Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ingrida, aš tikrai bandyčiau skambinti. O ką prarasi paskambinus - bent jau sužinosi, kas už ką atsakingas. Man atrodo, kad bus atsakinga ESO.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 07 29, 07:56)
<p>Ingrida, aš tikrai bandyčiau skambinti. O ką prarasi paskambinus - bent jau sužinosi, kas už ką atsakingas. Man atrodo, kad bus atsakinga ESO.</p>

Prisiskambinti be šansų.Užregistravau įvykį inetrnetu.Labai neskubu,kai turės laiko,elektra yra,Gal kam baisiau?
Atsakyti

Sėdžiu Kaune bute saugiai. Visai nenoriu į kaimą šiandiena. Nežinia ar elektra yra, nors žinutės negavau , kad dingusi.  

Miegojau puikiai, mane lietus migdo. 

Atsakyti

Apėjau sodą,kojos nėra kur padėti pilna obuolių,kriaušių,slyvų.
Su mb ginčijamės,ar mes patys turime tvarkyti elektros kabelį ar eso.Mb sako eso atsako iki stulpo,nuo stulpo jau tavo reikalas.Taip nenoriu,kad mb kištų nagus.Gal pabandyti eso paskambinti,gal atvažiuotų sutvarkyti?Aišku kai baigsis audra,svarbu elektra yra.Jaučiu kai nutrūko minutei nebuvo ekeltros. ax.gif

Ingrida, nutrūkę laidai labai nesaugu! 

Kaip gerai, kad pas mus visus laidus sukišo po žeme. 

Atsakyti

Prisiskambinti be šansų.Užregistravau įvykį inetrnetu.Labai neskubu,kai turės laiko,elektra yra,Gal kam baisiau?

tau pasisekė, kad internetu užregistravai. Pas mus vienam rajone dingo elektra, signalizacijos žviegia, o į eso nei prisiskambint, nei internetu registruot - svetainė užlūžus.

Atsakyti

Pas mus net pardės vietinės nedirba

 tai jei nėr elektros, kasos aparatai neveikia. Nors pas mus vienais metais kai po didžiulės audros savaitę elektros nebuvo, tai Aibėj su skaičiavimo mašinėlėm ir sąsiuvinukais pardavėjos dirbo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 29 liepos 2024 - 08:49

Labos :)

Jooo pas mus sode ne išimtis, gerai, kad kažkas anksčiau nei aš važiavo, tai nuvirtusį medį nuo kelio nuvilko, aš tai ką būčiau apsisukusi ir namo, nes medis nemenkas. Miestas irgi pilnas šakų, lapų, pas mus santakoje prilaužyta šakų, kavinės lietsargiai išvartyti, ačiū die pastatui lyg jokių nuostolių, bet va vėliavų stiebai ar atlaikys tokį vėją  :blink: Su kavinės šeimininku pasitarėm, kad nikeo nedarysim kol nepraeis vėtra, nes beprasmiška ką nors daryti...

Reik nuleist vėliavas būtinai.

Atsakyti

Nu va nupūtė civilizacija per nakti. Atsikėlus nei elektros nei vandens nėra 🤣

generatoriaus neturit?

Atsakyti

Kažin kodėl negavau žinutės, kad laukia toooks stichijos šėlsmas? Kaip visada, jei praneša tai nieko nebus. O jei nepraneša lauk nelaimių ...

Atsakyti

Kažin kodėl negavau žinutės, kad laukia toooks stichijos šėlsmas? Kaip visada, jei praneša tai nieko nebus. O jei nepraneša lauk nelaimių ...

nu sekmadienis buvo, nebuvo kam išsiųst :) 

Atsakyti

generatoriaus neturit?

Neturim, brt mąstom įsigyt.

Atsakyti

O ir tiesiog nupirkus taip lengvai nepajungsi, kad būtų vanduo.

Atsakyti