Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Muka @ 2024 07 22, 11:35)
<p>Dėl Ukrainai audito senai reikėjo, bet va, kad kraniuko neužsuktu o va tada kas....</p>

O dieve ,jums didesne demencija nei man.Kapitalizme dabar gyvenam,kapitalizme.Ne tik ,kad uzsuks, lieps grazint ka paeme.Ir jau aisku ,kas nusipirks tas skolas biggrin.gif
Atsakyti
Ne kapitalizmas dabar. Kokioje šalyje kapitalizmas ?
Ukraina negavo 50 pr to ką Kongresas paskyrė. B ir kitas B sako buhalterinė klaida rolleyes.gif
Atsakyti

Pajūry gal vėsiau? Tokiu oru kaip pas mus 30 km nuvažiuot jau nelabai faina turbūt būtų.

Buvo 21-23 ir vėjelio buvo. 

Ryte net reikėjo striukytės.

Atsakyti

Dusia, vakar į Depo pavyko nulėkt puikiai, nereikėjo važiuot tolyn, per viaduką važiavom - atidarė.

Karšta... Vakar siaubinga karšta buvo, prilaistėm šiltnamį, daržo agurkus. Su pomidorais šiais metais nekas - per langus kai lietus davęs, pomikai parudę po jais, karštis išsterilizavęs žiedus - jie tokie šįmet be mamos. Bet agurkų pakankamai, jau 50 stiklainių rūsy, o ir šviežiais apdalinti visi. Dabar banga gal kiek apmažės, nes vieną gabalą erkutė užmatė ir išbujojo. O burokėliai, reiktų jums nufotkint - tuščia lysvė :), kur išdygo, stirnos nugraužė :)

Žolėm viskas apėjo, nes per atostogų savaites lietaus padavė ir šilumos, o mano ranka dešinė dar nelabai veikia - pas traumatologą reik, su sausgyslėmis netvarka, kažką prisidirbau.

Atsakyti

Pou žinosiu dėl Depo... senai Kaune buvau. 

Atsakyti

Mes jau vakar buvom nusiteikę aplink važiuoti ir nustebom, kad nėra kamščio. Turistines kėdes Depo atsinaujinom.

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 07 22, 08:44)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kavasucitrina" data-cid="73156887" data-time="1721587911"><div><p>Kodėl tu jo pati nevedžioji? Tikrai labiau klausytų, nu... vartotojo įkelta nuotraukaMano dukra be jokių ten labai mokslų bernę vedžiojo, nu ir visai gerų įvertinimų gaudavo.</p></div></blockquote><p>su mano šuniu yra problema. Kai jį vedu aš, jis būna labai laimingas ir uodegą užriečia ant nugaros.  Kas yr negalima ir iškart gaunam mažesnį įvertinimą. Pas jį anatomiškai uodega įstatyta truptutį per aukštai ir iš džiaugsmo pakyla  tiek, kiek pagal standartą nevalia. Kai veda svetimas, jis tos uodegos neužkelia ir viskas puikiai būna. Šiaip turi jis jau titulus susirinkęs ir esu numojus ranka į tas parodas. Bet čia pagaliau davė leidimą pasirodyti darbinėj klasėj, ko aš laukiau jau tiek metų. Jis vienintelis kolis Baltijos šalyse ir Lenkijoj turintis darbinį diplomą, o pritaikyti jo nė vienoj iš šitų šalių nėr galimybės. Va čia pirmąkart gavom progą. Dėl to ir labai laukiau šitos parodos. </p>

Ai, nu tada aišku. Gaila...
Atsakyti
Jis vienintelis kolis Baltijos šalyse ir Lenkijoj turintis darbinį diplomą, o pritaikyti jo nė vienoj iš šitų šalių nėr galimybės. Va čia pirmąkart gavom progą. Dėl to ir labai laukiau šitos parodos. </p>
Skamba pazistamai ,kai tavo diplomas tampa nereikalingu.Suniui siulau emigruot.Pas mus yra aviu ,beigi ozku bandos.Sunkiai nuo globalistu apgintos biggrin.gif
Atsakyti

Lietuvoje avis globalistai įveisė? Prie sovietų tai buvo  Šeduvoje. O dabar kiek avių!!!

Mano kraštuose javapjūtė. Ilgai vakar kūlė, Rasos nebuvo vakare. Paryčiais tik atėjo, su Aušra kartu... išdykėlės :D  :B 

Atsakyti

Suniui siulau emigruot.Pas mus yra aviu ,beigi ozku bandos.

aik tu, į tokį karštį??  Jei emigruot, tai gerokai šiauriau ) 

Atsakyti

aik tu, į tokį karštį??  Jei emigruot, tai gerokai šiauriau ) 

Velsas, sako ten avių daugiau negu žmonių. Teko būti, bandos tikrai didelės. Ir dar Norvegija... kalnuose vien avys... tikriausiai pavasarį paleidžia, rudenį pasiima?  Slovakijoje gano, yra bandos ir piemuo. O Norgėj pačios sau gyvena.

Atsakyti
Saintlina,ta karsti atperka tai kad silciau kitais metu laikais .Nereikia tiek zieminiu batu ,rubu,nereikia tiek daug kurenti.
Atsakyti