Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ingrida, normalūs čia moliūgai. Viduj bus ryškiai oranžiniai kaip ir kiti :) Tik kieti, kiek pamenu. Helouvyno dekoracijoms gal ir nelabai tiks, bet valgymui puikiai.

Nebus ryškiai oranžiniai šitie. 

Atsakyti

Nebus ryškiai oranžiniai šitie. 

pas mane buvo, bet gal ne visai tokie pat.

Atsakyti
Mukute,gal dabar tik popierius tvarkyti artimiesiems?Pasirūpinti yra dabar kam. 4u.gif 4u.gif Stiprybės.

Na va ramu su agurkais.Sakiau,pas mane jie neužauga lauke.Pasipylė ir pasibaigė.Pilna žiedų ir tušti ir bitės skraido aplinkui? bigsmile.gif Nei pusę kibirioko nepriskyniau.Iš šiltnamio už tai iš 7 daigų pusnatro kbiro. ax.gif
Atsakyti

Na va ramu su agurkais.Sakiau,pas mane jie neužauga lauke.Pasipylė ir pasibaigė.Pilna žiedų ir tušti ir bitės skraido aplinkui? bigsmile.gifNei pusę kibirioko nepriskyniau.Iš šiltnamio už tai iš 7 daigų pusnatro kbiro. ax.gif

Pusantro kibiro per dieną tau ramu? )))))

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 07 15, 11:37)
Pusantro kibiro per dieną tau ramu? )))))</p>

Bent lauke-ramu.Bijojau eiti žiūrėti,kai su mama vakar kalbėjome telfonu,ką ji rado sode. ax.gif Na šiltnamyje tiek nepriaugs iš tiek daigų.Ne kasdien skinu. ax.gif

Lauke net virpa oras virš kviečių.O akliai,kad puola. blink.gif

Sumaišiau telefonų numerius,ateina man žinutė,kad atėjo siuntą omniva,dukrai,kodas. biggrin.gif biggrin.gif Matysime kaip sūnui nueis? biggrin.gif biggrin.gif Nu pensioninis amžius jau tikrai,Luety nekreipk dėmesio,čia aš apie save. ax.gif Jau bijau tų aferistų,vakar atėjo žinutė,kad siunta užstrigo muitinėje. blink.gif blink.gif O į namuko puslapį ištisai aferista rašo,grasina išjungti puslapį. blink.gif blink.gif
Atsakyti

Vakar su mana paraugėm žiemai keletą stiklaiinių ir šviežiam vartojimui irgi. Tie tai valgos labai

Atsakyti

O akliai,kad puola. blink.gif


aha, šitie kaip išprotėję. Į mišką įžengus išvis siaubas, tiesiog krūvom apspinta. Su šuniu jau tik po kaimą savaitgalį vaikščiojom, šunis lodėm )) nes į mišką užeiti baisu,

Atsakyti

Vakar su mana paraugėm žiemai keletą stiklaiinių ir šviežiam vartojimui irgi. Tie tai valgos labai

aš dabar neraugiu tradiciškai, o supjaustau gabaliukais didesniais, apibarstau druska ir smulkintais krapais ir sumaišau. Šiemet toks variantas pas mus labai einamas.

Atsakyti

aš dabar neraugiu tradiciškai, o supjaustau gabaliukais didesniais, apibarstau druska ir smulkintais krapais ir sumaišau. Šiemet toks variantas pas mus labai einamas.

Mums tai tradicinis labiau, nes vaikai krapų nevalgo 😁

Atsakyti

Ingrida, negaliu pasakyti kokie tie moliūgai bus ... Nuo  skūros spalvos vidus nepriklauso.
Man ne visi moliūgai patinka valgyti . Tie paprasti turi žuvų taukų poskonį. Jų nemėgstu ... Atsirinkusi ką sodinti . Auginusi tai visokių. O aliejiniai man iš viso nevalgomi , tik sėklas susirenku.  Kadangi man reikia skanių moliūgų, tai niekada nesėju  savo rinktų sėklų. Nes anie paleistuviai ,  niekada nežinosi , kas užaugs. Man net cukinijos yra pageltę šalia moliūgų augdamos. Tos rudeninės, paršiukinės, kurias pasilieku žiemai .

Ps agurkus reikia patręšti . Ir vėl derės.

Šiandien išsigandau , kas darosi su mano cukinijom...  Lietus , šiluma , tai auga kaip išprotėję. Vėliau galėsiu įmesti nuotrauką.

Atsakyti

Dusia, o kokius moliūgus augini?

Man jie tik rudenį valgomi. Paskui nusaldėja ir psio, man nebeskanu. Tai aš jų visai nebesėju. Mamikė kokių nors pasisėja, paskui kažkiek kartų sriubos išsiverda, o kitais vištas šeria.

Atsakyti

PS , Ingrida, o pas Tave ne spagetiniai moliūgai ? Auginau , man skanūs buvo . 

https://smcommunityg...aghetti-squash/

Atsakyti