Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(IngridaB @ 2024 07 23, 07:54)
Laukinės morkos hidrolatas palaiko odos tonusą, elastingumą, labai gerai drėkina, šalina paraudimus ir ramina uždegimus, pagyvina veido spalvą, naudojamas įdegio kosmetikoje arba tiesiog kaip purškiklis prieš ir po saulės vonių. Labai naudingas odos nuraminimui po odos šveitimo procedūrų.
Laukinės morkos hidrolatas ypač gelbėja keičiantis sezonams ar oro sąlygoms.
Gal verta virti?Dabar pats žydėjimas pievoje?

Aš jau distiliavau. Kol savo nedariau, esu ne kartą pirkus aroma-zone kremų gamybai.
Atsakyti
Labutes,

prasidejo pomidoru bumas.Sestadieni kibiras,siandien kibiras,o valgytoju neprisisaukiu doh.gif doh.gif Visada taip.Kitas meta,jei busiu gyva,visom trim seimom paskirsiu po ploteli pomidoru,kad patys priziuretu ir nusiskintu ir rupintusi.Gana yra gana,kaip sako grazuoliukas,gerosios valstybes kurejas. biggrin.gif biggrin.gif O agurku uzmegzta gal kibiras,neauga net sventa diena.Jiem matyt reikia saules,o saule pas mus siemet labai dozuota mazom dozem.Antra diena jos nera,nrs silta 20 silumos.

Cukinijos mano tokios ir turiu pasaky,kad daug skanesnes uz zaliasias.Tik jau labai dozuotai veda,sestadieni dvi,siandien dvi. bigsmile.gif bigsmile.gif Manau su agurkais ir ziemos sulauksiu neparagavus.Bulves labai grazios,buvau pirkus sekla Vilija is sodu asociacijos pardutuves,nesigailiu nei kiek,nuostabiai skanios,dideles,daug,is tokio mazo plotuko valgom iki siol,retkarciais sunui ir broliui pakasam.Is 2 kg maiselio seklos,turbut kokia pusantro maiso prikasem ir dar yra ka kast.Kaip smagu,kai turi savo kazkokiu darzoviu.[QUOTE]vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 23 liepos 2024 - 16:25

O man labai smagu skaityt kai apie savo sodelį rašai  :wub:​ 

Atsakyti

Labutes,

prasidejo pomidoru bumas.Sestadieni kibiras,siandien kibiras,o valgytoju neprisisaukiu doh.gifdoh.gifVisada taip.Kitas meta,jei busiu gyva,visom trim seimom paskirsiu po ploteli pomidoru,kad patys priziuretu ir nusiskintu ir rupintusi.Gana yra gana,kaip sako grazuoliukas,gerosios valstybes kurejas. biggrin.gifbiggrin.gifO agurku uzmegzta gal kibiras,neauga net sventa diena.Jiem matyt reikia saules,o saule pas mus siemet labai dozuota mazom dozem.Antra diena jos nera,nrs silta 20 silumos.

Cukinijos mano tokios ir turiu pasaky,kad daug skanesnes uz zaliasias.Tik jau labai dozuotai veda,sestadieni dvi,siandien dvi. bigsmile.gifbigsmile.gifManau su agurkais ir ziemos sulauksiu neparagavus.Bulves labai grazios,buvau pirkus sekla Vilija is sodu asociacijos pardutuves,nesigailiu nei kiek,nuostabiai skanios,dideles,daug,is tokio mazo plotuko valgom iki siol,retkarciais sunui ir broliui pakasam.Is 2 kg maiselio seklos,turbut kokia pusantro maiso prikasem ir dar yra ka kast.Kaip smagu,kai turi savo kazkokiu darzoviu.[QUOTE]marrow-235e6f7.jpg

Pas mane irgi tokios pasodintos. Bet kažkodėl neauga, pūva vos užsimezgusios šiemet. Agurkai irgi jau į pabaigą, pomidorų daug.
Bandžiau snd į mišką įlįsti grybų paieškot, bet jokių šansų. Užpuolė uodai, akliai ir briedmuses, kaip isbadeje. Tai pabėgau po 10 min🤣
Su zaraza tebekovoju, jau visa vaistų sunkioji artilerija į trasą eina, siaubas kažkoks, vidury vasaros šitaip apsirgt 😱. Nu bet lyg ir gerėja po biski. Tik va bijau maudytis, bijau ant vėjo išeit, taip ir pratupesiu pusę vasaros namie 🥲.

Atsakyti
Anidanda- 4u.gif 4u.gif 4u.gif bet už tai kokia kelionė buvo. blink.gif blink.gif wub.gif Stiprėk,vasarą lengviau bus jėgas atgauti?

Mergaitės iš bazilikų esate virę hidrolatą?Aš gi pavasarį išsodinau nemažai šiltnamyje,kai atsivalgysime tikrai bus sočiai dar,dabar jie šakotis pradėjo.Jokių pesto nevalgome,galvoju,o jei hidrolatą išvirti? ax.gif
Luety,kbirais skini pomidorus?Pas mane dėžėmis jau prasideda.Pažiūrėjau fb pažystama įmetė nuotrauką,oho turguje pomidorai naminiai po 2.5.Galvojau jau po eurą bus.
Atsakyti

Aš irgi galvoju ką su bazilikais daryt. Jaučiu tiesiog užšaldyti reiks, nes šviežių nesuvalgysim tiek

Atsakyti

Pomidorų pasodinau 8 daigus, tai pats tas mūsų šeimai, viską suvalgom. Neįsivaizduoju kaip jūs netingit daug augint ir paskui dalint visiems, kam nereikia. Man tai gaila būtų savo darbo 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 23 liepos 2024 - 19:39
QUOTE(Anidanda @ 2024 07 23, 19:37)
<p>Pomidorų pasodinau 8 daigus, tai pats tas mūsų šeimai, viską suvalgom. Neįsivaizduoju kaip jūs netingit daug augint ir paskui dalint visiems, kam nereikia. Man tai gaila būtų savo darbo </p>

Kažkada veždavau į turgelį,viską išsiparduodavau.Bet viskas buvo mieste.Persikėlėme į sodybą,persikėlė ir 4 šiltnamiai.Vieną ačiū dievui užleidau braškėmis,sau sočiai anksti.Žadu ir kitą užleisti.Kitais metais paliksiu pomidorams vieną šiltnamį.Dar kitame gal arbūzams užleisiu vietą? ax.gif Gaila įdirbtos žemės,žolėmis užleisti. ax.gif Gal vynuogę bandyti paleisti per šiltnamį,kokią šilumos mėgėją? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 07 23, 18:37)
<p>Pomidorų pasodinau 8 daigus, tai pats tas mūsų šeimai, viską suvalgom. Neįsivaizduoju kaip jūs netingit daug augint ir paskui dalint visiems, kam nereikia. Man tai gaila būtų savo darbo </p>

Nu man siltnamyje darbo nedaug,tik laistyt dabar,o ten isskabyt tikrai nesunku.Sunkiausia pasodint,bet tai pavasaris ir koks kaifas.Musu cia gyvenam trys seimos.Brolis ir sunus visi dirbantys,zemes turi tik sodelius,kuriuose augina geles,darzui nelieka laiko,tai as laisva,pensininke ir sodinu mums visiems,tik kad jie balvonai,net pasiimt neisgali.Dar yra brolio sunus su zmona,bet jie vegetarai ir valgo,kaip zvirbliukai.Tai,kai ateina didysis derlius,tada jau esu pikts ant visu ju,kai neprisisaukiu.Nu bet dar nebuvo taip,kad mesciau kur,vistiek pasiima,tik ne ant mano pabizdimo.Sunus siandie Londone,brolis dirba.Teks nuvezt kazkuriam is ju.
O siaip del saves,tai tikrai tiek neauginciau.
Lekiu miegot,labanaktis.
Atsakyti
Labas rytas.
Bulgariskos vietines ,dalinai naturalios ,integratyvios gydymo priemones susidorojo su flirtu,pasekmiu kol kas nesimato.Bent jau pragaro karscius pragyveno.
Luety ,jei pasigausi,tau vel bus panikos priepuolis,nes net tokiu problemu neturinciam itaise toki kosuli ,kad net biski baisu buvo.Ir oro trukumas,irgi niekada nepatirtas.Jau norejau galva panardint po juros vandeniu ,bo anas nesimaudo. biggrin.gif Parsiveze visa sita laime is Lenkijos,didelio ,labai didelio renginio.
Tiek ,kad stamas nera labai virulentiskas,nieks geres is vieno mineralinio butelio neuzsikrete.
Blogiausia ,kad sutapo su baisingos elektromagnetinem audrom ir manipuliacijom jomis.Virs juodosios juros buvo didysis komandinis lektuvas.Jis visada mane 4 ryto pazadina ,padla.
Oi ,bobutes jus bobutes ,su savo terbelem peraugusiems vaikeliams.Ar taip save senatveje isivaizdavot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 24 liepos 2024 - 05:47
Bobutes,na prisimenam biski savo jaunyste,gal kokiu ideju kils
https://www.youtube....h?v=aUuDORZC7LY
Atsakyti

Labas rytas.
Alta,na gi ne gi sėdės tos bobutės nieko neveikdamos? ax.gif Atrodo nors kiek reikalingas jautiesi? mirksiukas.gif
Vešiu po kavos siuntinukus,kviesiu sūnėną pomidorų. ax.gifvartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 24 liepos 2024 - 07:45