Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Grįžome namo ,pykina abu,gal šilumos smūgį gavome?Tai gi dirbome kaip jauni. mirksiukas.gif
Vežėme su mikroautobusu į didelių gabaritų aikštelę šiukšles

o tokie darbai niekaip negali palaukti vėsesnės dienos? Kodėl taip netausojat savęs?.. 

Atsakyti

Labos gaivų rytą. Gerai šniojo naktį lietaus, su rimta perkūnija. Smagaus tokio, vasarinio.  Jei tyliai sėdi kieme tai girdi kaip žolė auga. Ir amerikonkos darže dygsta. Saitlina dėkui už pomidorų rekomendacijas. Puikūs, jau paragavau.

visiškai negaivus Vilniuje. Nors lijo naktį ir iki penkių ryto, bet lauke tvanku. 

O kokius aš ten rekomendavau?.. ))) 

Atsakyti

Ir kas cia pas jus per karsciai.Va pas mus tai karsciai+40C jau savaite laikosi.Ir nieko,kazkaip adaptavomes

užtenka mums ir tokių, mes dar nesiadaptavom :) 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 07 17, 08:18)
tokie darbai niekaip negali palaukti vėsesnės dienos? Kodėl taip netausojat savęs?.. </p>

Tai,kad suplanuotos jau beveik visos dienos. ax.gif Dabar labai dėkinga,svečiai trys dienos,nieko labai neišeina dirbti sodyboje,tai taip ir gavosi tie darbai.Šiandien vėsiau važiuosime vėl.Bet už tai minus du kg,virš 10000 žingsnių. ax.gif
Noriu grybauti,tik mažoka pas mus lietaus grybams. ax.gif
Atsakyti

30 vakar  ir 19 ryte didelis skirtumas. Ir saulės nėra mano kaime. Gal dar lis ? Nors nežada. Vilniuje visad šilčiau  :P​ 

Rekomendavai   iš Jūsų sodui, Purpurina ir Bolzano.

Atsakyti

Ingrida, o Jums neina kokios tvoros pasistatyti nuo svečių ?  Ar gyvatvorės pasisodinti greitai augančių augalų ? Bent jau vasarą žaliuojančios ?  Žiema taigi darbų kieme nedaug . 

Ir jiems smagiau ir Jums gerai būtų , kad nematytumėte vieni kitų.

Tokiu oru kaip vakar  reikia dirbti ryte ir vakare, o dieną pasidaryti siestą. Netgi mano vaikystėje , kai dar karščių nebūdavo iki + 30, mano baba šiltą dieną neleisdavo daržų ravėti nuo 3 iki 5. Liepdavo būti pavėsyje ...

Atsakyti

Labas rytas, 

Pajūry buvo labai stiprus vėjas, liūtis, griaudėjo, žaibavo,- atvėso. Buvo baisiai tvanku, vis jūroje kiurksojom.

Ingrida, man tai svoris nekrenta. Prieš porą dienų gerokai virš 20 000 pritapsėjom, padus net skaudėjo. Ištvermė didėja man vaikštant. Gal kai taip karšta, mažai geri. Svoris krenta ir akysčių sąskaita.

Atsakyti

30 vakar  ir 19 ryte didelis skirtumas. Ir saulės nėra mano kaime. Gal dar lis ? Nors nežada. Vilniuje visad šilčiau  :P​ 

Rekomendavai   iš Jūsų sodui, Purpurina ir Bolzano.

tai išties, šitie puikūs :) Bolzano jau gal metų dešimt būtinai kasmet sodinu. Purpuriną pernai atradau, labai labai patinka. Dar kasmetiniam sąraše būtinai yra Corazon ir Korol Sibiri. Kiti gali varijuoti.

Atsakyti

man tai svoris nekrenta. Prieš porą dienų gerokai virš 20 000 pritapsėjom

man irgi, nors tapsiu ir tapsiu :)

aišku, mano atveju tai ir užkandžiaut mažiau reiktų, ne vien tapsėt :) 

Atsakyti
Karstu oru gi isijungia apsauga nuo perkaitimo,padideja vandens kiekis kune,na kaip auto,ausinimo sistema.Pasikeitus orui visas atliekamas skystis pats iseina,boba palengveja trim kilais .
Ingridos sodyba yra sodyba kaime, o ne negyvenamoje saloje.Ir visas tas konsumerinis individualizmas jau sugriuvo ,po metu po kitu ir Lietuvoje apsireiks biggrin.gif Vel busit kolektyvizuoti bloguoju budu.Mes jau aparatus tam pagaminom
https://fakti.bg/bul...-v-burgas-video
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 17 liepos 2024 - 09:12

Dabar ėdimo laikas vaisių ir uogų . Abrikosai , saldiniai obuoliai , agrastai , avietės, šilauogės. Ir vėl iš naujo :)  vakar tai nei maisto nesinorėjo, gyva buvau ant angliavandenių. Atsivalgyti reikia iki kitos vasaros. Mieste stengiuosi nepirkti  purkštų vaisių . Man viena alergologė sakė , jei labai nori Ispaniško apelsino , gali  užsidėti kaukę, apsimauti pirštines ir nusilupti ... Valgyti nerekomenduoju  :D  Tai apie svorio kritimą net nesvajoju . Tą 10 000 žingsnių sutrepsiu sodyboje dažniausiai . Tai nedaug , 7 km+-?

Atsakyti

Labu.

Anidanda, pasidaryk testą.

Anyta dabar Covidu serga, bičiulė prieš porą savaitčių sunkokai prasirgo. Cirkuliuoja, zaraza.

Pajūry oras ok.

Mano brolienė serga ir labai bjauri savijauta sakė...

Atsakyti