Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Kai Dievas dalino saiką, kaži kur aš buvau? Nuvažiavom į trešnių ūkį į akciją 'Prisiskink pats'. 12 kg prisiskyniau. Dabar žiūriu į tuos kibirus ir mislinu, ką su anom daryt ))) į šaldiklį musėt dėsiu. 

Atsakyti
As jokiu fruktu nebekonservuosiu,siandien baklazanu chatnio 10 litru uzsukau.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 07 18, 16:26)
As jokiu fruktu nebekonservuosiu,siandien baklazanu chatnio 10 litru uzsukau.

Jei negaila, pasidalink, prašau, receptu. Net neesu girdėjus apie baklažanų čatnį.
Atsakyti
Labas rytas.
Is esmes chatniai yra tos darzoviu mixturos,kuriose vyrauja garstyciu grudeliu prieskonis.
Kadangiu priaugo papriku ir baklazanu ,tai chatnis toks.
Paprikas su svogunais ,cesnakais ,buvo keli susnos pomidorai,kepame viename puode.Kitame puode kepame numirkytus baklazanus,gana stambiai pjaustytus.As numirkau baklazanus per kelis vandenis,tada jie buna labai skanus.Kai turinys sumazeja ,kad galima sumest i viena puoda ,sumetame.Dedame prieskonius- vakar dejau granatu skysti ,ten granatu sultys su cukrum,galima det medu,acta,druska,pipirus grudeliais,lengvai aptraiskau,ir 100 g garstyciu grudeliu ant mazdaug 10 litru puodo gaminio.Tai gana daug.As dar pamirkau grudelius.Ai darzoves kepame aliejuje,ant to puodo mazdaug 300g iseina.O triukas toks,reikia atausint biski,tada paragaut ,gali paaisket ,kad preska,tada dadet ko truksta- cukraus,druskos acto ,vel uzvirt ,tada i stiklainius ir uzsukt.Hermetiskai.
Labai skanu su pastetu,suriu,lasiniais biggrin.gif
Siandien sparaginiu viedra priskyniau.Tesiog apvirsiu ir saldysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 19 liepos 2024 - 07:52
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Šparagines apverdate?Žalias šaldau,kaip tik eisiu skinti.
Du baklažanai užaugo,ant dviejų daigų,stebuklas.
Saintina su kauliukais šaldysi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 19 liepos 2024 - 08:04
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 07 19, 08:50)
Labas rytas.
Is esmes chatniai yra tos darzoviu mixturos,kuriose vyrauja garstyciu grudeliu prieskonis.
Kadangiu priaugo papriku ir baklazanu ,tai chatnis toks.
Paprikas su svogunais ,cesnakais ,buvo keli susnos pomidorai,kepame viename puode.Kitame puode kepame numirkytus baklazanus,gana stambiai pjaustytus.As numirkau baklazanus per kelis vandenis,tada jie buna labai skanus.Kai turinys sumazeja ,kad galima sumest i viena puoda ,sumetame.Dedame prieskonius- vakar dejau granatu skysti ,ten granatu sultys su cukrum,galima det medu,acta,druska,pipirus grudeliais,lengvai aptraiskau,ir 100 g garstyciu grudeliu ant mazdaug 10 litru puodo gaminio.Tai gana daug.As dar pamirkau grudelius.Ai darzoves kepame aliejuje,ant to puodo mazdaug 300g iseina.O triukas toks,reikia atausint biski,tada paragaut ,gali paaisket ,kad preska,tada dadet ko truksta- cukraus,druskos acto ,vel uzvirt ,tada i stiklainius ir uzsukt.Hermetiskai.
Labai skanu su pastetu,suriu,lasiniais biggrin.gif
Siandien sparaginiu viedra priskyniau.Tesiog apvirsiu ir saldysiu.

Labas rytas,
Ačiū. Reikės bandyti. Tik kiekiai pas mane maži.
Šparaginės, nežinau kodėl, mums šaldytos neskanu. Matyt nemoku teisingai užšaldyti.
Atsakyti
Labas rytas,
AA yra tu knaipiu, bet, kad jus žinotumėt kiek sveikatos ir energijos padėjau dėl gedulingu pietų… žmonių kiekį skaičiavo visas tris dienas, nors iškart pasakiau kiekį… toks darbas buvo daromas doh.gif …. viskas yra taip sutirštinama blink.gif ai padarysiu bus man ramiau.
Dusia žinau, kad reikia nuošaliau laikytis, bet dabar jau sunku nujunkyti nuo patogumo, nes jeigu koks nesklandumas iškart į mane abi žiuri verysad.gif anksciau senelis buvo o dabar aš verysad.gif.
AA aciu už išsamų receptą smile.gif
MB nemiega …gal tikrai gamta padės ..
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti
Siaip tai apverdant reikia idet cukraus druskos ir sodos.Cia vietiniu triukas.Pavirt kokias tris minutes.As dar paskui natto kultura uzkreciu ir palaikau pora valandu ,tada dedu i saldikli biggrin.gif
Papildyta:
Mukute ,ateis pergales pries visuotini kretinizma diena.Bet reikia kovoti.Nereikia nuspresti,kad viskas turi but gaunama lengvai.Den pobedy,kak on byl ot nas daliok
https://www.youtube....h?v=8T4e0awHYB4
Atsakyti

Saintina su kauliukais šaldysi?

Su kauliukais. 

Atsakyti

Pas mus vėl epopėja su malkom.. nors tų malkų minimum penkiems metams yra.  Bet buvo privežta keli miškovežiai rąstų. Mamikė netrevodama pasisamdė pjovėją, supjovė kulbelėm. Dabar viskas - reik kapot, nuo ryto jau spirga, reik malkas tvarkyt. 

Atsakyti

Labas rytas,

Ingrida, visad blanširuoju šparagines. Kokio tai nuodo yra pupelių ankštyse , netgi šparaginėse jo kažkiek lieka. Blanširuojant dingsta. Taip skaičiau . Ir  kažkada , kai tik pasirodė šparaginės pupelės taip mane mokė... Tarybiniais laikais neaugindavo mano kaime. Nebuvau ragavus.

Ate , aš nelabai jaučiu skirtumo - šaldytos ar ne ... Man šaldytos tinka į daržovines sriubas ir troškinius. Vėlai sėjau, gal birželio pradžioje , prastos šiemet, bet jau mačiau kad pietums yra. Gaminsiu  šiandien manau. Pasikasiu savo gražiųjų bulbų :) O tai vis gaila :D , tokios gražios šiemet. Bent jau viršūnėlės tai tikrai gražios.

Mukute, aš irgi turiu sūnų ir dukrą... Jei kokia nelaimė , visada labiau žiūrėčiau į sūnų . Jis taigi vyras. 

 Leisk savo Brangiausiam išsispręsti šeimos reikalus pačiam ...  Gali padėti jei parašys . Bus visiems lengviau.

Kaip man patiktų vaikų antros pusės, aš visada slapta džiaugiuosi , kai jie atlekia  pas mane vieni . Taigi smagiau pasipiurpiam, jie mano kūnas ir kraujas . 

Iš patirties sakau , jei kada ir buvo man kažkokie "namiokai " iš MB šeimos , visada gražiai paprašiau išsispręsti tuos reikalus su Brangiausiu. Kaip ir MB neleidžiu kištis į mano šeimos reikalus.

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 19 liepos 2024 - 09:07
As tai supratau ,kad tie zmones pastoviai reikalauja balius daryt.Baliu organizavimas nera reikalinga pagalba ar butinybe.Ai ,kur cia mums ponu ismislus suprast biggrin.gif
Bet atrodo ,tai tikri isputejeliai.Tarmiskas zodis reiskiantis nevykeli,luzeri,neorganizuota pilieti.
Atsakyti