Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Man atrodo, per giliai jūs čia knisat kažkokių slaptų reikšmių ieškodamos. Oro balioną išrado prancūzai, todėl ir idėja tokia. 

Atsakyti


Tai buvo atviras pasityčiojimas iš mūsų simbolių ir atvaizdų, pasityčiojimas iš Kristaus ir jo apaštalų. 2
Vien Paskutinės vakarienės scena ko verta?

O Marijos Antuanetes pasirodymas i svisu seno namo langu ,su nukirsta galva rankose,ir kruvini fontanai,bei raudonu dumu uzdangos,tai kazkas siaubingo,pasityciojimas is istorijos.
Atidarymo ceremonija visiskai nieko neturejo bendro su sportu.

Taip ir maniau, kad čia ne tavo pačios mintys. 

Kur tu matai pasityčiojimą iš istorijos? Marijai Antuanetei nenukirto galvos? Nebuvo revoliucijos Prancūzijoj? 

Atsakyti

Per ceremoniją tiesiog meniškai ir originaliai buvo pristatyta Prancūzija, jos kultūra, istorija, pats Paryžius, jo šiuolaikinis ekstravagantiškas paveikslas. Nu kodėl žmonės visada ieško kažkokių sąmokslo teorijų? Kam to reikia? 

Atsakyti

Tik su oru jiems žiauriai ne nuskilo. Kitą vertus, Paryžiuje dažnai lyja, tad tai irgi buvo simboliška 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 27 liepos 2024 - 18:57
Rytas.
Luety,as taves Liuciferiu nevadinu.Tik sakau,kad jis nera imbecilas.
Siaip tai Olimpiada,olimpo dievai nieko bendra su krikscionybe neturi, religiniai fanatikai gali ir tiek nezviegti.Ugnis yra vedu ,stabmeldziu ,vadinkit kaip norit ,deive ar dievas.
Istorija irgi kazkieno rasinelis,nejauciu sentimentu.Tegu tyciojasi.
Mane uzkliude,kad tyciojamasi is prigimtiniu dalyku.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Tuscia ju,tu globalistu transliuojamu simboliku,tai atsisuks pries juos anksciau ar veliau,o pas mus grazu sauleta ,be debesiuko,varom svest anuko vyriausio gimke.Sekanti gimke -kito anuko rugpjucio 12d.Bus 16.Turim du liutukus. biggrin.gif biggrin.gif
Geros dienos,graziu ispudziu,kai saule sviecia,as spirgu. biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti

Pas mus pučia vėjas ir pliaupia kaip iš kibiro nuo ryto. Grynas ruduo 

Atsakyti


Tuscia ju,tu globalistu transliuojamu simboliku,

Aš supratau!  Ten Olimpo dievai buvo, juk olimpinės žaidynės! Aš kažkaip žiūrėdama galvojau, kad tas mėlynas buvo Poseidonas. Bet juk ten turėjo būt Dionisas  :bigsmile:  

Šiaip šitą viską turėjo komentatoriai paaiškint, bet kažkokie moliai pas mus buvo, visiškai nepasiruošę.

Atsakyti

Pas mus pučia vėjas ir pliaupia kaip iš kibiro nuo ryto. Grynas ruduo 

Lyja ir pas mus. Man gerai ))

Atsakyti

Prisirinkau kaime grybų, raudonikius apviriau ir kepam. O voveruškų pusę Maxės maišo atsivežiau ir suprantu, kad nesuvalgysim mes jų. Pradėjau draugėm skambint, gal kas nori. Ir niekam nereik. Galų gale mb draugas teikėsi atvažiuot paimt. 

Tai va, nereik rink. Net iš sportinio azarto. Ir vakar nerinkau, o šiandien neatsilaikiau. Reik atsparesniai būt.

Atsakyti

Aš supratau!  Ten Olimpo dievai buvo, juk olimpinės žaidynės! Aš kažkaip žiūrėdama galvojau, kad tas mėlynas buvo Poseidonas. Bet juk ten turėjo būt Dionisas  :bigsmile:  

Šiaip šitą viską turėjo komentatoriai paaiškint, bet kažkokie moliai pas mus buvo, visiškai nepasiruošę.

Tai ten gal ir buvo Dionizas, gerai tu čia mastai. O tas metalinis raitelis su fakelu gal buvo Hefaistas, kalvis. O tas barzdotas diedas su suknele buvo Hermafroditas. Ei, ten turbūt ir buvo tokia mintis, tik niekas nesuprato 🤣

Lyja ir pas mus. Man gerai ))

Nu vėjas žiaurus, net kėdės nunešė nuo terasos

Atsakyti