Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2024 07 30, 11:28)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Anidanda" data-cid="73157752" data-time="1722334854"><div><p>Kas ta B?</p><p></p></div></blockquote><p>Vidaus reikalų ministrė ,  atsakinga už žmonių informavimą. Jos vadovaujama  ministerija milijonus sumokėjo už sistemą. </p><p>Tik nesakykit, kad svetimus skaičiuoju . Savus. Mano sumokėt  mokesčiai .</p>

O tai jei butu perspejimas-nenuluztu obelu,kriausiu sakos,neluztu medziai?Koks skirtumas,pranese ar ne.Tik zinoma pinigai isisavinti neaiskiai.
Atsakyti

Labai fainas oras, prašom nepriekabiaut. Nelyja, nekaršta, nešalta. Pats tas. 

Atsakyti

Vidaus reikalų ministrė ,  atsakinga už žmonių informavimą. Jos vadovaujama  ministerija milijonus sumokėjo už sistemą.  Tik nesakykit, kad svetimus skaičiuoju . Savus. Mano sumokėt  mokesčiai .
O ką tai būtų padėję?🤔 o ir orų prognozės bei visi portalai Lb daug rašė apie ateinančią audrą, liūtis, net keista, kad nematėt 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 30 liepos 2024 - 12:48

Kas ta B?

Pas mane vienos jaunos obels šaka nulaužta ir didžioji dalis obuolių nukrito 😞

Su obuoliais identiškai...plius avietęs pusiau guli, pomidorai lauke irgi.

Atsakyti

O ką tai būtų padėję?🤔 o ir orų prognozės bei visi portalai Lb daug rašė apie ateinančią audrą, liūtis, net keista, kad nematėt 

Aš mačiau, dar tėvus perspėjau neplanuot grybavimų, bet tokrai nesitikėjau tokios audros. 

Tiesipg būtume vos prasidėjo sptvarkę viską kieme, pvz vėliavą, supynę...

Atsakyti

 O aš ne pagalbos prašiau ir kad man obelaites laikytų ponia ministrė. Gal aš žinių nežiūriu ,  internete nesėdžiu? Žinau , kad mane turi informuoti jei karas , maras, badas ir tt asmeniškai . Pinigai sumokėti . Kam reikia pirkti BRANGIAI sistemas kurios esant reikalui nesuveikia? Paaiškinkit man durnai ? 

Oras į vakarą pasitaisė , tik vis dar vėjuota...

Atsakyti

Šiaip tai pas mane nuostolių kaip ir nėra , tai  pyktis mano  ant valdžiukės grynai teorinis.  Auksį  labai gerai paramstėm išvažiuodami , nenukrėtė visų ,  bus per akis. Lietus man ne priešas , nuo vėjo miškelis saugo kažkiek. 

Šeštadienį ir sekmadienį iki pietų praleidom su draugais gamtoj. Ir niekas iš 8 žmonių net neįtarė, kad  vakare bus liūtis ir vėtra ... Taigi ne visi prie teliko prilipę esam ? 

Atsakyti

 O aš ne pagalbos prašiau ir kad man obelaites laikytų ponia ministrė. Gal aš žinių nežiūriu ,  internete nesėdžiu? Žinau , kad mane turi informuoti jei karas , maras, badas ir tt asmeniškai . Pinigai sumokėti . Kam reikia pirkti BRANGIAI sistemas kurios esant reikalui nesuveikia? Paaiškinkit man durnai ? 

Oras į vakarą pasitaisė , tik vis dar vėjuota...


Šiaip turėjo perspėt, kad pasiruoštų žmonės ir galimam elektros dingimui.

Vilniaus raj.skelbia ekstremalią situaciją, žada generatorius siurblinėms, nes neturi žmonės vandens masiškai.

Atsakyti

Šiaip turėjo perspėt, kad pasiruoštų žmonės ir galimam elektros dingimui.

Vilniaus raj.skelbia ekstremalią situaciją, žada generatorius siurblinėms, nes neturi žmonės vandens masiškai.

 O kas būtų žiemą , jei elektros tinklai palūžtų? Prie -20 ? Jei nėra alternatyvos vandeniui ir šilumai išmaniuosiuose namuose ?

Atsakyti
O mes visą pusdienį tvarkėme šabakštyną.Dabar liko išvežti šakas į mišką.Net ne mišką,o ten kur eis geležinkelis,miškas jau išpjautas,šakų savartynas,tai ir mes savo priglausime.Gal kada kas supjaus kurui? mirksiukas.gif
Vakar pasikūrenome ir mes.Iš karto jaukiau.Svečiai irgi patenkinti išvažiavo,sako vakar visiems gyrėmės,kad galime šiltai sėdėti prie židinio. biggrin.gif biggrin.gif
Kibirais nešu obuolius,kriaušes.Auksis,Antaninė irgi gerai išsilaikė. ax.gif
Atsakyti

 O kas būtų žiemą , jei elektros tinklai palūžtų? Prie -20 ? Jei nėra alternatyvos vandeniui ir šilumai išmaniuosiuose namuose ?

Nu bet perspėjimas čia nieko nepakeistų. Šiaip nieko nenutinka tiems ismaniems namams nei per kelias, nei per keliolika valandų, nes yra ypavpc sandarus, nepersala taip greit. Pas mus kartais žiemą dingsta elektra, gana dažnai net, matyt nėra tvarkingi tinklai tame kaime, nu bet nieko nenutiko iki šiol dėl to

Atsakyti

 O kas būtų žiemą , jei elektros tinklai palūžtų? Prie -20 ? Jei nėra alternatyvos vandeniui ir šilumai išmaniuosiuose namuose ?

Na sutik, net gavus perspėjimą nepuls žmonės pirkt generatorių ar pan. 

Atsakyti