Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas,

Naktį dundulis labai trankėsi ir lietaus daug buvo . Galų gale  net medžius palaistys. Žada dar ir dieną lietaus.

Gal grybai ir mano krašte prasidės?

Svarbu šeštadienį nelytų! Bo kasmetis susibėgimas MB draugų .

Tik pasidžiaugiu , kad šiemet nieko į stiklainius nekišiu ir parsinešiau vakar vakare du kibirus agurkų ...  Teks. Apsimest , kad patinka jau nebepavyksta :D  :P 

Atsakyti
Labas rytas, 4u.gif 4u.gif
pas mus lyja,gana graziai ir stipriai,rodo lis visa diena.Jau buvo nelije keleta dienu,te lyja,laistyt nereikes.Skaitau,kad Britanija pabaiga liepos degs nuo karsciu,bus 29 ir daugiau,nueinu i savo miesto prognoze,o jis yra paciuose pietuose,tai turetu pas mus but tie 29,bet auksciausias 22.Kur jie degins tie 29,turbut Ispanijoj.
Kadangi lyja-tinginio diena.Mezgimas.
Atsakyti

https://triniti.eu/l...galime-tiketis/

Na kur protestuotojai ?

Jei priims tai tai tikrai iškirs  ir dar kartą iškirs ....

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas ryas.
Na dėjo liūtis pagaliau pas mus.Taip ir klausiau griaustinio.Vakar tvino miestas.Šanūkas 6 prikėlė,vaikščiojome po sodą.Tai kaip permušta šiandien. bigsmile.gif
Atsakyti

Lijo kaime visą dieną ir naktį. Šįryt voveruškų pilna.  

Atsakyti

Labas rytas,

Na kam dar taip būna kaime  :D  :D  :D ? 

https://www.facebook...492221039880394

Man panašiai  :P , vis koks nors kampelis pakviečia .

Pas mane naktį nelijo . O žadėjo . 

Saintlina, lepeškas siųsk man , man vieni skanesnių grybų . 


Atsakyti
Kai bobute pasirode su zaliu purkstuvu ,atsidusau ,aciu dievui ,ne mane nupaparacino.Mano purkstuvas morkinis biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Nepamenu kada penktadienį jau buvau sode, raugiu patisonus, reiks medetkas nurauti ir mišką šiltnamyje patvarkyti  :P 

Žodžiu yra kur suktis. 

AA  :lol: MB irgi pamatęs sako kiba čia tu  :lol: 

Atsakyti

Aš normalių grybų pasiilgau...

Atsakyti

Dusia, imk visas ))) lepeškos šiuo metu manęs visai nevilioja. Nors kai randu, negaliu palikt )) 

Raudonikių radau apie dešimt ir baravyką. Šituos tai mielai suėsiu.

Buvau palikus šunį vienai dienai kaime vaikio ir mamos priežiūrai. Atvažiuoju - šlubuoja šuo. Dabar ir į mišką bijau imt, kad daug nejudėtų..

Atsakyti

Na kam dar taip būna kaime  :D  :D  :D [background=rgb(255,255,255)]
  šiandien nuėjau tik agurkų pažiūrėt, ogi staiga matau kaip baisiai šilauogės apžėlę ))) teko staigiai pult ravėt )))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 26 liepos 2024 - 12:22