Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Kur dingot visos? Nupūtė? 

Ėdam pomidorus 🤣

Atsakyti

Labos,

Kovoju su savivaldybę  :zoo_taz:​ 

Atsakyti

Ėdam pomidorus 🤣

Dieta? 😂

Atsakyti

Dieta? 😂

Priverstinė 🤣. Jau nebesugalvoju, ką su jais dar pagamint 

Atsakyti

mergelei atgimė mintis apie atostogas Norvegijoj. Nuo rugsėjo vidurio. Ir pasimečiau, nes tuomet nebetelpu į laiką tradicinei kelionei su draugėm..

Atsakyti

mergelei atgimė mintis apie atostogas Norvegijoj. Nuo rugsėjo vidurio. Ir pasimečiau, nes tuomet nebetelpu į laiką tradicinei kelionei su draugėm..

Manau ten geriau vykti vasarą 

Atsakyti

Mukut  :4u:  :wub: 

Saintlina kelionės yra gerai  :rolleyes: 

Atvažiavom iki kaimo . Elektra yra. Mobilus veikia. Biški obuolių pakratyta. Bet ne visi . Ir šilkmedžio vienas stiebas nulaužtas. Auga krūmu , daug stiebų . Blogiausia , kad daug daiktų buvo palikta kieme, tai panešiota ... Eisiu rinktis. Panelė B taigi neperspėjo , svarbu milijonus pasisavino. Kaip vakar po FB Živiliuko  postais klaidžiojo - Kas matėt panelė B ? Kur dingo ?

Oras ne mano , bet aš turiu aprangos, guminius batus, vilnones kojines ir triobelėj pečių :D . Žadėjo 23  yra tik 16. Ir šalpia .  Netgi pas mane šlapia :) 

Atsakyti

Manau ten geriau vykti vasarą 

Bus daugiau lietaus negu liepos mėn . Bet medžiai jau bus spalvoti, taigi gražu . 

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 07 30, 10:56)
<p>Mukut  4u.gif  wub.gif </p><p>Saintlina kelionės yra gerai  rolleyes.gif </p><p>Atvažiavom iki kaimo . Elektra yra. Mobilus veikia. Biški obuolių pakratyta. Bet ne visi . Ir šilkmedžio vienas stiebas nulaužtas. Auga krūmu , daug stiebų . Blogiausia , kad daug daiktų buvo palikta kieme, tai panešiota ... Eisiu rinktis. Panelė B taigi neperspėjo , svarbu milijonus pasisavino. Kaip vakar po FB Živiliuko  postais klaidžiojo - Kas matėt panelė B ? Kur dingo ?</p><p>Oras ne mano , bet aš turiu aprangos, guminius batus, vilnones kojines ir triobelėj pečių biggrin.gif . Žadėjo 23  yra tik 16. Ir šalpia .  Netgi pas mane šlapia smile.gif </p>

Labos,

uz tai pas mus Ispanija atejo,siandien 29.Bet ryt jau krinta ryskiai zemyn 26-24.Eisim prie juros maudytis.
Atsakyti

O man vakar labai fainiai nušvito ko pritrūktų išgyvenimui dingus elektrai. 

Geriamo vandens.

Reik šitą kažkaip spręst.

Atsakyti

Mukut  :4u:  :wub:

Saintlina kelionės yra gerai  :rolleyes:

Atvažiavom iki kaimo . Elektra yra. Mobilus veikia. Biški obuolių pakratyta. Bet ne visi . Ir šilkmedžio vienas stiebas nulaužtas. Auga krūmu , daug stiebų . Blogiausia , kad daug daiktų buvo palikta kieme, tai panešiota ... Eisiu rinktis. Panelė B taigi neperspėjo , svarbu milijonus pasisavino. Kaip vakar po FB Živiliuko  postais klaidžiojo - Kas matėt panelė B ? Kur dingo ?

Oras ne mano , bet aš turiu aprangos, guminius batus, vilnones kojines ir triobelėj pečių :D . Žadėjo 23  yra tik 16. Ir šalpia .  Netgi pas mane šlapia :)

Kas ta B?

Pas mane vienos jaunos obels šaka nulaužta ir didžioji dalis obuolių nukrito 😞

Atsakyti

Kas ta B?

Vidaus reikalų ministrė ,  atsakinga už žmonių informavimą. Jos vadovaujama  ministerija milijonus sumokėjo už sistemą. 

Tik nesakykit, kad svetimus skaičiuoju . Savus. Mano sumokėt  mokesčiai .

Atsakyti