Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Šiandien šlangos į rankas ir laistymas.Normalesnį lietų rodo tik trečiadienį. blink.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Atvėso , tik 25 šilumos žada. Man užteks  :P .

Reiktų ir mums savo miškelį patikrinti  dėl vovieruškų , gal ir pas mus  ima dygti ? Lyg lijo ...

 

Luety su Tavo diena  :4u:  :wub:  :birthday2:​ 

Linkiu daug džiaugsmo, smagumo ir šilumos!

 

Priedas  b05260f6c36e91ae1220625e9fa8a523.jpg   16,26KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Nu jau dėl voveruškų į mišką neisiu. Nevertos vargo. 

Pas mus naktį lijo, iki pat ryto. Galvojau česnakus gal raut, bet šlapi labai. Turbūt reik dar palaukt? 

Atsakyti
Luety,
Tegul kiekvieni ateinantys metai atneša Tau išminties, ramybės ir džiaugsmo. Tegul ši diena atneša Tau dalykus, kurie priverčia Tave šypsotis. Su gimtadieniu.
Atsakyti

Kokius fainus grybukus Ingrida renka  :wub:​ 

Atsakyti

Luety,.su baliaus diena!!!  :birthday2:  :dovana:  :clap:  :alc:  :mamontovas: daug tau saulės, laimės ir giedro dangaus! 

Atsakyti

Labas rytas,

Luety mieloji tu mūsų mezginių fėja wub.gifsu gimtadieniu tave birthday.gifMylėk ir lepink save, leisk sau nukrypti nuo standartų, šildyk savo šypsena visus, kurie yra šalia.Tris kart valio valio vaaaaalioooo :wub: 

Grįžome, kažkaip išsibarsčiusi jaučiuosi....MB griežtai pasakė, kad važiuos į sodybą, senai suplanuota su draugais, pasakė, kad jo tėvo mirtis neturi liesti draugų ir jų planų, nesiginčyjau....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 18 liepos 2024 - 08:08
Labas rytas.Mukute ,tai teisingas poziuris.Mirusieji tikrai nenori kad ju artimieji kankintusi,gedetu,sau kazko atsakytu.Man labai patinka ,kai mirus plojama ir minimi geri mirusiojo darbai.Kai sakomi tostai,geriamas vynas ,minimas nematerialus palikimas,na materialus irgi,kai nesiojami balti ,zali ir violetiniai rubai.Tiesa savo drauges bulgares nenesiot juodu sintetiniu rubu per gyva pragara taip ir nepavyksta itikint biggrin.gif Net padovanojau balta maike ir sijona.Ai nasle ji tapo pries 10 metu,bet kiekviena sestadieni eina i kapines.
Jei zmogus jaucia ,kad turi kazka daryt ,tegu daro.
Luety ,sensti?
Linkiu praplest akirati , biggrin.gif geografiskai,kulturiskai ir kulinariskai biggrin.gif
Muka,pradek sportuot ,subine jauciu ,prireiks geresnes formos.
Atsakyti

Luety, su gimtadieniu, Brangioji❤️ Linkiu stiprios sveikatos ir gyvenimo pilnatvės 😘

Kaip dėjom į akį iki 10.30... Va ką reiškia gtynas oras ir ilgi pasivaikščiojimai 🌞

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 07 18, 09:46)
<p></p><p>Kaip dėjom į akį iki 10.30... Va ką reiškia gtynas oras ir ilgi pasivaikščiojimai 🌞</p>

Nepamenu kada iki tiek esu miegojųsi? ax.gif
Gal nebe gerti nuo spaudimo,jaučiu miegan traukia,pasimatuoju 103/57,pulsas normalus 68?Čia po tabletės,parėjus valanda su trupučiu.
Palynojo vos vos.
Atsakyti

Ingrida, ir aš nepamenu. Vakar virš 10 km pasivaikščiojom, vėlokai gult nuėjom, gal dėl to... Vyras išvis nemiegalius, 5  rytą dažniausiai keliasi.

Atsakyti

Nežinau kodėl man kaime irgi ilgai miegasi , iki 7-7,30, kai Kaune retai iki 7 iš miegu. 5,30 -6 jau gyva . Tyras oras ? Paukštukai ir svirpliai lopšines niūniuoja ? Nors einu gulti panašiu laiku.  Va ir nelieka laiko pamegzti  :D . Labai produktyvus laikas rytas mezgimui . Kol reikia jungtis kompą.

Mukut  :4u:  Taip geriau :wub: . Blogai kai žmogus po tokių dalykų užsidaro , nieko nebenori .

Dėl rūbų ir tt- neturiu nuomonės. Aš kai kuriu dalykų laikiausi po mamos mirties. Nes žinojau , kad kai buvo gyva, jai tai buvo svarbu ...  

Atsakyti