Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pas mane tokios ryškiai raudonos zinijos suvirto į vieną pusę.Parišau,bet jau taip nebe gražu. ax.gif ax.gif

Pou,ačiū ,bet su mb visai nebe tas.Užregistravau pagaliau pas šeimos gydytoją,priėjo eilė penktadienį,siuntimo pas chirurgą.Nykštys visai nebe dirba,prieš kelis metus švietė mrt dar ne ta stadija operuoti.Su klubu irgi kažkas darosi ir operuotas paskauda ir neoperuotas.Tai ką ,stovėsiu ir žiūrėsi,aš megina stipri,susinešiau.Kiek to nešiojimo nuo dviejų kamienų,jis nors sukrovė vietoje. ax.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Ingrida, aš tai mėgstu visokius karučius. Greičiau su jais atrodo . Normaliai važiuoja tas vienas ratas per žolę. Nori trauki , nori stumi  :P. Yra 3  karučiai sodyboje + vežimėlis. Kaip be jų ?  Kai atstumai dideli tai užsilakstyčiau su kibiriukais . 4 ratukų vežimėlį  naudoju  medaus dėžei nuo avilio atsivežti . Va ta tai sunki būna nešti, nors nėra toli  aviliai nuo namo.

Mane seniau labai saugodavo kai nugarą skaudėdavo. Kibiro vandens neleisdavo nešti. Kadangi paskutinius kelerius metus esu sveika kaip ridikas , pamiršo . Bet aš moku nešti ,  kelti taip, kad stuburą saugoti. Daug metų tuo užsiėmiau , daug žmonių mane mokė.  Galiu su dviem kibirais vandens iki pirties nutrepsėti. Lengvai :)  Jėgos sportas labai gerai tokiuose metuose  :D  :D  :D  , gamtą apgaudinėju , kaulai neretėja. Taip mokslas rašo , nežinau ar tiesa.

PS visokių ten medžių pjovimas tai MB darbas. Nėra prašęs pagalbos. Miškininkas taigi . Meditacija jam :P 

Noriu grybauti , bet  MB negali. O jo mašina rimtesnė miškui. Ir nežinia  ar pravažiuotume? Jei miške medžių pavartė ...

Kaip gerai , kad vakar atvažiavus krosnelę pakūriau.   Taip jauku vakare, drėgmę išvaikiau. 

Gražios dienos  :4u: 

Atsakyti

Kas verdat obuolių sūrius, ar jau galima virti ? Ne per anksti ?  Nes šiemet antaninė pas mane pilna. Susirinkčiau ir užkaisčiau puodą. Paskui pirtukėje padžiovinčiau ...

Atsakyti

Noriu grybauti , bet  MB negali. O jo mašina rimtesnė miškui. Ir nežinia  ar pravažiuotume? Jei miške medžių pavartė ...

pjūklą pasiimkit jei važiuosit į mišką. Garantuotai gulės kas nors ant kelio.

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 07 31, 10:33)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Dusia37" data-cid="73157840" data-time="1722410476"><div><p></p><p>Noriu grybauti , bet  MB negali. O jo mašina rimtesnė miškui. Ir nežinia  ar pravažiuotume? Jei miške medžių pavartė ...</p><p></p></div></blockquote><p>pjūklą pasiimkit jei važiuosit į mišką. Garantuotai gulės kas nors ant kelio.</p>

Laba,
atsargiai miškuose, kapinėse, takuose su medžiais. Po tokių audrų gali būti daug nulaužtų šakų pakibusių lajose, atskilussių. Išjudintų iš šaknų medžių-ypač uosių. Visa tai gali labai netikėtai nusileisti ant jūsų.
Atsakyti

Dėkui už perspėjimus  :4u:  :wub: . Uosių ir aplamai lapuočių Kaugonių giroje nedaug. Nebent beržai. 

MB išlekia į Vilnių , reikalai .  Viena  nenoriu. Gal kokį vieną kartą esu viena grybavusi, įžeidimas Mergelei būtų , jei be jo girion :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 31 liepos 2024 - 10:28

Vakar du kartus gavom žinutę, kad elektra pas mus dingusi . Nors veikia puikiai . Ką tie elektros tinklai mato pas save nežinau ?

Kiek matau FB tai skaudžiausiai su elektra yra Vilniaus rajone.

Vilniaus , Joniškio ir Akmenės rajonai labiausiai nukentėjo nuo lietaus ir vėjo . 

Mano sesės visas daržas po vandeniu. Nemenkas , koks 30 arų ... Turi technikos, bandė išpumpuoti . Pusę dienos pravargo, nepavyko .

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 31 liepos 2024 - 10:29

Vakar du kartus gavom žinutę, kad elektra pas mus dingusi . Nors veikia puikiai . Ką tie elektros tinklai mato pas save nežinau ?

Kiek matau FB tai skaudžiausiai su elektra yra Vilniaus rajone.

Vilniaus , Joniškio ir Akmenės rajonai labiausiai nukentėjo nuo lietaus ir vėjo . 

Mano sesės visas daržas po vandeniu. Nemenkas , koks 30 arų ... Turi technikos, bandė išpumpuoti . Pusę dienos pravargo, nepavyko .

Jau didiąją dalį ir Vilniaus rajone sutvarkė, pagrinde liko kur kokios fazės vienos trūksta ar nedidelės teritojod, kur laidai pažeisti.

Atsakyti

Labu, 

Dusia, vis tik nepritarsiu. Moters kūno sandara yra visai kitokia nei vyrų. Moterims paprastai būna bėda su mažuoju dubeniu. Pasislenka svorio, atramų taškai, o vėliau jau bėda su vidiniais raiščiais ir vidiniais lyties organais, kurie nusileidinėja, atsiranda prolapsai, šlapimo nelaikymai ir k.t džiugesiai. Aš nekalbu apie stuburą - stuburas pareina, jei neteisingai nešios, tiek vyrams, tiek moterims.

Aš kai atostogauju, tai grybauju viena. Vyras lepeškų rinkti absoliučiai nemėgsta. Kai grybaujame kitus grybus, tai neniurzga. Bet labai mėgstu, kai jis randa grybų, ūpas kitoks :) Man patinka grybauti ir nieko nerandant :)

Atsakyti

Man tai labai greit atsibosta, jei grybų nerandu. Tada aš keliuku einu ))

Atsakyti

Man tai labai greit atsibosta, jei grybų nerandu. Tada aš keliuku einu ))

Vyras taip pat :) Ir jam jau reik namo :)

Atsakyti

Vyras taip pat :) Ir jam jau reik namo :)

 

Man irgi atsibosta jei grybų nėra. O MB gali vaikščioti  :)  O jei randu grybų tai voverės genas įsijungia, nebežinau kurion pusėn pulti. Ir nuotaika iš karto  pasitaiso   :D  :rolleyes:​ 

 

Pou , labai skirtingi dydžiai kas kam sunku . Man du kibirai po 10 -12 litrų vandens neatrodo sunkus dalykas. Tikrai sunkių  aš nekeliu.  Atvažiuoja sūnus , arba Mergelė draugų pasikviečia.  Medų pvz vežu nuo avilio . Nes tikrai sunki dėžė būna. O po du koriukus nesinori lakstyti , nes mergos supyks.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 31 liepos 2024 - 11:41