes noriu. Ir pirkti per atostogas Vokietijoje :)

Saintlina atsigavot su Lesiumi nuo karščių? Tokie vėsūs rytai dabar. Ir pilni rūkų. Bent jau mano kaime.

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 01 rugpjūčio 2024 - 09:44
Labas rytas.
Pasisakysiu del ashwagandos.Tai gera priemone,viena stipriausiu gliukokortikoidu inhibitoriu is gamtos.Yra jau duomenu,kad net PYY veikia teigiamai.Na cia mano zargonas.
Bet reikia bent tris men pavartot terapinem dozem ,kartu su bacopa monieri preaparatais.

Zodziu ,padvigubink doze ir vartok.O kad gimine nuo caro riuiriko laiko nuodijasi,tai ne rodiklis.Ir Ingrida,patausok savo vyriski,po transplanto imunine sistema kitaip veikia,man kraupu skaityt apie jusu veiklas.
Atsakyti

Labos,

Ai laikomės, aš dirbu kaip kumelė, nes noriu kitą savaitę paatostogauti ir proga yra ;)

MB mama lipa sienom, tai senelio nesudegino, tai urnas sumaišė, tai vėl kažkas... na žodžiu spėjam teorijas atmušinėti...

Tiesa Dusiuk jau kojinių šiltumas ir minkštumas, tiesiog dieviškas ir MB bais gyrė tavo darbą.

Kažkaip rudeniu man kvepėti pradėjo....

Atsakyti

Labos ,

Geriausia pagalvė yra rami sąžinė , taip sako vienas mano pažįstamas. 

Nemiga blogai, kai  turi gulėti lovoje ir laukti miego ty gyveni ankštai , neturi erdvės . Kai gali atsikelti , išsivirti arbatos, paskaityti , pamegzti ar kt. man jokio streso tokia nemiga. Mėtų arbata su šaukšteliu medaus  labai gerai migdo.  Jei nemiga nei iš nieko .

Nuo visų migdomųjų skauda galvą ir jaučiuosi kaip šlapiu maišu  trenkta. Nesu daug gėrusi.

Man  atrodo nieko blogo miegoti mažai . Kiek įdomaus gali nuveikti ! 

Kam atrodo , kad maisto gaminimas laikas veltui , tai man atrodo miegas laikas veltui ... Pasaulis tai nemiega  :D  :P  :rolleyes:

O kai nervai ant įtampos , tai aš ne migdomuosius  ar raminamuosius  geriu , o einu. Toli. Ilgai. Kol mirtinai pavargstu. Išvalo galvą.

Medikės pasakys  ar tiesa:  kažkur skaičiau , kad miegas migdomųjų pagalba ne tas pats kaip natūralus. Nervų sistema vis tiek nepailsi.

Mukute , kaip Judu? Kaip MB ?

Luety sugalvojai kokias kojines megsi ? Aš tai iš Schoppel  siūlų. Nes noriu. Ir pirkti per atostogas Vokietijoje :)

Saintlina atsigavot su Lesiumi nuo karščių? Tokie vėsūs rytai dabar. Ir pilni rūkų. Bent jau mano kaime.

Kai išeigines tai aišku dzin kiek to miego. Bet darbo dienom tai lb sunku nemiegojus. Nzn, gal čia as tokia netikusi, bet man dirbti po nemigo nakties yra peilis, širdis daužosi, galva skauda, instrumentai is rankų krenta, susizeidziu, klaidų pridarau, pakantumas pacientams būna nulinis ir tt

Aš kenčiu nuo nemigos visą gyvenimą, užeina tokiais etapais, nemiegu normaliai kelias savaites pvz, o paskui vėl.is niekur nieko susitvarko miegas. Bet man tai net ir vaistai nelabai padeda, migdomieji net dažnai neuzmigdo. Tai tiesiog kenčiu tas savaites, kankinuosi tiksliau, laukiu kol praeis. 

Išbandžius turbūt visus papildus. Vieninteliai kurie kartais veikia, tai kai yra melatonino bent 6 mg. Bet kartais jie suveikus taip, kad guli tokioj pusiau miego būsenoje, kai viską girdi, bet negali nieko daryt, nėra jėgų. Tai čia dar žiauriau nei nemiegoti is vis 🤣

Šiaip alkoholis gerai migdo, nu bet ne išeitis irgi, pastovi vartojimui netinka 😂

Atsakyti
https://uk.typology....ol-for-the-skin
va koki nusipirkau,hydrosoliu gamintojos,jums but super ,neapsakomas malonus kvapas,net gramas lapuko kambari prikvepina .
O nemiegancios visgi galetu integratyviai paziuret i problema.Pavartot gliukokortikoidu inhibitorius,net dao inhibitorius.Pamazu aiskeja,kad kaip ir eilini karta,fiziologija yra sudetingiau ,nei galvojom biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 01 rugpjūčio 2024 - 11:13

Ai tiesa, uzmigimui dar padeda lapacio žievės nuoviras. Dar būna pridedu į jį kanapiu lapų, valerijono, melisos. Bėda kad jis tik užmigt padeda, o ilgo kokybiško miego per naktį negarantuoja 

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 08 01, 10:30)
Labas rytas.
Pasisakysiu del ashwagandos.Tai gera priemone,viena stipriausiu gliukokortikoidu inhibitoriu is gamtos.Yra jau duomenu,kad net PYY veikia teigiamai.Na cia mano zargonas.
Bet reikia bent tris men pavartot terapinem dozem ,kartu su bacopa monieri preaparatais.

Zodziu ,padvigubink doze ir vartok.O kad gimine nuo caro riuiriko laiko nuodijasi,tai ne rodiklis.Ir Ingrida,patausok savo vyriski,po transplanto imunine sistema kitaip veikia,man kraupu skaityt apie jusu veiklas.

Alta,atsiprašau,kas bacopa monieri?
Tai man Ashwaganą gerti po dvi?Čia sūnus rūpinasi .Bet ir jam su miegu jau en kas.Miega 6-7 valandas,sako atsikelia žvalus,bet ar pakanka? ax.gif Čia jam po Amerikos nesusitvarko,jau tiek laiko praėjo,bet jis visada sunkiai adaptuojasi. ax.gif
Po Ketipinoro juočiuosi gerai ryte.
Saugiau Alta mb,sėsiu į traktorių pati,jis su trimeriu bent praėjo. ax.gif Reikia jam grindis išardyti priestate,šeštadienį santechnikas pradės dirbti. ax.gif
Skambino eso,kaip mandagiai,prižadėjo atvažiuoti prikalti kabelį.Pasakiau bijome liesti,sako ir gerai,kad saugu būtų.Ir du kartus perklausė ar elektrą turime?
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 08 01, 08:42)
<p>Labos ,</p>
<p>Geriausia pagalvė yra rami sąžinė , taip sako vienas mano pažįstamas. </p>
<p>Nemiga blogai, kai  turi gulėti lovoje ir laukti miego ty gyveni ankštai , neturi erdvės . Kai gali atsikelti , išsivirti arbatos, paskaityti , pamegzti ar kt. man jokio streso tokia nemiga. Mėtų arbata su šaukšteliu medaus  labai gerai migdo.  Jei nemiga nei iš nieko .</p>
<p>Nuo visų migdomųjų skauda galvą ir jaučiuosi kaip šlapiu maišu  trenkta. Nesu daug gėrusi.</p>
<p>Man  atrodo nieko blogo miegoti mažai . Kiek įdomaus gali nuveikti ! </p>
<p>Kam atrodo , kad maisto gaminimas laikas veltui , tai man atrodo miegas laikas veltui ... Pasaulis tai nemiega  biggrin.gif  tongue.gif  rolleyes.gif</p>
<p>O kai nervai ant įtampos , tai aš ne migdomuosius  ar raminamuosius  geriu , o einu. Toli. Ilgai. Kol mirtinai pavargstu. Išvalo galvą.</p>
<p>Medikės pasakys  ar tiesa:  kažkur skaičiau , kad miegas migdomųjų pagalba ne tas pats kaip natūralus. Nervų sistema vis tiek nepailsi.</p>
<p>Mukute , kaip Judu? Kaip MB ?</p>
<p>Luety sugalvojai kokias kojines megsi ? Aš tai iš Schoppel  siūlų. Nes noriu. Ir pirkti per atostogas Vokietijoje smile.gif</p>
<p>Saintlina atsigavot su Lesiumi nuo karščių? Tokie vėsūs rytai dabar. Ir pilni rūkų. Bent jau mano kaime.</p>
<p> </p>



Labaryt, 4u.gif

mudu su MB daznai isgeriam savo augintu metu arbatos vakare,labai gerai veikia i miega.Tuoj imi ziovaut.
Alkoholis uzmigdo,bet tik trumpam,po to atsibundu ir negaliu uzmigt.
Kojines net galvot nereikia,kokias numegsiu,tokios tiks,mazdaug zinau.Niekaip nesibaigia vieno megztinio rankoves ,kazkaip sunkiai eina,liko gal 10 cm ir apvadelis,o jau pirmadieni dukra atplaukia.Reik damust ir isplaut megztini.Kiti du jau paruosti.Gerai padirbejau,beveik 3 megztiniai ir margo megztukas.O i tarpus dar keletas kojiniu.
Atsakyti

Man alko prastina miegą. Užmigti gal ir padeda, bet  ilgai miegoti ne.

 Nemigą turiu nuo vaikystės, kiek save pamenu ... visi miega , o man maža lemputė įjungta aš žaidžiu lovoje :) Gal kokie 4-5 metai turėjo būti ?   Po  45 nemiga "persimetė" į rytinę. Užmiegu vakare beveik visad, bet atsibundu anksti. Jei gulčiau 9, tai  kelčiau 2.

Atsakyti

Labos,

Ai laikomės, aš dirbu kaip kumelė, nes noriu kitą savaitę paatostogauti ir proga yra ;)

MB mama lipa sienom, tai senelio nesudegino, tai urnas sumaišė, tai vėl kažkas... na žodžiu spėjam teorijas atmušinėti...

Tiesa Dusiuk jau kojinių šiltumas ir minkštumas, tiesiog dieviškas ir MB bais gyrė tavo darbą.

Kažkaip rudeniu man kvepėti pradėjo....

Mukut, kokia proga ? Visas žinomas sugalvojau ,  nei vienos nežinau  :D . Ženatvė taigi pavasari ? Ar maišau ?  Aš tai rugpjūtį tekėjau , bulbų jau buvo ... 

Dėl mamos imk  :4u:  Dėmesio reikia ... seniems žmonėms , kad tik išsikalbėti .

Ačiū už gražius žodžius apie mano hobį :4u:.

Ne dėl reikalo mezgu , dėl proceso  :P  

Atsakyti

Sveikutės,

melatoninas taip pat padeda tik užmigti. Jei neklystu, yra dabar vaistų su melatoninu, kurie palaipsniui jį atplaiduoja ir palaikomas miegas visą laiką.

Su psichotropiniais vaistais nepasiekiama gilioji miego fazė, jei gerai pamenu ar ji būna labai trumpa. Reiktų paskaitinėti.

Ką kankina nemiga, tikriausiai dar ir su antinksčiais yra reikalų.

Nesakau, kad nebūna man jos visai, būna nuo streso, nerimo, kurių negaliu atsisakyti gyvenime, nes taip jau pas mane yra. Dažniausiai, kiek pastebėjau, nemiga atsiranda po streso ir visiško išsekimo nuo jo, kai antinksčius užbombarduoju per ilgai.

Su alkoholiu mano santykiai praktiškai jokie. Bet jei išgeriu, tai budrus tas miegas, zuikio, nekokybiškas, su košmarais. Ne mano.

Atsakyti
Laba,
merginos, jei jau apie sveikatą kalbatės, įsiterpsiu, gal kuri paaiškinsit.
Šeštadienį n-ąjį kartą daviau kraujo, bet jau po gerokos pertraukos. Po procedūros sumanėm pasivaikščioti. Praėjus maždaug valandai, Lipant laiptais, sakykim į antrą aukštą, bet realiai žemiau, jau pradėjo darytis silpna. Užlipau nesustojus, maniau-praeis. Paėjus kokius 5 metrus pasidarė žiauriai silpna. sėdau ant sekančių laiptų. Šaltas prakaitas iki tokio lygio, kad lyg apipilta vandeniu. Realiai net plaukai šlapi. Širdis daužosi, oro trūksta. Atrodo stengiuosi kvėpuot ramiai, giliai, bet nepadeda. Pradėjau svirti atsigult. Sakė buvau labai išbalus, paskui jau pilka. Spėjau pasakyti, kad jei nualpsiu kojas pakeltų aukščiau širdies. Kažkas priėjo, MB aiškino kas nutiko. Į burną įdėjo kažko saldaus, kaip molio. Girdė vandeniu. Samonė buvo, tik jėgų 0 ir labai trūko oro. Taip gal pusvalandį. Buvom vidury miško. Greitoji neprivažiuotų. Šlaitai prie upės. Priėjimas beždžiontilčiu.
Vis dar neatsistatau. Negaliu greičiau paeiti. Laiptais iki antro aukšto-reikia pailsėt. Kraujospūdis idealus. Pulsas 64. Iki šito nutikimo pulsas būdavo apie 50 ir mažiau. Ko prisidirbau? Kaip atsistatyti? Šiaip be jokio fizinio krūvio viskas puiku.

Atsakyti