Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Pomidorų pasodinau 8 daigus, tai pats tas mūsų šeimai, viską suvalgom. Neįsivaizduoju kaip jūs netingit daug augint ir paskui dalint visiems, kam nereikia. Man tai gaila būtų savo darbo 

Pas mane šiemet 20 daigų. Žiūriu, kad vis tiek daug :) tie pomidorai kaip išprotėję auga. Bet aš tik vienai draugei duodu, nes ji labai mėgsta. Sukonservuosiu viską, ko nesuvalgysim. Mažasis mano padažus su tais pomidorais daro, tai eina jie puikiausiai. 

Užtat agurkų...  :blink:  Ir tik šiltnamy, lauke net nesodinau šiemet. Nors ne, du auga prie krapų )) Tik išskyniau sekmadienį, vakar nuvažiavus radau mamikės priskintą kibirą ir dar pati puskibirį priskyniau. Ir skinu mažiukus, piršto dydžio. Kišau į stiklainius iki vidurnakčio. 

Atsakyti
Manau ,kad vienoms yra svarbu jaustis reikalingoms,kitoms ,kaip man,absoliuciai ne.Man geriausia,kai niekam is manes nieko nereikia.Ir as jau pradedu jaust ,kad sita atsipalaidavima galima spinduliuot aplinkiniams biggrin.gif
Gyvenimo patirtis ir aplinkos stebejimo analize rodo ,kad kuo labiau lendi i sikna kam nors,tuo siknos savininkai uoliau ginasi biggrin.gif
Kodel manote ,kad tai vienintele galima bobuciu veikla ir apleidote savo protinius sugebejimus?
Kartais nematerialus paveldas yra svarbiau uz tupinejima aplink vaikelius su kibiru pomidoru.
Atsakyti

Mačiau siužetą apie būsimą Sheerano koncertą. Kad bus virš 100000 žmonių? Tiek telpa Kauno stadione? Ar gal čia per dvi dienas bendras skaičius?

Atsakyti

Labos,

Jazau kaip jau aš noriu būt nereikalinga, bet rapūgos susiranda mane :( Vėl rupgpjūtis durdomas mano ramybės oazėje :(

Nėra pas mane kibirais nors pasodinau apie 60 daigų o gal daugiau, nes sodinu ir veislinius, o jie neveda daug . Jau reikia genėti vėl. agurkų niekada negalėjau pasigirti derliumi, bet jau raugimui pasiruošiau indelius. Tiesa Ingrida jeigu verdi "ne hidrolatą" tai "galvos" puikiai sueina dezinfekcijai stiklainių ir kitų indelių. Tiesa MB ir hidrolatui "nuima galvas".

Dusiuk jeigu rasi barškių daigų padabnesnių pasidalink ką kur radai, man reikia tik 10 daigų, nes braškių beveik nieks nevalgo.

Atsakyti

Manau ,kad vienoms yra svarbu jaustis reikalingoms,kitoms ,kaip man,absoliuciai ne.Man geriausia,kai niekam is manes nieko nereikia.Ir as jau pradedu jaust ,kad sita atsipalaidavima galima spinduliuot aplinkiniams biggrin.gif
Gyvenimo patirtis ir aplinkos stebejimo analize rodo ,kad kuo labiau lendi i sikna kam nors,tuo siknos savininkai uoliau ginasi biggrin.gif

šiaip tai tu teisi. 

Atsakyti
Pas mane siemet irgi nera kibirais pomidoru.Isvis mazai pas ka yra.Net pas tuos,kas ten ziedynus purske,agropleve raisiojo.Tiesa ,gal velyvuju dar bus,tie daigai dar gerai atrodo.Manau aklinai apsukti agro.Nes melionai ir arbuzai po agro uzaugo puikiai.
Beje ,pirkejai intensyviai iesko pomidoru.Neperka kol kas nei burokeliu ,nei brokoliu.
Ir aina jie sikt.Burokus marinatan,brokolius i saldikli.
O baklazanus pirktu,bet tu man gaila.Paciai skanu juos suest biggrin.gif
Atsakyti

Muka, 24 Lie 2024 - 09:46, parašė: Nėra pas mane kibirais nors pasodinau apie 60 daigų o gal daugiau, nes sodinu ir veislinius, o jie neveda daug .
veda kaip choleros ir tie veisliniai. Zolotoj drakon, pvz.


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 24 liepos 2024 - 09:03

Aš ta kuri niekam nereikalinga  :D .

Ir daržovių galiu neauginti ,  nekišti į stiklainius ir tt.

Agurkai miršta pas mane šiemet. Bet kiek jų reikia žiemai ? 5  litrinių marinuotų ? Tie laikai kai darydavau šimtais  praeityje. Ir suvalgydavom. 

Pomidorų 20 pas mane. Visi vienu stiebu.  Ir dar pabarstė žiedus . Bet per akis. Stiklainiams liks... 

Atsakyti

Bobutes,na prisimenam biski savo jaunyste,gal kokiu ideju kils
https://www.youtube....h?v=aUuDORZC7LY

Gizmo kaka )))) 

Atsakyti

Pomidorų 20 pas mane. Visi vienu stiebu.

o va vienu stiebu man nesigauna. Kai atvažiuoju, vis tų stiebų papildomų atsiradę ir man tada jau gaila )))

Atsakyti

o va vienu stiebu man nesigauna. Kai atvažiuoju, vis tų stiebų papildomų atsiradę ir man tada jau gaila )))

Sulauksi mano metų irgi vienu stiebu auginsi  :D  :D  :D 

O šiaip tai ne vnt esmė , o derlingume.

O pas Tave visi pomidorai bele kokio derlingumo  :wub:  :4u:​ 

Atsakyti

Sulauksi mano metų irgi vienu stiebu auginsi  :D  :D  :D

abejoju )) bet tada gal užteks kokių penkių )))

Atsakyti