Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Mums tai tradicinis labiau, nes vaikai krapų nevalgo 😁

aš vaikystėj irgi nevalgiau. Bet pamenu, kaip vienąkart baba sriubą išvirė, o krapus smulkiai smulkiai supjausčius buvo. Sakau - nevalgysiu su krapais. O ji - čia gi ne krapai, čia aguonos. Ir apgavo, suvalgiau )))) 

Šiaip ta baba žiauriai skaniai gamino, tai atleistina už apgavystę :) su svogūnais irgi bandė apgaut ne kartą, bet su tais nepaėjo ))

Atsakyti

Dusia, o kokius moliūgus augini?

Man jie tik rudenį valgomi. Paskui nusaldėja ir psio, man nebeskanu. Tai aš jų visai nebesėju. Mamikė kokių nors pasisėja, paskui kažkiek kartų sriubos išsiverda, o kitais vištas šeria.

Hokkaido tipo , arba muskusiniai .

Pirmieji faina , kad mažiukai. Nesimėto prapjovus, nereikia tyrės gaminti .

Atsakyti


Labas rytas,

Mukute,TB uzuojauta giliausia,o ir visai jo ir tavo seimai.
Zinau,tik kad yra nestukiu dulos,apie kitokias negirdejus.



QUOTE(IngridaB @ 2024 07 15, 10:53)
Bent lauke-ramu.Bijojau eiti žiūrėti,kai su mama vakar kalbėjome telfonu,ką ji rado sode. ax.gif Na šiltnamyje tiek nepriaugs iš tiek daigų.Ne kasdien skinu. ax.gif

Lauke net virpa oras virš kviečių.O akliai,kad puola. blink.gif

Sumaišiau telefonų numerius,ateina man žinutė,kad atėjo siuntą omniva,dukrai,kodas. biggrin.gif  biggrin.gif Matysime kaip sūnui nueis? biggrin.gif  biggrin.gif Nu pensioninis amžius jau tikrai,Luety nekreipk dėmesio,čia aš apie save. ax.gif Jau bijau tų aferistų,vakar atėjo žinutė,kad siunta užstrigo muitinėje. blink.gif  blink.gif O į namuko puslapį ištisai aferista rašo,grasina išjungti puslapį. blink.gif  blink.gif


Oi,Ingrida,kiek as prisiciudinu,kiek uzmirstu,padarau liapsusu,baisu paciai.Svarbiausia, visai samoningai.
Pas mus pasilde siek tiek dvi dienas,siandien ir ryt lietus. ax.gif Smagiai gyvenam.Nespeji susiplanuot lauke dirbamu darbu,kai esi uzdarytas i troba.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 07 15, 12:30)
<p>PS , Ingrida, o pas Tave ne spagetiniai moliūgai ? Auginau , man skanūs buvo . </p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://smcommunitygardenblog.wordpress.com/tag/spaghetti-squash/'>https://smcommunitygardenblog.wordpress.com/tag/spaghetti-squash/</a></p><p></p>

Labai panašūs.Daigus pirkau turguje,ieškojau įvairesnių.Dar kažkokie pilkais lapais žydi,ten tokia raizgalynė,šalia arbūzai,tai net nežinau kas ten dera. ax.gif

Ko gero trašų reikia agurkams?Nors trešiau ?

Su svogūnais kiek bandyta dukrą apgauti,37 metai nei į burną.Kaip ir abi dukros grietinės nei į burną.Kas joms ten vaidenasi? blink.gif blink.gif
Atsakyti


Su svogūnais kiek bandyta dukrą apgauti,37 metai nei į burną.

su svogūnais apgaut be šansų )) jau kas kas, o aš tai tikrai žinau ))

Atsakyti

Agurkus kas savaitę tręšiu . Kaip ir paprikas su baklažanais. Nebent geroje žemėje auga. Mano smėlynuose tenka... 

Ingrida , jei moliūgas spagetinis tai augini , kaip atskirą patiekalą. Paieškok internete patiekalų. Nepamenu , ka gaminau , bet mums buvo skanu. 

Atsakyti

Mukut, užuojauta ❤️

Atsakyti

Priedas  Screenshot_20240715_142919_Gallery.jpg   173,28KB   0 Parsiųsta kartų Ir kur reiks tas cukinijas dėt... Rygon?

Atsakyti
Kokios gražios cukinijos. wub.gif wub.gif Nesu tokių auginus.Pas mane tradicinės. ax.gif
Man gerai,dalinu svečiams.Bet žiopliukai kepė šašlykus,gi suverk su mėsa ant iešmo,ne ,tingi ? ax.gif Dabar atvažiavo trims dienoms,gal tikrai sunaudos?
Metėme reklamą,kad nesivežtų agurkų,pomidorų,pavaišinsime. mirksiukas.gif
Atsakyti

O, kamuolinės cukinijos  :wub:  fainos man jos. Tik aš vis nespėdavau mažų nuskint, tai paskui tookie kamuoliai užaugdavo )))

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pradėjau derybas su draudėja,reikia nufotografuoti šiandien ką padarėme gero namui.Kai taip aplinkui viesulai siaučia,reikai drausti,pyktis praėjo. biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Mano atrodo  apvalios cukinijos geriau dera negu pailgos. Šiemet tik  geltonų neturiu, matyt nedygo . Ir kažkodėl  neturiu patisonų. O cukinijų tai bele kiek  kokia durnė prisodino. Teks vežt kaimynams, kurie vištų turi. Už kokio km nuo mūsų gyvena.  Mažos apvalios labai skanu įdarytos. Tik reikia mažas nusiskinti . 

AA įtariu Lietuvoj ? Sakė laukia kelionė liepa į protėvių žemę.

Mukutei sunkios dienos. Dar tokie karščiai ...  Stiprybės brangioji :4u:

Katė visai sulaukėjo kaime  :)  Ty turi būti triobos durys atidarytos, o ji guli ant kilimėlio prie durų i vėpso į kiemą kaip teliką  :D . Tada prilenda musių , MB pyksta ant katės  :blink: . Iš kur musių mano kieme nežinau , gyvių jokių nėra.  Neturiu ramybės  net kaime   :D  :P​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 16 liepos 2024 - 07:47