Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Kada ir kur galima nusipirkti nešaldytų braškių daigų?  Praknisau internetą, kol kas  niekas neprekiauja. Arba kokie tai likučiai šaldytų . Gal dabar tik šaldytais prekiauja ?

Turguj gal žiūrėt reik? O gal tik rugpjūtį?

Atsakyti
Jūs juoksitės,bet bandau,nusipirkau šilauogių po 0.50 centų.Mano kur numirė pavasariop,žemė tai paruošta,o jei pasodinsiu į jų vietą?BLogiau jau nebe bus. ax.gif Dvi pabandymui.
Papirkau dar gėlių,kurių neturiu. ax.gif

Karšta ir pas mus.Mieste +30,sodyboje +27. blink.gif

Saintlina,prie Tavęs Merkys teka?Man su tais maudymais,nemoka plaukti,asę vaidina visada.Sakė Merkys negilus?Kaip su mažais vaikais. ax.gif Bet vakar Nemune maudėsi.Žinau sūnus blogai plaukia ir nelenda kur gilu,o čia asė plaukymo. ax.gif
Atsakyti


Saintlina,prie Tavęs Merkys teka?

Ne, arčiausiai manęs Spengla ir Geluža. Merkys toliau. Aš nemėgėja maudytis, tai prie jo nevažiuojam.

Atsakyti

Saintlina, atostogaujam.

6 kibirus agurkų atsivežėm  :blink:​  3 kibirus kišam į stiklainius, kiti valgymui ir išdalinau.

Atsakyti

6 kibirus agurkų atsivežėm  :blink:​  

Užuojauta.. )))

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
6Kibirai na joooooooooo.
Kibirą sukroviau vaikams ir išsiunčiau. biggrin.gif Turėtų šiandien gauti.Na ne gi lauks pirmadienio?Tikiuosi šiandien vežioja į paštomatus? ax.gif Pataikėme įdavėme kaip tik autobusiukas stovėjo į rankas. ax.gif
Atsakyti

Ingrida jūsų kraštuose daug lietaus šiandien žada? Pas mus karšta ir tik 11 mm , pas jus vėsiau ir 20. Tikiuosi kapuose nepapulsim į lietų? 

Merkys sraunus. Man nepatinka upėse maudytis, nesaugiai jaučiuosi. Tobula yra sūrios jūros, norėdamas nepaskęsi :D . Aš mėgstu plaukyti. Valandą galiu neišlipti iš vandens. 

Nenoriu jokių marinavimų. Pomidorus teks, gal agurkus suvalgysiu. Mažai sodinau.

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 07 13, 08:35)
Kibirą sukroviau vaikams ir išsiunčiau. biggrin.gif Turėtų šiandien gauti.Na ne gi lauks pirmadienio?Tikiuosi šiandien vežioja į paštomatus? ax.gif Pataikėme įdavėme kaip tik autobusiukas stovėjo į rankas. ax.gif

Per autobusų siuntas greičiau ir garantuočiau...
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2024 07 13, 08:21)
Per autobusų siuntas greičiau ir garantuočiau...

Nenoriu apkrauti vaikus,važiuoti,pasiimti,greičiau paštomate.Man visos gėlės atėjo per parą. mirksiukas.gif Paštomatai šalia namų.
Dusiuk,jau temsta dangus vakarų pusėje.Lietus garantuotas.
Atsakyti
Pas mus jau liūtis.
Spėjome šiek tiek apipjauti žolės.Tiesiog liūtis su pagrūmojimais.
Saintlina,kaip pas Jus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 13 liepos 2024 - 09:50

Ingrida, Merkinėj mačiau iš ryto liūtis buvo. Kaune pylė ir žaibino, grūmojo. Ir dabar lyja, apie porą valandų.

Atsakyti

Pas mus jau liūtis.
Spėjome šiek tiek apipjauti žolės.Tiesiog liūtis su pagrūmojimais.
Saintlina,kaip pas Jus?

Buvo liūtis, bet neilga. 

Pas mus jau liūtis.
Spėjome šiek tiek apipjauti žolės.Tiesiog liūtis su pagrūmojimais.
Saintlina,kaip pas Jus?

Buvo liūtis, bet neilgai. Kokių 20 min.  Ir nifiga neatvėso, toliau kaista 

Atsakyti