Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Nieko negriebiu, nekasu, nieko nenesu, net maišų iš parduotuvės. Vyras ir sūnūs tą daro. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 31 liepos 2024 - 14:34

Nemačiau oficialios statistikos.

Perkračiau savo pažįstamus - vyrai .

Nepasakyčiau kad yra didelis skirtumas tarp lyčių. Moterys gal anksčiau savęs žiūrėt pradeda, pas gydytojus eit. Vyru labiau apleisti atvejai 

Atsakyti

Nu gal

Atsakyti

Mergiotės kaunietės, kur Kaune galima būtų statytis mašiną ir patogiai pasiekti stadioną? Galima ir viešuoju transportu. Nes arti stadiono turbūt šeštadienį be šansų bus vietą rast..  

 

Ai, jau sugalvojom ))

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 31 liepos 2024 - 15:22

Dusia, dviese gyventi turi būti lengviau, tai nereiškia viską daryti kartu. Bet turi būti pusiausvyra.

Man labai prie širdies yra antroposofinis požiūris. Kiekvienas yra vertingas, kiekvienas įneša, kiek gali. O kiek gali, tai reiškia jo galios ribose. Jei gali mažiau, tai nereiškia, kad jis procentine išraiška padarė mažiau už daugiau galintį.

Atsakyti
Neverkiu,nedejuoju kaip mb.Nesuprantu nešimo maišų?Vežimėlis iki mašinos visada daveža ,sukrauti į mašiną?Ir nuo mašinos kelis metrus parsinešti?Na tikrai nedejuoju,jei reikia. ax.gif

Prisilaupiau baravykiukų,nelaupyčiau laukčiau užaugant,bet diedas su sūnumi šalia eina ir laupo,o kodėl man ne? ax.gif Pilna pridygūsių ir nekirmyja dar.Raudonikiukai irgi galvas kelia. wub.gif
ASHWA-GANGHA ar naudojat miegui?Kokie atsiliepimai? ax.gif
Palaidojome žoliapjovę,atitarnavo 20 metų.Variklis neužmušamas,ratai jau tiek kartų virinti,iškrito suvisam. bigsmile.gif Pažiūrėjome naujos,nėra tokios kokios norime,kad būtų bent kiek aukštesnė per mūsų dirvonus,.kur traktoriukas nepravažiuoja.Susiradome garaže mažą trimeriuką,seniai pirktas,man bent apie gėlynus apeiti,su dideliu trimeriu tai jau ne. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 31 liepos 2024 - 16:21

Naudojau ta asvaganda, jokio poveikio absoliučiai 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 07 31, 16:57)
<p>Naudojau ta asvaganda, jokio poveikio absoliučiai </p>

Tai va ,aš ir bijau,kai mes su mb jau tokie narkomanai migdomiesiams,ar padės? ax.gif
Atsakyti

Tai va ,aš ir bijau,kai mes su mb jau tokie narkomanai migdomiesiams,ar padės? ax.gif

Manau nepadės visai 

Atsakyti



QUOTE(IngridaB @ 2024 07 31, 16:35)
Tai va ,aš ir bijau,kai mes su mb jau tokie narkomanai migdomiesiams,ar padės? ax.gif

Nesuprantu,kaip judu nemiegat taip nusidirbe per diena,tu dar po miskus palakstai.Jei as tiek arciau,jauciu krisciau,kaip lapas iki ryto.
As kazkaip nesureiksminu tos nemigos kai kada.Uzvakar nskti nemiegojau iki 3,pasiemiau knyga paskaityt,uzsnudau greit ir keliausi 8 ryto,miego man gana,o sekanti vakara jau jauciu ,anksciau miegas eme,bet sulaukiau savo laiko,atsiguliau,ismiegojau puikiai ir net perdaug.Man uztenka 2-4 val per nakti ir as nejauciu jokiu salutiniu reiskiniu,kad gal mazai miegojus.
Papildyta:
Buvom prie juros,vejas baisus saltas,nors siaip 28 silumos.Vanduo nuejes,parejo nesvarus,drumzlinas,pabraidziau,siltas kaip arbata,bet jau lyst i tokia buiza nesinorejo.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Luety nepailsėjųsi atsikeliu,jei neišsimiegu.Vakar pirmą kėliausi,gėriau savo tabletę dar plius žolinę iš vakaro.Gal geriau pagersiu du kartus dienoje,gal tada suveiks?Tai pas mane giminėje babytė gėrė iki 99 metų tabletę miegui,mama ,sesuo geria nakčiai. ax.gif
Žolės pjovimo diena. bigsmile.gif
Atsakyti

Aš asvaganda ir geriau du kartus dienoje, kaip ir rekomenduojama informaciniam lapelyje. Nieko nepadėjo 🤣. Pamėgink aišku, blogiau gi nebus, ne karvė kainuoja

Atsakyti