Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Muka, šiaip labai suprantu. Mano Tėvų ta šeima, kuri visiems giminėj padėjo, sprendė, pas mus labai mėgo visi svečiuotis. Dabar kažkaip mano šeima. Tik tiek, kad aš kai jau per daug, moku pasakyt, kad per daug ar paskirstyt įsipareigojimus.

Muka, tavo vyrui tikriausiai dar visas stresas mazge, kai pradės atsilaisvint mazgas, pagerės miegas. Išėjus artimam, visuomet kyla ir savigrauža, ir ilgesys, aibė jausmų. Laikykitės ❤️

Atsakyti
Pastoviai organizuot balius nera jokie isipareigojimai ar religiniai ,etiniai ar dar kokie paprociai.Tik ispindejimas.Tarmiskas zodis reiskiantis asmens nora turet geriau nei yra ,kitu saskaita.
esamos polytines padeties iliustracija
https://www.youtube....h?v=kzdbwQxQEdg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 19 liepos 2024 - 09:33

Man tai normalu , kai vaikai rūpinasi senais sergančiais tėvais...

Aš laksčiau pas savo sergančią mamą. Nei vieno priekaišto negirdėjau iš MB. Gamino vaikams pietus  ir tt . Ir jis taip pat , naktim  ligoninėje sėdėdavo ... Išgyvenau.

Atsakyti
Ziurekit ,chot@bychius grizo
https://www.dailymai...home/index.html
Atsakyti
Alta,googlinausi apie ta natto kultura,nes nezinau,kas tai yra.
Tu naudoji pirkta ta kultura ar kazkaip pasigamini,paaiskink placiau,jei nesudarau sunkumo tame.Ir atsiprasau uz savo nesupratinguma,bet yra posakis,gyveni,mokaisi ir durnas mirsti. ax.gif ax.gif
Atsakyti
Man ta kultura dave kinai ,ju restorane.Paskui tesiog ji gyvena pas mane.Taip pat ir miso .Bei vietiniai stamai.Manu ,kad visi natto ,miso ir buvo tie veiksniai,kodel japonai isgyveno po branduolinio bombardavimo.Musu amziaus zmones labai turetu naudot tuos fermentus,nes senstant organizme ju mazeja.
O kultura atrodo taip- trilitris su salotom ir morkom su sia kultura pas mane saldytuve biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 07 19, 12:19)
Man ta kultura dave kinai ,ju restorane.Paskui tesiog ji gyvena pas mane.Taip pat ir miso .Bei vietiniai stamai.Manu ,kad visi natto ,miso ir buvo tie veiksniai,kodel japonai isgyveno po branduolinio bombardavimo.Musu amziaus zmones labai turetu naudot tuos fermentus,nes senstant organizme ju mazeja.
O kultura atrodo taip- trilitris su salotom ir morkom su sia kultura pas mane saldytuve biggrin.gif

Aciu,tai pirminis variantas nepasigaminsi pats,reikia ji is kazkur gaut?
Papildyta:
Isimetus i paieska,ismeta daug visokiu,milteliu pavidalu ir ne.Galima pirkt ebay,amazon,tik nezinia,kiek jie tikri?
Papildyta:
https://www.ebay.co....vxoCUeUQAvD_BwE

Pvz,sitie?
Atsakyti
Na taip ,cia gi kaip mieles.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Jūms nepatinka lelijų kvapas?O aš stengiuosi vis praeiti pro šalį,koks kvapas. wub.gif wub.gif
Sodas jau kvepia alyviniais obuoliais. wub.gif Atvažiavųsi viešnia kvepino į ranką paėmųsi alyvinuką.Senoviniai dar labai kvepia. wub.gif wub.gif

Nuėjo siuntinys per parą.Gerai,reikės vidury savaitės siūsti vėl,obuolių dar pridėsiu.Gerai būtų iš alyvinukų obuolių pyragą išsikepti,tingisi. ax.gif Avietiniai,konfietnąją irgi skanu jau valgyti. ax.gif
Atsakyti
Vakar dar rodė trečiadienį-ketvirtadienį lietų.Šiandien jau tik 29 dieną rodo lietų.
Šakės apie grybus tik pasvajoti,viską laistyti.Medžių neprilaistysiu,krenta obuoliai,slyvos. bigsmile.gif
Atsakyti

Man lelijų kvapas laidotuvės... tai net pykina nuo jų kvapo.  

Atsakyti

O man patinka kaip kvepia lelijos :) 

Į laidotuves daba praktiškai vien rožes neša, tai tokių asociacijų nebekyla

Atsakyti