Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Šiaip nežinau kaip dar galima pasiruošti. Žvakių ir geriamo vandens pasidėti? Mano mama kiekvienąkart išgirdus prognozę apie stipresnį vėją, vandens prisipila. Nes nuolat ta elektra dingsta.

O po kelių perspėjimų kai jokios audros nebuvo dabar turbūt didžioji dauguma tik pažvingavę būtų. 

O dėl sistemos - taip, užknisa. Kai aiškina, kad išsiuntė, o nifiga neateina ir kaltas lieki tavo paties telefonas. Kaip,.pvz, Vilniuj padangos sąvartyne per naktį degė, o ryte spaudoj parašė, kad buvo išsiųstas įspėjimas langus užsidaryt. Kurio nieks negavo.

Atsakyti

Parašiau ilgoką postą apie  valdžiukės neįgalumą, bet neįsikėlė , vadinasi nereikia ...

Ingridėl mes obuolius karučiu vežam... kas su kibirėliais prilakstys . O šakas malam. Puikus mulčas.

Atsakyti

Va, gal ir gerai, kad nėr pas mane obuolių )) nereik dabar rinkt ir vežiot.

Atsakyti

Va, gal ir gerai, kad nėr pas mane obuolių )) nereik dabar rinkt ir vežiot.

Sekasi žmonėms.... Pas mane kas antri metai tenka rinkti . Gerai , kad MB daug išpjovė senovinių . Obuoliai vis tiek nevalgomi , o  sode širšių pijokystei palikti nesinori . 

Atsakyti

Nu bet perspėjimas čia nieko nepakeistų. Šiaip nieko nenutinka tiems ismaniems namams nei per kelias, nei per keliolika valandų, nes yra ypavpc sandarus, nepersala taip greit. Pas mus kartais žiemą dingsta elektra, gana dažnai net, matyt nėra tvarkingi tinklai tame kaime, nu bet nieko nenutiko iki šiol dėl to

 O jei savaitę elektros nebūtų ? 

Atsakyti

 O jei savaitę elektros nebūtų 

Nu blogai tada būtų, pirktume generatorių ir šildytume. Bet pranešimas apie audrą to nepakeistų juk niekaip.

Atsakyti

Informavimas apie audras ir kt yra  kai kurių žmonių darbas. Tam buvo išmesti nemenki pinigai . Ir apsimesti , kad  valstybės institucijų tinginystė yra nieko tokio man nepavyksta.  Gal pamirš pranešti kai karas prasidės ? PO savaitės Amerikos balso žiniose išgirsim?

Atsakyti

Gal pamirš pranešti kai karas prasidės?

Jei karas savaitgalį ar darbo dieną po 17 val, tai tikrai  nebus kam pranešt.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 07 30, 18:09)
<p>Parašiau ilgoką postą apie  valdžiukės neįgalumą, bet neįsikėlė , vadinasi nereikia ...</p><p></p><p>Ingridėl mes obuolius karučiu vežam... kas su kibirėliais prilakstys . O šakas malam. Puikus mulčas.</p><p></p><p></p>

Vat ko nemėgstu karučio.Sutampiau kalades rankomis supjautas,mb siūlė karutį,man su juo per pievą sunku stumti.Ir su kibrais greičiau man. ax.gif
O kiek hortenzijų išlaužyta,ant stiebo gaila,nulaužta su visu stiebu.Parišau,kažin ar gyvens?Ežiuolės didžiosios išgulę,jurginai išgulę(šiemet tokie gražūs). ax.gif
Prilijo ,4 skirtingas sidabražoles persodinau,kai sodinau šiemet atrodė užteks vietos joms,kai viskas sužėlė užgožė jas nabagytes.Dabar gluosnį stipriai apgenėjome,atsirado joms vietos. ax.gif
Aišku,kai audra praėjo,atsiorado draudėja,rytoj apsidrausiu. biggrin.gif
Susibraižiau šlaunis į rožes ir tos išgulę,o tiek žiedų dar prikrauta,tai gelbėjau. blink.gif
Atsakyti

Ne mano čia reikalas, bet klustelsiu.

O kodėl vyras nesuneša tų kaladžių? 

Maniškis man neleidžia tampyt sunkybių. Vienintelis dalykas, ką kartais sunkiai nešioju, tai krepšas grybų, nes jis nespėja su manim mano tempu grybaut.

Gal MB ir pernelyg globėjiškas, bet vis tik ne moteriai tampyt sunkumus. Ir taip pristrepsi visos per dieną.

Atsakyti

 O kas būtų žiemą , jei elektros tinklai palūžtų? Prie -20 ? Jei nėra alternatyvos vandeniui ir šilumai išmaniuosiuose namuose ?

Ir paprastuose neturėjo, kur tiekimascentrinis...

Atsakyti

Informavimas apie audras ir kt yra  kai kurių žmonių darbas. Tam buvo išmesti nemenki pinigai . Ir apsimesti , kad  valstybės institucijų tinginystė yra nieko tokio man nepavyksta.  Gal pamirš pranešti kai karas prasidės ? PO savaitės Amerikos balso žiniose išgirsim?

Dėl to tai tu teisi. Bet aš nesistebiu, jokia viešoji paslauga pas mus normaliai neveikia. Juk nei esveikata, nei vmi portalas, nei ligonių kasų portalai normaliai neveikia. Tai ko norėt su informavimo sistema. Nebus ji kitokia nei visos 

Atsakyti