Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Nu va reikia ir jam įtvaro, vargšiukui

Sudėtinga būtų )) nusigraužtų. Priekinė koja, kaip tik po nosim ))

Atsakyti

Žiūriu olimpiados atidarymą. Gražu  :wub:  tik lyja ten tai oho kaip.

Atsakyti

Ir mes su MB visą pažiūrėjom. Nu gražu tikrai, taip modernu, viskas ekstravagantiška ir kitoniška. Tik galėjo biski trumpiau būt, per daug ištempta visos ceremonijos

 

Nu db tris savaites vyras prie TV prilipęs bus, nesusišnekėsiu jokiais klausimais 🤣 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 26 liepos 2024 - 23:35

Nu db tris savaites vyras prie TV prilipęs bus, nesusišnekėsiu jokiais klausimais 🤣 

:D  :D  :D​ 

Atsakyti

O tai jam visos rungtys įdomios?

Atsakyti

O tai jam visos rungtys įdomios?

Tikrai taip, viską is eilės varo 😂

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 07 27, 00:34)
<p>Ir mes su MB visą pažiūrėjom. Nu gražu tikrai, taip modernu, viskas ekstravagantiška ir kitoniška. Tik galėjo biski trumpiau būt, per daug ištempta visos ceremonijos</p>
<p> </p>
<p>Nu db tris savaites vyras prie TV prilipęs bus, nesusišnekėsiu jokiais klausimais 🤣 </p>

Labas rytas.
Mandagiai pakeliu antaki.Suprantu ,kad siuolaikinio meno as nesuprantu.
Atsakyti

AA, tu ne vieniša :) šian skaitau komentarus, tai didžioji dauguma nesuprato )) tik ne taip mandagiai savo nuomonę išreiškia )) 

Man tai labai patiko  :wub:​ 

Atsakyti

Nuvažiavau į mišką šeštą ryto. Būč anksčiau važiavus, bet toks rūkas buvo, kad nerizikavau net ant kelio lįst. Apie šeštą nors koks dešimt metrų į priekį matėsi ))) tai tokiu metu gėris miške buvo. Užėjau raudonikių plantacijėlę. Bet mano šuo atsisakė po mišką vaikščiot. Stovi ant keliuko ir laukia. Nutariau, kad gal koją skauda, nereik tampyt. Parvežiau jį namo ir vėl nuvažiavau. O jau tada žmonių miške.. kur eini, ten diedas su kibiru. Jei miško keliuku važiuoji, tai kaip plentu - eilė mašinų. Ir čia dar baravykai nedygsta. 

Voveruškų nerinkau visai, nors pilna jų. Raudonikių kibirą pririnkau.

Atsakyti

Anidanda, ačiū.  Nešioju įtvarą, bet  jame nera tokios po delnu plokštelės, trumpesnis, daugiau riešas fiksuotas - per piršta ir riešas stipriai fiksuojasi. Bet labai pavargsta ranka jame, tiks įspūdis, kad dar blogiau pasidaro. Jei ranka ramiai, nevarginu, pusė bėdos, bet jei padirbu, - skauda labai.

Atsakyti

Saintlina, ohooo. Nevažiavom prie ežerų, atidėjom. Bet ten yra lepeškynas, buvau tik kartą baravyką radus.

Man vakar tyrimus su narkoze darė,  tai kai grįžau namo, pučiau į akį. 

Kitą savaitgalį sakėm, kad važiuosim.

Jau ir apie Kauną renka grybus.

Prie jūros erkę radau įsisegus. Seku save. 

Atsakyti