Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Prasitestuojam amžių :

https://www.facebook...206275504124295

Aš dar negimusi ?

O čia dar vienas ...

https://www.facebook...755938851349736

Atsakyti

abejoju )) bet tada gal užteks kokių penkių )))

Netikiu  :D  :P​ 

Atsakyti
Dar labai svarbu rupintis ir protiniu sugebejimu bukle, ne tik fiziniu.
Nors manau ,kad cia sauksmas tyruose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 24 liepos 2024 - 09:42

Proto lavinimu užsiima valdžiukė  :D 

Pokyčiai po pokyčių:) Vis mokaisi ir mokaisi  :B 

O šiaip tai mezgėjų protas vis dirba ir dirba :) Ypač tų , kurios kažką naujo bando.

Man dar svarbu atrodo emocinė švara. Nepykti , nesirūpinti dievo reikalais , netampyti kaip murzino skuduro praeities nuoskaudų, nebijoti, nebumbėti ir ttt

Atsakyti
Persiprasau ,bet mano dievai ir deives manes verge nevadina.
O tu dusia mano emocijas kaip mat autodafe ugnimi isvalytum ,gavus valia. biggrin.gif Rimtai ,tavo SM portretas yra labai radikalios inkvizitores. biggrin.gif
Atsakyti

Pas mane irgi tokios pasodintos. Bet kažkodėl neauga, pūva vos užsimezgusios šiemet. Agurkai irgi jau į pabaigą, pomidorų daug.
Bandžiau snd į mišką įlįsti grybų paieškot, bet jokių šansų. Užpuolė uodai, akliai ir briedmuses, kaip isbadeje. Tai pabėgau po 10 min🤣
Su zaraza tebekovoju, jau visa vaistų sunkioji artilerija į trasą eina, siaubas kažkoks, vidury vasaros šitaip apsirgt 😱. Nu bet lyg ir gerėja po biski. Tik va bijau maudytis, bijau ant vėjo išeit, taip ir pratupesiu pusę vasaros namie 🥲.

Kalciu patręsk cukinijas

Atsakyti

Persiprasau ,bet mano dievai ir deives manes verge nevadina.
O tu dusia mano emocijas kaip mat autodafe ugnimi isvalytum ,gavus valia. biggrin.gifRimtai ,tavo SM portretas yra labai radikalios inkvizitores. biggrin.gif

Nesiginčysiu  dėl inkvizitorės, jei jau taip atrodo tai Tau  esu inkvizitore. 

O taisyti ir valyti tikrai nieko nenoriu  :D  :D  :D  :P 

Atsakyti

Man tai bene skaniausi susikryžminę patisonai 😃

Auga tokie kaip aguročiai apvalaini su daug minkštino, kuris skoniu patisoną primena 😃

Vakar kepau iš tokio cukinijų keksiukus 

Atsakyti

O čia mano vasaros kepiniaiPriedas  20240723_203230.jpg   249,37KB   0 Parsiųsta kartų

 

Receptas iš lamaistas citribinio cukibijų kekso, tik dar mėlynių uždėjau 😃

Atsakyti

Lyja mano kaime  :clap:​ 

Atsakyti

skaniai atrodo keksiukai :super:

kada čia kepiau ir aš. Tik be cukinijų ir su daaug šilauogių. Vieną spėjau paragaut :) 

Atsakyti

Vilniuj irgi pila nuo ryto...

Atsakyti