Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO


Pradėjau derybas su draudėja,reikia nufotografuoti šiandien ką padarėme gero namui.Kai taip aplinkui viesulai siaučia,reikai drausti,pyktis praėjo. biggrin.gifmirksiukas.gif

draudimo kaina irgi iškart pakils :)

Atsakyti

 

Katė visai sulaukėjo kaime  :)  Ty turi būti triobos durys atidarytos, o ji guli ant kilimėlio prie durų i vėpso į kiemą kaip teliką  :D . Tada prilenda musių , MB pyksta ant katės  :blink: . Iš kur musių mano kieme nežinau , gyvių jokių nėra.  Neturiu ramybės  net kaime   :D  :P​ 

uždėkit tinkliuką ant durų, toks su magnetais per vidurį - praeini, ir  vėl sukimba kraštai. Aš kaime užsidėjau, labai patogu. Ant langų irgi tinkliukus susidėjau. Nei musių, nei uodų. Ir katė matys viską ))

Tokio tipo. Aš Senukuose pirkau. Lipdukais prisiklijuoja prie staktos, nereik nieko prisukinėt ar pan.

https://trenk.lt/pri...dQaApK5EALw_wcB

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 16 liepos 2024 - 07:58
O ta musė dar nubunda ryte ir pradeda zvimbti. bigsmile.gif bigsmile.gif Stengiuosi iš vakaro pagauti,kokią prasmukusią.Kur tau nebus musių kaime?Tik palik obuolių sutraiškytų traktoriumi,neduok dieve,pilna musių atsiranda. blink.gif Prie kelio krenta mažutės kraiaušės,kur ten surinksi,pilna zvimbančių. ax.gif
Mūsų kaimo katinas įprato,eiti miegoti vakare į ūkinį nakčiai ryte įsigudrino išlysti.Pagailiu vis prieš audras.
Atsakyti
Labas rytas.
Aha ,noreciau but Lietuvoje su visom musiom.Bet atvyksiu tik spalio men.Dabar pas mus kromeshnyj ad XXXL.Dvi savaites +40C .Rupinames ,kad smegenu baltymai nesusikoaguliuotu.
Beje ,pasigavau gera ir gana eko ideja ,kad neuzdetu baudos uz zoles deginima ar pan ir dumu nebutu,tesiog praeit su kiaules svilinimo lietlempe.Ugniasvaidziu.Siaip galvoju ir pigiau uz visus chemikalus nuo uodu ,musiu ,herbicidus.Pas mus yra laikotarpis ,kai leidziama vynuogynus padegt,sanitariniais tikslais.Taip ir vadinasi ,sanitarinis padegimas.
Vakar juroje vanduo nustebino,daug suresnis ir toks svarus ir skaidrus.Turbut kartu su karstu veju atejo ir vanduo is vidurzemio juros,o zeme biski asi patiesino biggrin.gif Saturnelis ,bande lakti kaip visada ,tai kosejo nuo pirmo gurksnio.Teko palakti restorano nuoteku biggrin.gif
Atsakyti

Dėkui Saintlina. Kažkada buvau tokį  pirkusi , eisiu ieškoti kur padėjau .

Atsakyti

Dabar pas mus kromeshnyj ad XXXL.Dvi savaites +40C .

siaubas koks.... vargšas Saturnėlis..

Atsakyti

Kokios gražios cukinijos. wub.gifwub.gifNesu tokių auginus.Pas mane tradicinės. ax.gif
Man gerai,dalinu svečiams.Bet žiopliukai kepė šašlykus,gi suverk su mėsa ant iešmo,ne ,tingi ? ax.gifDabar atvažiavo trims dienoms,gal tikrai sunaudos?
Metėme reklamą,kad nesivežtų agurkų,pomidorų,pavaišinsime. mirksiukas.gif

Labai skanu keptos ant grotelių.

Tik reik supjausčius riekelėm padruskint ir palaikyt porą val psmaišant vis, tada skystį nupilt ir čiut aliejaus.

Atsakyti
MB susikarpė tinkliuką su lipdukais ir ant langų susidėjo.Mano pusėje dvigubi dar langai,šiemet būtinai iki žiemos pasikeisti.Tai nėra patogu tinkliuką dėti.Langą atsidarau tik vakare,šiąnakt per naktį laikiau,bet nepriskrido nieko labai.Uodų jau nebėra.Namuke uždėjome miegamojo durų tinkliuką,tik niekas nesinaudoja durų atidaryti,patogiau kondicionierius. ax.gif

Karšta nuo ryto,o planuose garažą dažyti žolę pjauti teritorijoje. ax.gif
Atsakyti

Nekeptų cukinijų salotos irgi labai skanu. Plonai su tarka, krapų , aliejaus , modenos actuko. 

Iš cukinijų gaminusi labai daug ... pradedant nuo cukinijų makaronų, iki makaronų ( tikrų) su cukinijomis.

Žiemai užsiauginu paršų  iki Kalėdų valgau :)  Stovi puikiai . Troškiams ir sriuboms gerai.

Kažkada marinuodavau su ciberžole. Kai dar konservus labiau valgydavom. Va ko nemėgdavo  nei aš nei šeimyna, tai jokių saldžių cukinijų.  Šokoladinį pyragą su cukiniją valgė kolegos :ax: .

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 16 liepos 2024 - 09:05

Nekeptų cukinijų salotos irgi labai skanu. Plonai su tarka, krapų , aliejaus , modenos actuko. 

Iš cukinijų gaminusi labai daug ... pradedant nuo cukinijų makaronų, iki makaronų ( tikrų) su cukinijomis.

Žiemai užsiauginu paršų  iki Kalėdų valgau :)  Stovi puikiai . Troškiams ir sriuboms gerai.

Kažkada marinuodavau su ciberžole. Kai dar konservus labiau valgydavom. Va ko nemėgdavo  nei aš nei šeimyna, tai jokių saldžių cukinijų.  Šokoladinį pyragą su cukiniją valgė kolegos :ax: .

Mano šeimyna valgo keksiukus tiek šokoladinius, tiek citrininius.

Atsakyti

Aš dar padarau po kelus stiklainius saldžiarūgštės cukinijų mišrainės su paprika. Tinka greitam vištienos yroškinukui žiemą, o šislaip irgi auginam iki sunokimo ir yada laikosi iki vasaros 😃

Atsakyti

Sveikos🌷. Kepat?🥵 pas mus 29, žiauru.

Pasigavau kažkokia zaraza kelionėj, penktą dieną jau sergu, vidurvasarį gerkle, sloga, kosulys, herpes, žodžiu visai ne kas. Vakar dar atidirbau leisgyve, šiandien pasiėmiau išeigine, bet rytoj vėl reiks dirbt, sunku🥺

Atsakyti