Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

skaniai atrodo keksiukai :super:

kada čia kepiau ir aš. Tik be cukinijų ir su daaug šilauogių. Vieną spėjau paragaut :)

Su cukinijom gaunasi labai drėgni, minkštučiai, o ir būdas geras tų cukinijų vaikams sumaitint 😁

Atsakyti

Lyja mano kaime  :clap:​ 

sakė, pas mus irgi. Ir labai stipriai. Gal baravykai prasidės?..

 

Šian ryte šalia keliuko radau vieną didžiulį, bet labai gražų raudonikį. Bet kadangi buvau pramigus, tai į mišką nelindau. 

 

 

Nu psio, likau be mašinos. Išvažiavo mano ištikima mašinikė. Reik skubiai ieškot kitos.

Atsakyti
As vakar savo 1997 il volvo technikine pravariau.Tiesa sakant duju analizatorius jau biski svyravo i nepraeisiu puse, bet jaunas vaikinukas praleido.Benzinas, nelabai pavojinga.O senus dyzelius,kurie cia dauguma laiko tai griezciau ziuri.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 24 liepos 2024 - 11:07

Vilniuj irgi pila nuo ryto...

mano pusėj tai ne. Truputį palijo, bet nedaug. Aštuntą dar nelijo, dešimtą jau nelijo. Lauke buvau kol mašiną bandė ir dokus forminom.

Atsakyti

As vakar savo 1997 il volvo technikine pravariau.Tiesa sakant duju analizatorius jau biski svyravo i nepraeisiu puse, bet jaunas vaikinukas praleido.Benzinas, nelabai pavojinga.O senus dyzelius,kurie cia dauguma laiko tai griezciau ziuri.

mano 87 m. Suzuki Samurai irgi praeina )) bet miestui anas jau netinkamas. Užtat kaime - super.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 24 liepos 2024 - 11:08

attachicon.gifScreenshot_20240724_095918_Gallery.jpgattachicon.gifScreenshot_20240724_095918_Gallery.jpg

veda kaip choleros ir tie veisliniai. Zolotoj drakon, pvz.

Grožis! 😍

Atsakyti

mano pusėj tai ne. Truputį palijo, bet nedaug. Aštuntą dar nelijo, dešimtą jau nelijo. Lauke buvau kol mašiną bandė ir dokus forminom.

Riešėj gerai  palijo, dabar aprimo.

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 07 24, 04:46)
Labas rytas.
Bulgariskos vietines ,dalinai naturalios ,integratyvios gydymo priemones susidorojo su flirtu,pasekmiu kol kas nesimato.Bent jau pragaro karscius pragyveno.
Luety ,jei pasigausi,tau vel bus panikos priepuolis,nes net tokiu problemu neturinciam itaise toki kosuli ,kad net biski baisu buvo.Ir oro trukumas,irgi niekada nepatirtas.Jau norejau galva panardint po juros vandeniu ,bo anas nesimaudo. biggrin.gif Parsiveze visa sita laime is Lenkijos,didelio ,labai didelio renginio.
Tiek ,kad stamas nera labai virulentiskas,nieks geres is vieno mineralinio butelio neuzsikrete.
Blogiausia ,kad sutapo su baisingos elektromagnetinem audrom ir manipuliacijom jomis.Virs juodosios juros buvo didysis komandinis lektuvas.Jis visada mane 4 ryto pazadina ,padla.
Oi ,bobutes jus bobutes ,su savo terbelem peraugusiems vaikeliams.Ar taip save senatveje isivaizdavot?



Nu gal as jau persirgau tuo stamu.?Neduok,Die,vel sirgt,tikrai panikos atakos butu iki mirties.Bjauri savijauta,nei sergi,nei sveikas.Bet kalciau dabar antibus iskarto.
Skaiciau,kad svisi sars virusai nepersiduoda per trecia asmeni.
Del terbeliu,tai cia man malonumas,tik jums pabambu.Kai uzkeliu veja,tuoj visi sulekia.

QUOTE(Acqua Alta @ 2024 07 24, 07:34)
Manau ,kad vienoms yra svarbu jaustis reikalingoms,kitoms ,kaip man,absoliuciai ne.Man geriausia,kai niekam is manes nieko nereikia.Ir as jau pradedu jaust ,kad sita atsipalaidavima galima spinduliuot aplinkiniams biggrin.gif
Gyvenimo patirtis ir aplinkos stebejimo analize rodo ,kad kuo labiau lendi i sikna kam nors,tuo siknos savininkai uoliau ginasi biggrin.gif
Kodel manote ,kad tai vienintele galima bobuciu veikla ir apleidote savo protinius sugebejimus?
Kartais nematerialus paveldas yra svarbiau uz tupinejima aplink vaikelius su kibiru pomidoru.

Turiu ir as ta patirti ir stengiuosi nebesuielgti taip daugiau,nors kenciu nuo to labai,bet isikandu sau i sikna ir tyliu.
Pomidorai kas kita.Pasiuliau,neatsiliepia,ir eikit kakot,tai jie jau zino ir visi ju nori,tik neistaiko i mano pabizdima. biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(saintlina @ 2024 07 24, 08:11)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Dusia37" data-cid="73157138" data-time="1721804939"><div><p>. </p><p>Pomidorų 20 pas mane. Visi vienu stiebu.</p></div></blockquote><p>o va vienu stiebu man nesigauna. Kai atvažiuoju, vis tų stiebų papildomų atsiradę ir man tada jau gaila )))</p>

As irgi vienu stiebu,bet siemet per didyji isskabyma buvau Spain,sunus sake moka isskabyt ir ka,atvaziavus radau ir dviem ir trim,tai lauziau be gailescio,kurie neturejo ziedynu.Turiu apie 25 daigus.Trys is ju vynuoginiai ar kaip jie ten,kur ant vienos kekes gal milijonas ju,citrininiai tokie ir is kur jie atsirado pas mane,ir dar net trys.Visiem labai patinka,bet ju labai daug.

QUOTE(Dusia37 @ 2024 07 24, 08:53)
<p>Proto lavinimu užsiima valdžiukė  biggrin.gif </p><p>Pokyčiai po pokyčiųsmile.gif Vis mokaisi ir mokaisi  cool.gif </p><p></p><p>O šiaip tai mezgėjų protas vis dirba ir dirba smile.gif Ypač tų , kurios kažką naujo bando.</p><p></p><p>Man dar svarbu atrodo emocinė švara. Nepykti , nesirūpinti dievo reikalais , netampyti kaip murzino skuduro praeities nuoskaudų, nebijoti, nebumbėti ir ttt</p>


As mezgu ir klausau video,ar audio knyga kokia.Pas mus,mezgejas dvigubas lavinimasis,matematika ir sciences.

Tiesa,labas rytas... 4u.gif 4u.gif Oras,tai lyg girtas blaivytusi,saule bando nugalet tirstus cepelininius rastus,nu gal pasiseks jai,nes jau pasiilgau jos.
Pas mus ryt lietu dideli zada.Te lyja,svarbu,kad sestadieni but geras oras,mano vyriausio anuko gimke-20!Laikas bega,atsiveze cia 4 menesiu kukuli,o dabar aukstas,grazus,savarankiskas jaunuolis.Aciu,Dievui,kad galiu juos pamatyt juos tokiais graziais.maziausia dar tik 9.Cia Margo-Onyte.
Atsakyti

Mano kaime buvo 10 dienų nelyta . Ir dar karščiai iki 30. Tai visiems augalams atgaiva toks lietus . Pats menkiausias lietus yra geriau už laistymą... Man bent taip atrodo. Po lietaus visi augalai atsigauna. Pila smarkiai , nustoja ir vėl pila... Gal išsipildys seni pažadai 44 mm mano kraštuose ?

Luety laukia saulės, o aš lietaus visada. Mano kaime lietaus trūkumas amžinas...

Atsakyti

Mano kaime buvo 10 dienų nelyta . Ir dar karščiai iki 30. Tai visiems augalams atgaiva toks lietus . Pats menkiausias lietus yra geriau už laistymą... Man bent taip atrodo. Po lietaus visi augalai atsigauna. Pila smarkiai , nustoja ir vėl pila... Gal išsipildys seni pažadai 44 mm mano kraštuose ?

Luety laukia saulės, o aš lietaus visada. Mano kaime lietaus trūkumas amžinas...

Aišku efektyviau už laistymą!

Atsakyti

Sveikos,

Saintrina, tikras drakonas. Super atrodo pomikas.

Pas mus nebais pomidorų. Pavalgymui, bet pavalgymui daug ir sueina. Tiek mes mėgstam, tiek Tėtis nebrokyja.

Agurkų šįryt MB dar pora kibiriokų atvežė, mažesnius į stiklainius sukišau, didesnius suvalgys. Jis juos mėgsta su medumi valgyt arba sirupu. Eina dideli kiekiai. Lietaus sode reiktų, vis dabar retą kartą palyja, bet žolė išdžiūvusi, nupjovė, tai negražiai dabar. Obuoliai krenta.

Aš auginu jau saikingai, kiek galiu. Negaliu, nereikia. Daugiau bus, sukišiu, kitais metais šviežiam valgymui tik auginsiu agurkų, ei auginsiu. Gal sode jau neauginsim, o naujoj vietoj dar neauginsim. Bus kaip bus. Ten žolė iki pažastų užderėjo, traktoriukas pjovė. Molis.

Atsakyti

Sutvarkiau braškių mišką, lapus nuskyniau, prsroviau ko perdaug, nes oernai buvo psliktos likimo valiai, tai bujojo brlen kaip 😃😃😃

Atsakyti